2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy hm mii belli zaten yaa deliriyorum ordaki seyleree ben de yegenime falan hep alirim dibimiz de var zaten avm de ebebek varmis ust caddemde iste dun kayinvalidemle onu kesfettik yandik anne diyorum
Mağazaya hiç çıkmıyorum yavrum net de beni perişan etmez inşallah memnun kalırım. İşte mecburi alınması gereken 10 lu hastane çıkışı bakındım ama beğendiklerim pahalı idi indirim bekliyorum beklerken bakınca da aaa şunu da mı alsam oluyor

Amin canım inşallah . Bizim de halamız almış akşam bunu.

Eki Görüntüle 2905340
İyi günlerde inşallah kuzum Yavruyu hemen fanatik yapmışlar bizde kimse yok bir annemler var Rabbim sağlık versin canlarına. Erkek kardeşlerim var onlar genç daha ne anlar. Eşim tek zaten. Annesi yaşlı en fazla altınını takar Her şey bizim elimizden geçecek

Kalmaz kalmaz yorumlara baka baka influencer takip ede ede iste aliyoruz bişiler yaa cemre kemer var ya hepsi grubunun eski şarkıcı kız yeni doğum yaptı ya , onun hemşiresi bir bebek listesi paylaşmış instagram da var öne çıkanlarından bulabilirsniz trendyolda baya kıyafet seçenekleri falanda var uygun olanlrda var pahalılarda bi bakın derim ben bişiler işaretledim bende ordan

Yaaa bakayım o vakit sağ olasın yavrum

Ayy biliyomusunuz ben şubatta online paralı gün e girdim daha hiçbişey yoktu ne tüp bebek ne bişey ve ekimde son gün parasını ben alcam o yüzden aşırı mutluyum sizle de pylaşmak geldi içimden
Ay ne güzel olmuş kuzum son olmak bence iyi TL değilse eğer

Allah o cemreyi kahrermeye o Bi bebek alışveriş listesi paylaşmıştı dedim yuh yaa herşeyin de pahalısını alamazsın. Avuç kadar anne yanına 3 küsür veriyor herşeyi pahalı yaa sadece bakıyorum ben ona başka bişe yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…