2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bence de gizli gizli alanlar ayıp ediyor 😅 ya bak ne diyecek yine soru biz nasip olursa kışın doğuracağız ama lohusa gecelikleri filan ince ince. Ne yapmayı düşünüyorsunuz 😅 çok mu ileri bir aşama oldu bilemedim 🥴
Ben herşeye bakıyorum favorilere ekliyorum niye ise elim almaya gitmiyor daha detaylıdan sonra başlarım diye düşünüyorum. Hala hissetmiyorum miniği korkuyorum 😔 Evim küçük çamaşır asma derdim vardı kurutma makinesi aldım öncelik olarak 😄Sırada evin badana boya işi var bunlar bittikten sonra alırım şuan sadece araştırma yapıyorum.😄

Bak biraz yemişsin o durumu. Heh evet işte evde olduğumuz için resim çekinmiyoruz kırk yılda bir dışarı çıkınca da çekindiğimi beğenmiyorum 😂
Ama anı dediğin olay çok önemli bence gene de fırsat buldukça çekelim. Zaman geçiyo. Bir daha bedenimize bu mucizeyi yaşamayı Allah ya nasip eder ya etmez o yüzden Bi kaç kare fıttırıver sen de evde de olsa🤗
Haklısın kuzum yarın yavrularım inşallah nasip olur büyürse anamın neden fotoğrafı yok hamile iken diye içlerine şüphe düşmesin 😬😂 birkaç fotoğraf olsun inşallah nasip olursa 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

🙈 🙈 Takıp etmeye calısıyorum ama bu gunlerde benım ev bır yogun anlatamam 2.3 saat ayakta kalsam aksama kadar sızlanıyorum yoksa sızden de bısey kacırmayay calısyorum fakat hızlı hızlı arada bakıyorum burayı unuturmuyum hıcc kuzumm 🥰😘
Diyorum bu kız hiç terk etti buraları 🙂 neyse kuzum keyifler yerinde olsun da ❤️😘

Ben herşeye bakıyorum favorilere ekliyorum niye ise elim almaya gitmiyor daha detaylıdan sonra başlarım diye düşünüyorum. Hala hissetmiyorum miniği korkuyorum 😔 Evim küçük çamaşır asma derdim vardı kurutma makinesi aldım öncelik olarak 😄Sırada evin badana boya işi var bunlar bittikten sonra alırım şuan sadece araştırma yapıyorum.😄
Bende sadece bir kaç parça kıyafet aldım kuzum bir de annem park yatak aldı o da onların evinde zaten 😬 boya badana işin varsa önce onları halletmek daha mantıklı tabii. Kurutma makinesi koyacak yerim yok resmen aslında ben de istiyordum. Güle güle kullan kuzum

Bende sadece bir kaç parça kıyafet aldım kuzum bir de annem park yatak aldı o da onların evinde zaten 😬 boya badana işin varsa önce onları halletmek daha mantıklı tabii. Kurutma makinesi koyacak yerim yok resmen aslında ben de istiyordum. Güle güle kullan kuzum
Sağol kuzum öncelik bu işleri halledelim gerisi bir şekilde halledilir. Valla benimde yok üst üste montaj olacak maalesef 😔 Şimdi bebek olunca daha da lazım olacağını düşündüm ona yapacağım odanın içinde kuruyordu şimdi hiç yer yok. Sağlıklı günlerde kullansın kuzucuklar🥰

Çiçeğim böceğin her haltın fotoğrafı varken bizim niye yok derler çıkırt çıkırt ellerinde makineler varken ben olsam sorgularım 🤪😂😂😂 öyle kuzum haklısın evham ve endişelerden bir keyif süremiyoruz ki 🙄
Ben de Bi detaylıdan kurtulaydım 🙁 az daha rahatlıycam

Canın istiyorsa at kuzum. Benim çekilecek de atacakta halim yok ondan biraz. Ya ben anneme kardeşimin düğünü olacaktı tedavi olmadan yapın hamile hamile milletin içine çıkmam demiştim. Annem evli barklı kadınsın neden utanacaksın dedi. Şimdi öyle hissetmiyorum mesela. Ayrı bir duygu geliyor niye güleyim kuzum koca göbeğimi de totomu da sevdim 😅 Gelen yorum ve sorulara cevap verecek halim yok, yoksa zaten çoğu kişi biliyor 😅 Ben paylaşsam bile sadece kafa paylaşırım heralde eşimle selfi filan da sürekli evdeyim 😅 durduğum yerde de gerek yok saçımı zor bağlıyorum sabah 😬 doğru düzgün fotoğrafım yok hamileliğime dair bir anım olmayacak sanırım. Sürekli evde olunca aklıma gelmiyor açıkçası 🙄
Hepimiz aynıyız ya dışarıya çıkamıyoruz zaten çıkıncada en fazla hastaneye gidiyoruz kurban bayramında aklıma geldi dedim ki bizim hiç fotoğrafımız yok en azından anı olsun diye kalktım güzelce elbisemi gitdim saçımı makyajımı yaptım eşime dedim sende kalk dedim hazırlan sağolsun kırmadı öyle bir kaç poz çektik tripotla düşün hani ne hallerdeyiz 😂😂😂

