2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aradım şimdi de tek dedi dangalak eczacı 2 yazmış bana. Ben de büyük abdestin çok afedersin koyu ve kabızlık yaptı diyordum Bir de onu portakal suyuyla için dedi ben nerden bulvam yaz günü portakal suyunu
Tek içsende o yan etki var maalesef. Yok canım portakal emilimini artırıyor diye tavsiye sadece sürekli nereden bulalım

1 kez ac karnina iciyorum canim bu arada sükürler olsun kontrolden ciktim erken aldilar insallah bir kızımız olacak Allah ım masip ederse
Gözünüz aydın canım, sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Diğer bi grupta erken erken öğreniyorlar cinsiyetleri 12. Hafta gibi, meraktayım ben de belki pazartesi gittiğimde söyler bize de doktor. Tam ekrana doğru duruyor şimdilik bebek

Evet bize 12.hafta da kıza benziyor demisti zaten

Çok haklisin bazen mutlulugumu doya doya yaşayamıyorum bu his yüzünden muayeneye stres içinde gidiyorum halbuki bebeğimi göreceğim için mutlu olmam lazim.biraz serbest bırakacağım kendimi

Kızlar benım dr um 20 haftalıkken mutlaka renklı doppler ı cektır dıo ama benım bıldıgım 24 haftaya kadar cekılıyor
İstanbul da cektırecek olanlar var mı yer arastıranlar

Çok haklisin bazen mutlulugumu doya doya yaşayamıyorum bu his yüzünden muayeneye stres içinde gidiyorum halbuki bebeğimi göreceğim için mutlu olmam lazim.biraz serbest bırakacağım kendimi
İnşallah canım herşey gönlümüzce olsun inşallah Allah büyüktür

Başım ağrıyor ya hava aşırı sıcak bunalıyorum klima tek odada vardı onun dışında daha iyiyim şükür.
Hem moralin bozuk canım hemde bu havalarda böyle oluyo ya benimde bu ara sürekli bir başımda ağrı hali sıcaktan dolayı parol alsam mı almasam mı diye düşünüyorum

Hem moralin bozuk canım hemde bu havalarda böyle oluyo ya benimde bu ara sürekli bir başımda ağrı hali sıcaktan dolayı parol alsam mı almasam mı diye düşünüyorum
Benim ağrımı parol hiç kesmiyor bir de İnşallah artmaz. Bu hafta ayrı sıcak olacakmışta. Haberlere baktım nedir ya ülke yanıyor Canım iyice sıkıldı. Nasıl bir döneme denk geldik anlamıyorum ki. Yavrularımızı nasıl bir gelecek bekliyor. Allah ım esirgesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…