2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum 22 haftadan sonrası 6. Ayında oluyorsun oyle bucuklu muçuklu yok senın hesabındakın 9.ay olunca dırek dogıyor zaten zamanondan 4 hafta oncesı 9. Ayımdayım denılıyor son ayında oldugun ııcn

Eklentiler

• Screenshot_20210829_114933.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 28
Eki Görüntüle 2908002
Ben bundan almayı düşünüyorum bakalım kendime bir iki bir şey alırım diyordum ayy elim gitmiyor bebetolara almak istiyorum
Yapma yanarız çok güzel bunlar
Aslında pratik de bu maksadının dışına çıkar sanki elleri çıkıyor açıkta sanırım dimi yani kollu bişe değil

Eki Görüntüle 2908002
Ben bundan almayı düşünüyorum bakalım kendime bir iki bir şey alırım diyordum ayy elim gitmiyor bebetolara almak istiyorum
Bende bakıyorum bunlara ama tuylu tüylü olmasın dıe bakınıyorum ozellıkle uzerlerıne pek bısey ortemeyecegımızden tulum veya kundak tavsıye ediliyor gecelerı ıcın sen bakın ıyı bısey bulursan haber ver aldıgıımız yere toplu alıcam dersın peısmde grup var ındırımde yapar belkı

Kuzum 22 haftadan sonrası 6. Ayında oluyorsun oyle bucuklu muçuklu yok senın hesabındakın 9.ay olunca dırek dogıyor zaten zamanondan 4 hafta oncesı 9. Ayımdayım denılıyor son ayında oldugun ııcn
Şaka maka 23 bitti benımde bugun yarın itibari ıle 24. Haftaya giriyoruz yanı 3. Trımester a ne kaldı ki

Yapma yanarız çok güzel bunlar
Aslında pratik de bu maksadının dışına çıkar sanki elleri çıkıyor açıkta sanırım dimi yani kollu bişe değil
Hiç sorma doğmadan bu şekilde doğunca heralde bir toka almak istemeyeceğim kendime ki alışveriş çok severim Kundak aslında o yüzden el kısmı yok eller içeride kışın dışarı çıkarken kullanmak için alanların yorumları çok iyi. Bütün kışı geçirdik filan diyorlar. Ben mont değilde böyle bir şey bakıyorum

Olabilir mantıklı da hava alır diye korkarım. Bunun yerine geçen ZEYNEPP5555 mi atmıştı aynı bunun gibi peluş tek farkı kollu olması ondan mı olsa. Bi bakayım ben de bunlara. Birer tane lazım yavrum bunlardan ne kadar kış Çıkmayız destekte illaki çıkılır

Kundak kesinlikle yapmayın diyo çoğu doktor türkiye de kalça çıkığı vs yüzünden ama amerikada baya popüler yarım kundaklama. Fikrinizi sorcaktım bende ben de aldırdım ablama yurtdışından heves ediyorum uyku kalitesi içinde çok etkiliymiş

Kız on günde doktora gidilio zaten topuk kanı sarılık testi bilmem ne sonra yok kırkı çıktı bi hava almaya çıkılır, 1.ay aşısı osu busu illa ki çıkılır nolur nolmaz kalın bişi lazım kızlar kış bebesi sonuçta

Minicik kollarına o kalın şeyleri giydirmek istemiyorum ben açıkçası. Biz katlanamayız onun sıkıntısına. Gelecek sene Allah ım o günleri gösterirse biraz büyümüş olurlarsa o zaman bakmayı düşünüyorum ben de onlardan İçten de illa kalın giydirilir ellerine eldiven başlarına bere. Doktor vs kontrolleri için çıkılır daha çok zaten o da arabadan arabaya yeter diyorum. Doğumdan sonra hastaneden çıkarken bile battaniyeden daha pratik geldi bana. Üç dört ay bununla idare etsek zaten havalar ısınmaya başlar polar tulumlar yeter sanki

Canım yasak dedikleri kundak bebeklerin dürüm gibi sarıldığı, dolaşımlarını, fizyolojik dueuşlarını bozan eskilerimizin yaptığı çok sıkı kundaklar
Biz Yoğun bakımda bebeklerimize yarım kundaklama yapıyorduk ve fikrimce ben de uygun buluyorum. Bebek özellikle ilk zamanlarda anne karnındaki güven duygusunu arıyor gerek uyku konforu gerek huzurlarını yarım kundaklamayla sağlayabiliyoruz. Bir de özellikle ani kol bacak hareketleri oluyor ultrasonda gördüğümüz amniyon içlerindeki sıçrama gibi işte ozamn korkmamalı ve güven için bence uygundur. Bu benim fikrim

Aynen tabi canım yaz gibi olmasa da illaki mecburiyetler dahilinde de olucak

Ay Bi çok şeyi yaşayarak deneyimleyeceğiz yaa sanırım

Bu bildiğimiz usul bir kundak değil zaten kuzum normal battaniyeye sarmak gibi ama ben eski usul kundağa karşı değilim. Yapmayı düşünüyorum en azından kırkı çıkana kadar. Hepimiz kundakla büyümüşüz kalça çıkığı oranının farklı olduğunu zannetmiyorum

Aynen bende oyle düsünüyorm insallah..Kalkıp sıkı sıkı sarmam ama hafifce sarmalarm diye düsünüyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…