2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kanz montesseri yatak 1860 tl baby mallde aynisindan Trendyolda da var ama fiyatini bilmiyorum .yatagi aldık biz bu sekilde baska bir dolap ve şifonyer ile kombinledik bi de park besik alacagiz.dolap ve sifonyer eşyalari koymak için gerekliydi yatağı da bu şekilde aradan çıkardık

Kızlar hic bez markasi özellikle sampuan markası felan arastirdiniz mi neler almayı planlıyorsunuz
Bez sleepy hatta almaya başladım ufaktan 🙈 şampuan ve çamaşır deterjanı minoris almayı düşünüyorum içeriği temiz ve kullanıcıları çok memnun diye. Incia ya da siveno da bakabilirim bilemiyorum...

Kızlar bakın bu görseldeki takımlara 12 bin dediler çok çok pahalı geldi çok beğenmiş olmamla birlikte ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Sana o yüzden şaşırmıştım o fiyata nerde buldun diye canım

Eklentiler

• Screenshot_20210815_194649.jpg
    Screenshot_20210815_194649.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20210815_194704.jpg
    Screenshot_20210815_194704.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 34
Aa bende sleepy dusunuyordm kassinma sizdirma duymamistm hic prima cok gereksiz pahali ya
Haklısın prima çok pahalı gerçekten. Ama diğerini daha bugün Bi tane anne yeni doğum yaptı sleepy almış hatta 4 paket elinde duruyor hep sızdırdı ve pişik yaptı dedi. Az alın 1 er paket deneyin olmadı diyor

Haklısın prima çok pahalı gerçekten. Ama diğerini daha bugün Bi tane anne yeni doğum yaptı sleepy almış hatta 4 paket elinde duruyor hep sızdırdı ve pişik yaptı dedi. Az alın 1 er paket deneyin olmadı diyor
En mantiklisi 1 pk almak denemek lazim senin baktigin yataklar 2 li ya buyukmus ondan olabilir canim bu fiyat bizim bebis tek dur foto bulursam atayim

Ya mustela konak yapiyormus biraz öyle okudum kafam karisti benimde
Aaa bende bir videoda hiç konak olmadı diye söylüyordu bir anne. Bilmiyorum kuzum bakmak lazım o zaman. Eskiden çocuklarda zaten oluyordu ya fix. doğal bir süreç bence yinede bakarız kuzum o ürünlerde tarih önemli önceden almam sanırım zaten

X