2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İlk aylar zaten yanında olur yavrum. Belki bir yaşına kadar ondan sonrada kalksa gelir yataktan ondan montessori öneriyorlar bana çok ihtiyaç gibi gelmiyor şimdilik. Belki anılar için olabilir. Çok hassas da büyümesinler sese filan alışkın olsun alışsın isterim bebeklikten
Kız öyle gece değil 😂 atıyorum o odada ben salonda olcam kocişimle film izlicem gibi gibi ya da misafir olcak anladın mı 😂 yaa bugün bana da arkadaşım mutlaka montwsorri al beşik alma dedi ilerde yok kitap okuma yok uyutma seanslrında perişan olursun odasında dedi, birde anne yanı değil park yatak al diye yedi başımı, sen yatakta yatarsın onu park yatakta yatırırsın odasına geçirince dedi. 6 ay sonra direk uyku düzeni düşünüyorum Allah bir mani vermezse 😂

İyi günlerde kuzum ….🤲🏻Fotoğraf isteriz. Hiç alıyor alıyor bu kızlar hiç paylaşmıyor 😂
Amin kuzum inşallah hepimiz sağlıkla kullanırız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Şimdilik aldıklarımı ekleyeyim 😂 birde bunlara ek banyo ürünleri ( küveti, kovası, maşrapası), zıbınları ve ağız mendilleri var 🥰
A26B788D-3B9B-4BFD-B091-01BD1EF38F73.jpeg
21900B03-EF4C-4540-A831-3184CF951BC7.jpeg
31AAF746-B34F-4DDF-A40F-9A4D0F568FDB.png
1A2B1837-46FD-443E-815A-988979B43D08.png
E17377D7-A070-4B4C-957D-5370E3FFF777.png

Kızlarcımm bende bişi sorcam bebek kamerası alcakmısınız çocuğu kontrol için ??
Aldım ben kurdum cok guzel kayıt karsılıklı konusma renklı ekran takıp sensoru wifi ıle telefonlardan ınternetınız oldugu zaman da ızlenıyor kuzenım kullanıyordu cok memnundu bende aldım hemde cok uygun kiwi markalı 213 tl 100 tl sınıde benım kızım verdı kardesıne hedıye almak ıstedı 🥰

Eklentiler

• 148135.jpg
    148135.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 19
Kız öyle gece değil 😂 atıyorum o odada ben salonda olcam kocişimle film izlicem gibi gibi ya da misafir olcak anladın mı 😂 yaa bugün bana da arkadaşım mutlaka montwsorri al beşik alma dedi ilerde yok kitap okuma yok uyutma seanslrında perişan olursun odasında dedi, birde anne yanı değil park yatak al diye yedi başımı, sen yatakta yatarsın onu park yatakta yatırırsın odasına geçirince dedi. 6 ay sonra direk uyku düzeni düşünüyorum Allah bir mani vermezse 😂
😂😂😂 anladım kuzum bilmiyorum hiç o kısmı düşünmedim. Öyle tecrübeli olanların genel önerisi montessori ve park yatak 😬

Aldım ben kurdum cok guzel kayıt karsılıklı konusma renklı ekran takıp sensoru wifi ıle telefonlardan ınternetınız oldugu zaman da ızlenıyor kuzenım kullanıyordu cok memnundu bende aldım hemde cok uygun kiwi markalı 213 tl 100 tl sınıde benım kızım verdı kardesıne hedıye almak ıstedı 🥰
Aaa süpermiş ne kadar uygun fiyatlıı 🥰 yaa yerim kardeşine hediye almak istemiş demek melek kalpli çocuk 😍🌸

X