2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar günaydın ☀️
nurselek nurselek ve diğer arkadasım ismni bulamadım 😚 gözünüzaydın çok şükür 💫

kuzular siz bişeyler aldıkça ben açıkta kalcam gibi panikliyorum 😊 eşime diyorum kk bitirdi alışverişleri 🙊 9. Aya girerken topluca alıcaz kısmetse diyor zira ben de aynı fikirdeyim bakalım inşallah eksiksiz tamamlarım. Annem bikaç bişi almış onu atıyım ben de size 🥰 başka bişeyim yok 😂

Eklentiler

• 82C6569A-C299-45CC-AA14-18F5715FEC77.jpeg
    82C6569A-C299-45CC-AA14-18F5715FEC77.jpeg
    163,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 9F31D67A-BA59-4A00-B28A-EFF7401BF241.jpeg
    9F31D67A-BA59-4A00-B28A-EFF7401BF241.jpeg
    140,6 KB · Görüntüleme: 31
  • C7AE7E69-826F-42C1-A1EE-456E54FE8FD1.jpeg
    C7AE7E69-826F-42C1-A1EE-456E54FE8FD1.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar günaydın ☀️

kuzular siz bişeyler aldıkça ben açıkta kalcam gibi panikliyorum 😊 eşime diyorum kk bitirdi alışverişleri 🙊 9. Aya girerken topluca alıcaz kısmetse diyor zira ben de aynı fikirdeyim bakalım inşallah eksiksiz tamamlarım. Annem bikaç bişi almış onu atıyım ben de size 🥰 başka bişeyim yok 😂
Cok minnoslar güle güle giysinler insallah😄

Kızlar günaydın ☀️

Sağolasın kuzum 🤗
Allahım güzel günlerde ve sağlıkla kullanmayı nasip etsin 🤲🏻
Ama nacizane tavsiyem son aya hepsini bırakmayın okadar çok şey var ana malzeme olarak bile ya yetişmez ya o türlü de zorlar sizi 😐

Sağolasın kuzum 🤗
Ama nacizane tavsiyem son aya hepsini bırakmayın okadar çok şey var ana malzeme olarak bile ya yetişmez ya o türlü de zorlar sizi 😐
Amin canım inşallah güzel günlerde kullanırız hepimiz 🥰 7. Ayı bitirip insallah başlarım 8. Ayda gibi geliyor bana bakalım ekimi bi görelim bu sıcaklar çekilmiyor 🥴

Kızlar bu arada egzersiz yapmak isteyenler için bir öneri. Eve Vahapoğlunun hamile videolarını deneyin derim hem hafif hem rahatlatıcı. Ben dr a sordm pilates yoga yürüyüş yapabiliirsn dedi

Ve bir öneri daha hamileliğin son dönemlerinde rahat etmek için bir tayt aldım ama BAYILDIMMMM yumuşacık çok övülüyordu zaten Pelin Akil de tüm hamileliğini bu taytla geçirmişti belki görmüşsünüzdür. müthiş indirimi görünce aldm kargo ödemiyim diye yanında sütyen de aldım ama iyi ki almışım sütyene de bayıldım o da pamuk gibi. Yanında da kilot hediye göndermişler bebeğiniz hayırlı olsun notu ile 🥺çok kalp 💖

Eklentiler

• E6E5D14B-40B8-4465-B7AC-BF00460BCC58.jpeg
    E6E5D14B-40B8-4465-B7AC-BF00460BCC58.jpeg
    112,4 KB · Görüntüleme: 36
  • 2B08D180-4B59-40A1-BEC1-3BB7884730FB.jpeg
    2B08D180-4B59-40A1-BEC1-3BB7884730FB.jpeg
    139 KB · Görüntüleme: 38
  • 241AA356-583C-4442-B969-3BC656ED7086.jpeg
    241AA356-583C-4442-B969-3BC656ED7086.jpeg
    159,9 KB · Görüntüleme: 32
Sağolasın kuzum 🤗
Yavrum bizim özellikle 28. Haftaya hazır olması gerekiyor temel şeylerin. Hastane çantasını hep 28 de ya da en geç 30 da hazır hale getiriyorlar. Her an her şey olabilir diye 🙄🥴

Ve bir öneri daha hamileliğin son dönemlerinde rahat etmek için bir tayt aldım ama BAYILDIMMMM yumuşacık çok övülüyordu zaten Pelin Akil de tüm hamileliğini bu taytla geçirmişti belki görmüşsünüzdür. müthiş indirimi görünce aldm kargo ödemiyim diye yanında sütyen de aldım ama iyi ki almışım sütyene de bayıldım o da pamuk gibi. Yanında da kilot hediye göndermişler bebeğiniz hayırlı olsun notu ile 🥺çok kalp 💖

Bana böyle şeylerle gelin. Ben hala eski sütyenlerimi kullanıyorum büyümedi 😅 her şey göbek ve aşağısında olup bitiyor 🥴 ondan çatladım ondan 🤪

Kuzum ya başka rengi yüksek yok :KK57: Tüh ya

Bana böyle şeylerle gelin. Ben hala eski sütyenlerimi kullanıyorum büyümedi 😅 her şey göbek ve aşağısında olup bitiyor 🥴 ondan çatladım ondan 🤪
Benm eski sütyenler kapanmıyor emzirme sütyeni aldım direk onu kullanıyorum çok rahat bunu da sonrası için almıştm aslında normal bir kadın oldugumda kullanmak için 😅 ama şuanda da oldu cok sevindm yumuşak diye rahatsız etmedi sanırm 😅

X