2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben bazen vajinamda hissediyorum bebek kıpırtısını. Çok geriliyorum son günlerde hep aşağılara gidiyorlar gibi. Nette baktığımda normal olduğu söyleniyor ama o kadar uzun süre görmedim ki geriliyorum çok öyle olunca. Ha çook hareket hissetmiyorum. Tek tük sabah ve akşamları olmak üzere. İstiyorum ki sürekli hareket etsinler 😅 neyin normal olduğunu bilmemek çok kötü
Ya kontrol zamanin geldi hatta gecti o yüzden evhamlı oluyor insan ama evet neyin normal oldugunu bilmemek cok kötü bende cidden kaburga agrisi yasiyorum normal yaziyor ama insallah öyledir

Bende genellikle akşamları hissediyorum canım minik minik sabahta çok nadir hissediyorum doktor dün artık hissetmeye başlaman gerekiyo dedi hareketlerini ama aklıma hiç gelmediki sorayım gün içerisinde sürekli mi hissetmeli miyim diye 😂
Ay hiç sorma psikopata bağladım sürekli hareket yolu gözlüyorum. Oysa bebekten bebeğe çok değişen bir şeymiş. Bizim en küçük akşamları çook az hareket edermiş bazı günler hiç hareket etmezmiş annem kaç defa doktorda soluk alıyordum. Doktor da kızıyordu diyor. Bilemiyorum ama hep oynasınlar istiyorum 🤭😅

20210815_111710.jpg
kizlar 5.gun embriyosu taze transferimin 6.gunu.bu testleri bugün ve dun yaptım.cizgiler belli oluyor catlatma iğnesini 12 gün önce olmuştum acaba iğnenin etkisi mıdır hala

Eki Görüntüle 2901668 kizlar 5.gun embriyosu taze transferimin 6.gunu.bu testleri bugün ve dun yaptım.cizgiler belli oluyor catlatma iğnesini 12 gün önce olmuştum acaba iğnenin etkisi mıdır hala
12 gün gecmis baya olmus insallah pozitiftir ama yine de cok erken gibi birkac gün sonra yenile bnce insallah güzel haberler alırsn😊

Kizlar benimde 2 tarafli kasik agrim var bacagim da ağrıyor. Boyle birden zonklama gibi vuruyor agri. Birde vajinama vuruyor arada. Acaba bebek büyüdüğü icinmi endiselenmimiyim? Bayadir dr a gitmedim bende. Sizlerdede bu tarz olduysa agri soyleyebilir misiniz icime su serpilsin🤕

Kızlar ben bazen vajinamda hissediyorum bebek kıpırtısını. Çok geriliyorum son günlerde hep aşağılara gidiyorlar gibi. Nette baktığımda normal olduğu söyleniyor ama o kadar uzun süre görmedim ki geriliyorum çok öyle olunca. Ha çook hareket hissetmiyorum. Tek tük sabah ve akşamları olmak üzere. İstiyorum ki sürekli hareket etsinler 😅 neyin normal olduğunu bilmemek çok kötü
Evet ya bazen hissetmemek bazen hissetmek normal mi bilmiyoruz bugünde benim bayağı karnında sertlik oldu ve elimi koyduğunda pırpır kalp atışını hissettim devamlı hareket etsinler bizi tekmelesinler istiyoruz ama yapincada ağrı oluyormuş ne iaticegimizi şaşırdık bizde😂😂😂
Eki Görüntüle 2901668 kizlar 5.gun embriyosu taze transferimin 6.gunu.bu testleri bugün ve dun yaptım.cizgiler belli oluyor catlatma iğnesini 12 gün önce olmuştum acaba iğnenin etkisi mıdır hala
12 gün bence etkisi kalmamıştır ins hamissindir 👏👏🤲🤲🤲

Ay hiç sorma psikopata bağladım sürekli hareket yolu gözlüyorum. Oysa bebekten bebeğe çok değişen bir şeymiş. Bizim en küçük akşamları çook az hareket edermiş bazı günler hiç hareket etmezmiş annem kaç defa doktorda soluk alıyordum. Doktor da kızıyordu diyor. Bilemiyorum ama hep oynasınlar istiyorum 🤭😅
Bende senin gibiyim canım sürekli hissetmek istiyorum ama olmuyo 😊 hissedince eşime diyorum hareket ettiler diye elini getirip karnıma bırakıyo ama hiç tepki yok nazları bana diyor 😂

Kizlar benimde 2 tarafli kasik agrim var bacagim da ağrıyor. Boyle birden zonklama gibi vuruyor agri. Birde vajinama vuruyor arada. Acaba bebek büyüdüğü icinmi endiselenmimiyim? Bayadir dr a gitmedim bende. Sizlerdede bu tarz olduysa agri soyleyebilir misiniz icime su serpilsin🤕
Bende aniden kalkınca yada sağa sola donuce oluyor bide benim sabah bel ağrım çok oluyor ama bu haftalarda kaşık ağrısı yaşadım bende...

