2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Naslsn canım nasil oldun ?of esimde de bogaz agrisi grip basladi yarin test verecek psikolojik midir nedir benimde basladi bogaz agrim insallah sadece üsütmedir
Çok halsizlim ama ateşim düştü daha fazla yükselmedi ilaç filan da almadım. Bana süt dokundu sanırım. Boştu midem bir de hava aşırı sıcak soğuk zinciri kırılmış olabilir. Kısa vadede bir daha içmem. Onu içtikten sonra olması mide bulantısı filan da olunca. İnşallah öbür türlü bir şey değildir. En son iğneye gittiğimde hemşire öksürüp aksırıyordu çok canım sıkılmıştı. Beş gün oldu. Dün iyice anladım o kadar kötü ve çaresiz hissettim ki hasta mı oldum diye bebeklerde gerildiler karnım taş gibi oldu. Ağlayacaktım resmen korkudan. Kusturayım kendimi dedim ona da cesaret edemedim. Vücut atar diye bekledim uyumuşum kalkınca baktım 37 ateşim. Zaten rutinde öyle çıkıyor benim. İnşallah sizin de ciddi bir şey değildir canım korkum hala da var benim de.

Kilya nasıl oldun. Ya olabilir sütten de olabilir belli olmaz da tüh yaa
Canım kalkınca 37 ye düşmüştü. Sanırım boş mideye süt bir de havalar aşırı sıcak soğuk zinciri kırılmıştır belki dedim. Ben süt tadından anlamam da Çünkü en son çocukken içmişimdir. Öyle acı ekşi tat yoktu muzlu yapmıştım çünkü. Yine de onun üzerine olması aklıma ilk gıda zehirlenmesini getirdi bir Covid tabii bir anda çıkıyormuş onunda belirtileri. İnşallah o değildir ve geçmiştir

İnşallah o değildir yine sadece mideni bozmuş olmanı dilerim. Atlatırsın. Ama korkmamaya çalış kendini Bi gözlemle bakalım. Baktın bulantı şiddetleniyo erteleme ara doktorunu tamam mı gıda zehirlenmesi de olmuş olsa bildirmen iyi olur

İnşallah canım. Zaten ateşim yükselmeye devam etse hem hastaneye gidecektim test içim hem doktoru arayacaktım. Şu an hafif halsizlik bir de bağırsaklarım da dolgunluk hissi var o. İnşallah böylece geçer

İnşallah canım. Zaten ateşim yükselmeye devam etse hem hastaneye gidecektim test içim hem doktoru arayacaktım. Şu an hafif halsizlik bir de bağırsaklarım da dolgunluk hissi var o. İnşallah böylece geçer
Gecmis olsun canim mideni bozmussun bence. Sen bi kefir iç o iyi gelir midemde bisey olunca beni psikolojikmidir nedir hep rahatlatir kefir

İnşallah az sakin kalmaya çalış olurmu bebekler de gerilmesin. İnşallahh korkulacak bişey değildir

canım çok geçmiş olsun süttendir büyük ihtimal bozmuştur mideni bu havalarda birşey yiyip içmek de korkutuyor insanı

Dedigin gibi üsütmüs olabilirsn sıcak soguk bide sen süt sevmiyordn diye hatirliyorum bulanti felanda tetiklemistir iyice tekrarlamaz insallah canım

Canm sen nasılsın bol su için ılık. Eşinin aşısı vardı diye biliyorum. Seninki psikolojiktir dur inşallah bişe Olma
Yani ben iyiyim ev biraz sogudu geceleri ondan oldu benimko galiba ama esimden cok süpheliyim en son covit yogunda bi amca yüzüme öksürdü dedi gozlük 3 maske vardi diyo ama siperlik takmamis akillim

canım çok geçmiş olsun süttendir büyük ihtimal bozmuştur mideni bu havalarda birşey yiyip içmek de korkutuyor insanı
İnşallah öyledir canım. Aynen bir de bende dünden beri bir şey başladı iki lokma yesem tıkanıyorum. Dün sadece kahvaltı yapabildim. Beni bütün gün mahvetti şişkinlikle dolaştım. Akşam o yüzden muzlu süt yaptım bebek beslensin bari diye. Sanırım artık hamileliğin sıkıntılı dönemine girdim ben. Biraz erken oldu ama öyle. Genelde üçüncü trimester da başlayan şeyler şimdi başladı…

Dedigin gibi üsütmüs olabilirsn sıcak soguk bide sen süt sevmiyordn diye hatirliyorum bulanti felanda tetiklemistir iyice tekrarlamaz insallah canım
Aynen hiç sevmem bebekler beslensin diye muzlu yaptım belki tadı bozuktu anlamadım bile dün sadece kahvaltı yapabildim kızlar bende artık mideye baskı başladı. 30 lu haftalarda olacak şey 20 lerde başladı. Fenayım o konuda. İki lokma yesem dünya yemişim gibi oluyor…

Kızlar şu kahveden denedim geçen gün öyle güzeldi kiii aylar sonra vucuduma giren kahveden midir nedir bilemedim şimdi bunu her gün içmesem de içmemde sıkıntı olurmu sizce sonucta paketli ürün ve içindekiler belli kafein oranını da bulamadım içmek te istiyorum

Eklentiler

• 8ECF41E5-2F12-4E0E-A8A3-3EE75A5D95D7.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 21
Yani ben iyiyim ev biraz sogudu geceleri ondan oldu benimko galiba ama esimden cok süpheliyim en son covit yogunda bi amca yüzüme öksürdü dedi gozlük 3 maske vardi diyo ama siperlik takmamis akillim
Valla onu dicektim ama sizin oraları bilmediğim için yorum getiremedim. Havalar geçiş döneminde o ayılıp bayıldığımız sıcaklar geçti artık dikkat edin canım.
3 aşısı tamam mı peki

Valla onu dicektim ama sizin oraları bilmediğim için yorum getiremedim. Havalar geçiş döneminde o ayılıp bayıldığımız sıcaklar geçti artık dikkat edin canım.
3 aşısı tamam mı peki
Evet temmuzda 3.doz oldu ya insallah negatiftir ama niyeyse icimden bi ses öyle demiyor gece boyu burun akıntısı vardı bogazim yanıyor dedi bende oyle gitmistim covitken yigenim bizde cocuk emanet en cok ondan korkuyorm valla kendimden gectim de bu ara 3.dozdan 21 gün sonra 4.doz gelmis saglikcilara ve 60 yas ustu kronik olanlara galiba daha ne kadar aşı vurulucaz anlamadm millet 1 taneyi olmuyor salgin bitmiyor olan ha bire yapılana oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…