2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yenidoğan çok minik oluyo galiba cm farkıyla kuzucum 0-3 ay bir tık daha büyük oluyo bildiğim kadarıyla çok anlamıyorum işte soruyim dedim 😂😂
Bende bu konuda fıkır sahıbı degılım ama o kadar sımdıden getıren var ki bazıları prematüre bebek kıyafetımı yaa dıyroum demekkı onlar yenı dogandır benık aldıklarım 0 3 ay arası oluyor bakalım alanlar nasıl degerlendırme yapacak 😅

Valla bazı markalarda 0 1 ay oluyor onlardan almak lazim ilk etapta ama cok degil cok cabuk büyüyorlarmis 0 3 ay cok almak daha mantikli gib
Azcik yenidogan sonra da 0-3 ay anladigim kadariyla 🤷🏻‍♀ Tulum falan alirken yani ona dikkat ediyim dedim biz de ana uzun baba uzun bebek uzun olcak dedi doktor da kafama takildi bir de sisko olursa hicbisey olmicak cocuguma 😂😂

Ben çok memnunum ya eskidende kullanıyodum inşallah işe yarar mazot yarıo deseler onu sürcem 😂😂 eşim çok takık ya kiloya falan spor manyağı şimdiden sinirimi bozuyo 🤬
Allah kolaylık versin 🙂 Kilo verilir de cilt çatlağı sıkıntı 😅 neyse Allah daha büyük dert vermesin. Sağ Salim bebelere kavuşalım olduğu kadar çaresine bakarız artık 🙄

Bende bu konuda fıkır sahıbı degılım ama o kadar sımdıden getıren var ki bazıları prematüre bebek kıyafetımı yaa dıyroum demekkı onlar yenı dogandır benık aldıklarım 0 3 ay arası oluyor bakalım alanlar nasıl degerlendırme yapacak 😅
Ya bazen lazim oluyormus ablam dogum yaptiginsa buyuk gelmisti aldiklari gittiler yenidogan premature seyleri aldilar daha hemencecik 😂 2.800 dogdu yegenim ama ablam 30 kilo aldii kendine yemis 😂😂😂

Ya bende merak ettm de utanmistim sormaya masallah ne güzel bir yil dönümünüz olur insallah hersey gönlünüzce olsn🥰
Tahmın edıyroum kuzum sonradan katılanlar veya kacıranlar düşünebilir gayet normal ama ben artık cok barısıgım heryasadıgımla alakalı artık o kadar gecmıste kalmıskı hepsi sadece okudugum bı roman gıbj anlatıyorum sıkımtı yok bız burda herseyı konsuuyrouz sorularınız olursa alabılırım 🤣
Mesela senınde esınınde olmus sımdı nedem tup bebek gibi bı cok kısı tedavı oldugumuzu bıle anlamaz ama sorarlarsada saklamam cok umursamıyorum kımın ne dıyecegını
2 dr bana aynı seyı soyledı bazı eslerın hucrelerı bırbırlerını itiyor tutmuyor dıe
Baskasıyla evlensenız olur dıe bızde tedavı olmayı ıstedık denedık🥰🤲

Allah kolaylık versin 🙂 Kilo verilir de cilt çatlağı sıkıntı 😅 neyse Allah daha büyük dert vermesin. Sağ Salim bebelere kavuşalım olduğu kadar çaresine bakarız artık 🙄
Tabi canim sanki manken mi olcaz ana olcaz yanii 😂 Allah baska dert vermesin dedigin gibi sonra leslie ile 45 dk evde gece yuruyusleri 😂 biz boyle gidersek bebekler dogduktan sonra o konulara da gireriz 🥰🥰

Ya bazen lazim oluyormus ablam dogum yaptiginsa buyuk gelmisti aldiklari gittiler yenidogan premature seyleri aldilar daha hemencecik 😂 2.800 dogdu yegenim ama ablam 30 kilo aldii kendine yemis 😂😂😂
Yaaa bende kılo alıyorum valla napcam surda 3 ayım var hayırlısı saglıklısı ıle ınsallah gecırırım 😅 bende gelen kıyafetlere bakınca aaa bu kadarcıkta mı oluyor dedıgım kıyafetler var en fazla 1 ay kullansam ancak dıyroum o yuzden arada 0.3 aylık alıyorum

Aminn canım ınsallahh sonra da bebeklerle atarmıyız resım 🧿😍🤲
Atmazmiyiz hiç ins 🤲
Amin kuzum inşallah hepimiz sağlıkla kullanırız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Şimdilik aldıklarımı ekleyeyim 😂 birde bunlara ek banyo ürünleri ( küveti, kovası, maşrapası), zıbınları ve ağız mendilleri var 🥰Eki Görüntüle 2907419 Eki Görüntüle 2907421 Eki Görüntüle 2907422 Eki Görüntüle 2907423 Eki Görüntüle 2907424
Yaa maslaalh çok güzeller bayıldım sağlıkla kullansın ins 🤲

