2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay kuzum, çok geçmiş olsun.
Hiç kolay şeyler yaşamamışsınız.
Bu süreçte olması da cabası.
Allah şifa versin kayınvalideye.
Neyse ki kanama değilmiş seninki, buna şükür.
Yine de dikkat et kendine. Yeterince stres yaşamışsın zaten, dinlenmeye çalış. Kafanı dağıt başka işlerle.

Ay maşallah hadi gözün aydın canım çok sevindim
Ne güzel hareket de yakalayabilmişsiniz şükür. Kaç haftalık tın tam olarak

kolay değil tabi stresi yaşamak uyumasan bile uzan dinlen canım

Sağ ol kuzum sağ ol. Aynen kendimi çok sıktım korktum o yüzden. Yatıyorum ama dinlenemiyorum uyuyamıyorum. Kayınvalidem bir odada ben bir odada yatıyoruz şansa. Ev süpürmeyen ben her işi yaptım. Markete çıkmayan ben mecburen kaç kişi ile bir araya gelmişler illa uzak dursan da bir araya geliyorsun. İmtihan. Geçer inşallah bu günlerde

Ben 1 aydır bunu kullaniyorum canım

Geçer geçer. Yavrularını kucağına aldığında tüm çektiklerini unutursun inşallah.
Onları orada koruyan Rabbim, sen elinden geleni zaten yapıyorsun. Onun için çok da kötü hissetme kendini.
Yiyecek ekmekleri varsa istersen taş taşı sırtında, hiçbir şey olmaz onlara.
Sen yeter ki kendini hırpalama.

ben günde 1 alıyorum canım ferrum zaten daha fazla olursa afedersin kabızlıktan ölücem
Ya benim feramat da. Doktor ilk yazdığında kendi söylemedi günde kaç kez alacağımı. Eczaneden alırken sabah akşam aç yazdı üstüne muhtemwlen reçete açıklamasında görüyorlar bilgisayardan. Ama bu sefer 1 yazmış kutu üstüne nasıl olcak şimdi o

İnşallah kuzum ya inşallah sağlıkla gelsinler Orası öyle alacak nefesleri varsa kimse hiç bir şey engel olamaz. Hayırla inşallah Biraz geçince olayın şokunu da atarım heralde daha iyi olurum oluruz

Muhtemelen tekdir kuzum özel bir demir eksikliğin yoksa

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah

Muhtemelen tekdir kuzum özel bir demir eksikliğin yoksa
Aradım şimdi de tek dedi dangalak eczacı 2 yazmış bana. Ben de büyük abdestin çok afedersin koyu ve kabızlık yaptı diyordum Bir de onu portakal suyuyla için dedi ben nerden bulvam yaz günü portakal suyunu

1 kez ac karnina iciyorum canim bu arada sükürler olsun kontrolden ciktim erken aldilar insallah bir kızımız olacak Allah ım masip ederse
Ayyy kuzum çok güzel
Valla çok sevindim. Allahım sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin
Var mı değişik bişe dediği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…