2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayne bide eczaneden almak lazim intermetten alinanda icerik farkli oluyormus normalde mustela göz yakmaz deniliyor ama intermetten alanlar sikayet etmis orjinal degil diye

Takım olarak bulamadm da baktigim yatak böyle ilerde insallah böyle birsey almak istiyorum cok buyuk bir odam yok

Eklentiler

• Screenshot_20210815-201719_Instagram.jpg
    136,2 KB · Görüntüleme: 32
İkincisini baya beğendim ama büyük oda lazım
Evet de boyutlarını küçültürüz çok çok ne bilim dolap 3 kapak olmaz da 2 kapak olur mesela. Şimdi benim bunlara bakma sebebim şu bebek odasından çıksın olay büyüyene kadar baya Bi kullansın diye. Hem de ham ahşap severim ben doğal duruyo. Ama çok pahalı iştee yaa

Ayne bide eczaneden almak lazim intermetten alinanda icerik farkli oluyormus normalde mustela göz yakmaz deniliyor ama intermetten alanlar sikayet etmis orjinal degil diye
Evet güvenmiyorum bu tarz şeylerde kendi sitesi ya da ne bileyim güvenilir bir satıcı olursa alıyorum yoksa güvenmiyorum trendyol gibi uygulamalara

Biraz pahalı imiş kuzum ama güzel uzun süreli kullanacak bir şey bulsam yapardım bende oda. Ama aklıma yatan bir şey olmadı. Bir de belki şehir değiştiririz yük yapmak istemiyorum.

Biraz pahalı imiş kuzum ama güzel uzun süreli kullanacak bir şey bulsam yapardım bende oda. Ama aklıma yatan bir şey olmadı. Bir de belki şehir değiştiririz yük yapmak istemiyorum.
Pahalı pahalı Bi sorup soruşturcam yine ya da ölçüler küçülürse fiyat kaça düşüyo onu sorcam bakalım.
He öyle Bi ihtimalin varsa tabiki yeltenme oda yapmaya perişan oluyo öyle durumlarda eşya da

İyi akşamlar kızlar bezler odalar konuşulmuş Allah'ım sağlıkla kullandırmak nasip etsin hepimize bende montesorri oda alacağım ins yanimada anne yani beşik istiyorum su park yatagi sevemedim
Bez konusuna gelince sleppy beğenmeyen çok Prima birde bim de olan bez onu çok öven var yenidoğan beziymis deneyeceğim ins bim deki bezi

Ya benim yigenime molfix alerji yapmisti bimde kini kullanmislardi hicbirsey olmadı

Ben de bimde kini denerim biliyomusun alırım Bi şki paket bakalım nasıl. Ama şöyle bişe pişik yapmaz bişe yapmaz diyelim ama şu da önemli oluyo primadan 1 bez değişiyorsan bundan 3 bez değişiyorsan belli bir sürede, ozaman pek Bi farkı ve anlamı olmaz ozamn gibi düşünüyorum, Bakıcaz

Denemeden anlamıycaz galiba ilk tercihim sleepy natural olacak bakalım insallah deneye deneye buluruz heralde

Onu bende düşündüm ben sadece meraktan alicam bim dekini bı paket alıp denemek lazım bı pakette Prima alıp denemeli hangisini severse poposu

Onu bende düşündüm ben sadece meraktan alicam bim dekini bı paket alıp denemek lazım bı pakette Prima alıp denemeli hangisini severse poposu
Primaya alışan bebekler bırakamıyormuş primadan başlamayın bence hem pahalı hem içerik olarak çokta doğal temiz değilmiş. Ay totişlerini ısırdıklarım doğsunlarda pamuklu bez bağlarız ne

Kızlar ben bazen vajinamda hissediyorum bebek kıpırtısını. Çok geriliyorum son günlerde hep aşağılara gidiyorlar gibi. Nette baktığımda normal olduğu söyleniyor ama o kadar uzun süre görmedim ki geriliyorum çok öyle olunca. Ha çook hareket hissetmiyorum. Tek tük sabah ve akşamları olmak üzere. İstiyorum ki sürekli hareket etsinler neyin normal olduğunu bilmemek çok kötü

Bende genellikle akşamları hissediyorum canım minik minik sabahta çok nadir hissediyorum doktor dün artık hissetmeye başlaman gerekiyo dedi hareketlerini ama aklıma hiç gelmediki sorayım gün içerisinde sürekli mi hissetmeli miyim diye

Yeğenimdede sleepy kullandılar canım hiç bir sıkıntı olmadı geçen arkadaşımla konuştum oda başlarda prima kullanıyordu dediği primaya o kadar boş yere para vermişim sleppyden çok memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…