Hiç sosyal medyanızda flan paylaştınız mı kızlar hamileliğiniziii
Geçen bir tek arkasaşlarım hastane çıkışlarını almışlardı onları paylaştım oda bir arkadaşım isimli yastık ve kapı süsü yapacak o gönderince onu paylaşacam şimdi dedim onu paylaşırsam bunları paylaşmazsam onlara ayıp olacak ama keşke paylaşmasaydım haberi olmayanlar yazmaya başladı pişman oldum bir akrabamla konuştum geçen gün diyorki paylaşma nazar olur 😂

Ayyy benim de en büyük önceliğim o şu an çünkü bebek odası dediğimiz yer resmen çamaşırlık 😂 darısıı başıma darısı başımaaa 😂

Sağol kuzum öncelik bu işleri halledelim gerisi bir şekilde halledilir. Valla benimde yok üst üste montaj olacak maalesef 😔 Şimdi bebek olunca daha da lazım olacağını düşündüm ona yapacağım odanın içinde kuruyordu şimdi hiç yer yok. Sağlıklı günlerde kullansın kuzucuklar🥰
Amiiin ❤️ İyi yapmışsın kuzum. Benim üstü de dolu ama belki ileride olur. Bebiş olduğunda çok gerekli gerçekten evin içinde kuruyan çamaşır nemi tehlikeli zaten.

Hepimiz aynıyız ya dışarıya çıkamıyoruz zaten çıkıncada en fazla hastaneye gidiyoruz kurban bayramında aklıma geldi dedim ki bizim hiç fotoğrafımız yok en azından anı olsun diye kalktım güzelce elbisemi gitdim saçımı makyajımı yaptım eşime dedim sende kalk dedim hazırlan sağolsun kırmadı öyle bir kaç poz çektik tripotla düşün hani ne hallerdeyiz 😂😂😂
Öyle yavrum. İyi yapmışsın valla. O zaman pek göbek belli değildi aklıma gelmedi. Şimdi baya baya belli. Belki bir dahaki doktor muayenemden sonra bir iki poz çekiniriz biz de 🙂 doktorun muayenesi fuar merkezine yakın yeşillikleri bir yer inşallah aksilik olmasın moralimiz yerinde olsun çektirelim unutmazsam 😬🙄

Öyle yavrum. İyi yapmışsın valla. O zaman pek göbek belli değildi aklıma gelmedi. Şimdi baya baya belli. Belki bir dahaki doktor muayenemden sonra bir iki poz çekiniriz biz de 🙂 doktorun muayenesi fuar merkezine yakın yeşillikleri bir yer inşallah aksilik olmasın moralimiz yerinde olsun çektirelim unutmazsam 😬🙄
Allah’ın izniyle hiç bir aksilik olmaz canım 🤲🏻 Çektirmek lazım en güzel ve en özel anılarımız 🥰🥰🥰

Yok yavrum düşünmüyorumda açıkçası 😬 çoğu kişi biliyor zaten de ben Allah ım inşallah o günleri gösterir ilk olarak kuzuşlar doğarsa aile fotoğrafı çekip paylaşmak istiyorum bir dahaki Kurban bayramında ya da Ramazan ama Ramazan da daha tam toplanmamış olabilirler 🙄 onun dışında pek fotoğraflarını da paylaşmak istemiyorum göbeğimi de. Göbeğimi göstermekten utanırım heralde😬 ama buraya koyuyorum ne yaman çelişki 😅😂 göbeğimi seviyorum diğer taraftan. Hamileyken görüntümü sevmeyeceğimi düşünüyordum aksine sevimli geliyor 😅
Benimkini de bir aile biliyor arkadaşlar duyup görünce şok olacaklar 😂

Geçen bir tek arkasaşlarım hastane çıkışlarını almışlardı onları paylaştım oda bir arkadaşım isimli yastık ve kapı süsü yapacak o gönderince onu paylaşacam şimdi dedim onu paylaşırsam bunları paylaşmazsam onlara ayıp olacak ama keşke paylaşmasaydım haberi olmayanlar yazmaya başladı pişman oldum bir akrabamla konuştum geçen gün diyorki paylaşma nazar olur 😂
Yaa siz böyle arkadaşlardan komşulardan hediye alanlardan bahsedince benim kimsem yokmuş diyorum 🤪
Kendinin resmini atmadığın halde mi nazar değermiş 🤔🤭

X