Benimde oluyor ara ara simdi bile kasığımda bir agrı var önemli olan siddetli mi geciyor mu dinlenmeyle eger oyleyse sanirim sorun yok

Evet ya bazen hissetmemek bazen hissetmek normal mi bilmiyoruz bugünde benim bayağı karnında sertlik oldu ve elimi koyduğunda pırpır kalp atışını hissettim devamlı hareket etsinler bizi tekmelesinler istiyoruz ama yapincada ağrı oluyormuş ne iaticegimizi şaşırdık bizde😂😂😂

12 gün bence etkisi kalmamıştır ins hamissindir 👏👏🤲🤲🤲
Öyle kuzum valla 🙂

En azından bişeyler hissettiğine lütfen şükredermisin😁 Bu arada ben de emin olmadığım için ona sığınmak istemedim baloncuk gibi pıtır pıtır bişeyler hissediyorum 2 3 gündür bence gaz değildir ama hareket de değildi 😅😂
Sen bu doktora git Bi ohhh dicen inşallahh ne zaman kontrol ben yarın gidiyorum 3 hafta olmuş 😁

Kuzumm ben de dün aynısını dedım dr a cok asagıda dıe hayır onun yerı gayet ıyı annesı ne ıstıyorsun sen dıo 🤣 oturuken karnım katlanıyor tam rahımde aktta hıssettıkce rahatsız oluyorum tam oturmak ıstemıyorum 🤭 ama normal miş

Kızlar ateşim yüksek biraz evdeki çok iyi ölçmüyor gerçi ama 37.7 filan çıkıyor. Midem de iyi değil. Kussam rahatlayacağım gibi süt içtikten sonra oldu. Onunla ilgisi var mıdır bilmiyorum. Kusamıyorum da. Biraz havlu ıslatıp koydum ama yok ☹️

Kızlar ateşim yüksek biraz evdeki çok iyi ölçmüyor gerçi ama 37.7 filan çıkıyor. Midem de iyi değil. Kussam rahatlayacağım gibi süt içtikten sonra oldu. Onunla ilgisi var mıdır bilmiyorum. Kusamıyorum da. Biraz havlu ıslatıp koydum ama yok ☹️
Naslsn canım nasil oldun ?of esimde de bogaz agrisi grip basladi yarin test verecek psikolojik midir nedir benimde basladi bogaz agrim insallah sadece üsütmedir

Kızlar egzersiz yapanınız var mı. Ben gebelikte yapılan hafif bişeyler yapmak istiyorum mat üstü. Günleri bomboş geçiriyorum yaa bişeyler yapmak lazım ne alışveriş var ne hazırlık Allah sağlık versin elbet de hantal hantal evde durduğumu düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz.
Bir de benim kaburga kısımların ağrıyo tam ağrı olarak tarifleyemem ama bebeklerin baskısından mı anlamadım sanki kaburga ya da ciğerlere baskı var özellikle yarar ve orası sıkışık pozisyondayken sizde varmı bu tarz bişe
Ben canım çok şiddetli kaburga ağrısı çekiyorum uzun süre aynı pozisyonda kalırsam hele ağlıyorum yani gece malum tek yöne yatıyorum sonrası zulüm ☹️

kac gundur giremiyordum kizlar sali doktor kontrolum vardi doktorun ameliyatı varmış persembeye ertelendi bende bari gitmisken detayli ultrason olsun dedim ama kacinci haftalarda yaptirdiniz benim 19+6 olcak perşembe çok mu erken acaba
Erken canım 22 en uygun dediler bana. Ben 19+2 de gitmek durumunda kaldım tekrar çağırdı

Kilya nasıl oldun. Ya olabilir sütten de olabilir belli olmaz da tüh yaa 😟

X