2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen aslında ondan hep ucuz olanı arıyor gözler ama tabii kalite rahatlıkta olsun diyor 😬 hepsi bir arada olmuyor 😅 hepimizin yardımcısı olsun her şey uçuyor fiyat olarak
Yani inan durumunun iyi olması vs ile ilgiside yok bu olayların, para kazanmak çok zor cirt diye gidip almak benim icime dokunuo hep uygunu arastirip almaya calisiorum, çünkü kaliteyi uygun fiyata almak istemek çok normal ☺️ Bereketiyle gelsin evlatlarimiz 🥰

Ben daha alışverişe başlamadım sadece görüp beğeniyorum favorilere ekliyorum. Daha bir şeyimiz yok. Haftasonu Almanyadan kardeşi geldi kayınvalideme biz de uğradık hoşgeldine. Bebeğe kamera getirmişler odası için baya kullanışlı bir şeye benziyor bana da anne-bebek çantası almış sağolsun. Ben hariç ufak tefek herkes bir şey alınıyor sağolsunlar.

A770E664-6AA5-44D0-BEED-83BDC54A4707.jpeg
2FF2B498-395B-401B-9E02-D4FC272D1FC1.jpeg

Bunlarda dün gece aldıklarım dayanamayıp 😅 oysa göğüs pompası alacaktım lansinoh mu nedir acayip kötü yorumlarda görünce Philips baktım ki o da nesi pahalı 🤑 yine kıyafet en iyisi imiş dedim 😅😂😂

Benim de en istedigim sey su babybjorn ana kucagi kizlar kullanan arkadaslarim cok asiri memnun bir tanesi vermeyi teklif etti ama esim kabul etmedi o yuzden alcaz biz de pahali ama bebeklerin en sevdigi seylerden biri diyolar

Eklentiler

• 61AB9AA1-0463-4A56-88D4-5A98949EEFC2.jpeg
    61AB9AA1-0463-4A56-88D4-5A98949EEFC2.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 33
Yani inan durumunun iyi olması vs ile ilgiside yok bu olayların, para kazanmak çok zor cirt diye gidip almak benim icime dokunuo hep uygunu arastirip almaya calisiorum, çünkü kaliteyi uygun fiyata almak istemek çok normal ☺️ Bereketiyle gelsin evlatlarimiz 🥰
Öyle yavrum birde cidden insan üzülüyor ülkemizde çoğu da ithal olduğu için pahalıya geliyor maalesef. Rabbim kolaylığını versin herkese inşallah. Olduğu kadar. Sağlıkla bir dünyaya gelsinler de inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Benim de en istedigim sey su babybjorn ana kucagi kizlar kullanan arkadaslarim cok asiri memnun bir tanesi vermeyi teklif etti ama esim kabul etmedi o yuzden alcaz biz de pahali ama bebeklerin en sevdigi seylerden biri diyolar
Kullananlar çok memnun canım bir de şu üründen chicco huge mu ne tavsiye eden çok. Yine de alamayacağım böyle bir şey 🙄😬
5E53674D-CA5B-4E56-8E4E-C21ACD95D1E2.jpeg

Eki Görüntüle 2905333 Eki Görüntüle 2905334
Bunlarda dün gece aldıklarım dayanamayıp 😅 oysa göğüs pompası alacaktım lansinoh mu nedir acayip kötü yorumlarda görünce Philips baktım ki o da nesi pahalı 🤑 yine kıyafet en iyisi imiş dedim 😅😂😂
Çok tatlılar güle güle giymek nasip olsun prenslere.
Lansinoh en kötüsüymüş canım arkadaşım sakın alma dedi. Ama biberonları iyiymiş sadece. Medela , Avent ve Moshi en çok önerilenler.

Kullananlar çok memnun canım bir de şu üründen chicco huge mu ne tavsiye eden çok. Yine de alamayacağım böyle bir şey 🙄😬 Eki Görüntüle 2905336
Benimde gözüm bundaydı ama fazla pahalı baktım yatak kısmı kısa bir süre kullanılıyor vazgeçtim sonra ama kullanışlı çok amaçlı bir ürün.

Çok tatlılar güle güle giymek nasip olsun prenslere.
Lansinoh en kötüsüymüş canım arkadaşım sakın alma dedi. Ama biberonları iyiymiş sadece. Medela , Avent ve Moshi en çok önerilenler.
Heralde avent alacağım artık kötü yorumlar etkiledi yoksa Lansinoh orta karar gelmişti hayırlısı bakalım. İnşallah sağlıklı günlerde kullanmak nasip olsun herkese 🤲🏻

Kız için olanları çok daha tatlı HM den aldım kuzum. Valla almayayım kıyafet diyorum alıyorum. Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ayyy hm mii belli zaten yaa deliriyorum ordaki seyleree ben de yegenime falan hep alirim dibimiz de var zaten avm de 😂 ebebek varmis ust caddemde iste dun kayinvalidemle onu kesfettik yandik anne diyorum 😂😂

Benimde gözüm bundaydı ama fazla pahalı baktım yatak kısmı kısa bir süre kullanılıyor vazgeçtim sonra ama kullanışlı çok amaçlı bir ürün.
Aynen canım işte kısa süre yüksek fiyat durumu vazgeçiriyor. Geleceklerine ya da daha uzun süreli şeylere ayırırım o parayı bir iki yıl belki daha fazla yorulurum ama sabrederim diyor insan açıkçası. Bunlar hep bebişi oyalamak seni rahatlatmak için.

X