Yaaa bende kılo alıyorum valla napcam surda 3 ayım var hayırlısı saglıklısı ıle ınsallah gecırırım 😅 bende gelen kıyafetlere bakınca aaa bu kadarcıkta mı oluyor dedıgım kıyafetler var en fazla 1 ay kullansam ancak dıyroum o yuzden arada 0.3 aylık alıyorum
Saglikla gecsin insallah bosver kiloyu sen simdi verilir illa ki ☺️ Minicik bacaklari jollariyla doldurcak onlari annesi 😍 sen unutmussundur artik zaman gecmis yepyeni tecrube olcak simdi sana daha bilincli bir sekilde annelik yapcaksin kaymagani yicen bu bebisin insallah 😍 biz yeni anneler napalim sudan cikmis balik 😂😂

Tahmın edıyroum kuzum sonradan katılanlar veya kacıranlar düşünebilir gayet normal ama ben artık cok barısıgım heryasadıgımla alakalı artık o kadar gecmıste kalmıskı hepsi sadece okudugum bı roman gıbj anlatıyorum sıkımtı yok bız burda herseyı konsuuyrouz sorularınız olursa alabılırım 🤣
Mesela senınde esınınde olmus sımdı nedem tup bebek gibi bı cok kısı tedavı oldugumuzu bıle anlamaz ama sorarlarsada saklamam cok umursamıyorum kımın ne dıyecegını
2 dr bana aynı seyı soyledı bazı eslerın hucrelerı bırbırlerını itiyor tutmuyor dıe
Baskasıyla evlensenız olur dıe bızde tedavı olmayı ıstedık denedık🥰🤲
En güzelini yapmıssınız valla kimseye de laf demek düsmez de ah bizim toplumumuz ö emli olan mutlu olmanız masallah Allah daim eylesn😍

Saglikla gecsin insallah bosver kiloyu sen simdi verilir illa ki ☺️ Minicik bacaklari jollariyla doldurcak onlari annesi 😍 sen unutmussundur artik zaman gecmis yepyeni tecrube olcak simdi sana daha bilincli bir sekilde annelik yapcaksin kaymagani yicen bu bebisin insallah 😍 biz yeni anneler napalim sudan cikmis balik 😂😂
Yaa yemın ederım karnımda oynuyor her ddk ama yınede inanamıyorum 😪😅🤲

Benim de tek aldigim sey bu baska cop almadim bir ay oldu alali da🙈

Eklentiler

• 01482F1B-F4AE-4650-B931-D2A3A47F6BBE.png
    01482F1B-F4AE-4650-B931-D2A3A47F6BBE.png
    517,3 KB · Görüntüleme: 46
Tabi canim sanki manken mi olcaz ana olcaz yanii 😂 Allah baska dert vermesin dedigin gibi sonra leslie ile 45 dk evde gece yuruyusleri 😂 biz boyle gidersek bebekler dogduktan sonra o konulara da gireriz 🥰🥰
Aynen yavrum 🙂 mankenler ana oluyor hiç çatlamıyorlar ya hayret bir şey 😂 kilo verilir ya üç ay olmaz beş ay olur bir şekilde gider onu çok dert etmiyorum. Yeter ki doğum sağlıkla gerçekleşsin. Kuzular sağlıkla gelsin. Bizim de sağlığımız yerinde olsun. Konuşuruz buralarda 🙂❤️

Ahh kızlarr bırtek İstanbul mu sıcak uyuyamıyorum fenalık gecırıcem soguk suya bıle gırdım vamtılator acıyorum kapıyorum yokkk kendı terımden tıksınıyorum 🤢 parfum sıkıyorum mıdem bulanıyor uzerıne kolonyalanıyorum daha. Fena oldum ustustee ayy yokk hıc keyfım yok bu gecee 🥵😵

Ahh kızlarr bırtek İstanbul mu sıcak uyuyamıyorum fenalık gecırıcem soguk suya bıle gırdım vamtılator acıyorum kapıyorum yokkk kendı terımden tıksınıyorum 🤢 parfum sıkıyorum mıdem bulanıyor uzerıne kolonyalanıyorum daha. Fena oldum ustustee ayy yokk hıc keyfım yok bu gecee 🥵😵
Yavrum o sıcaklar benim baş belam zaten mahvoluyorum Eylül gelsin diye yolunu gözlüyorum resmen… aman soğuk su vantilatör sen yine de dikkat et

X