2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu genelge yi degistirmedilerde saglik bakanligi da ek genelge yayinlayip kendi personelini dahil etti

Sen bana haber vermiştin ben sana değil hatta pardon. Aman neyse hasta olan gebe olan dursun evinde işte adamı delirtmeyin ulennn

Bugün kontrolü olan çok kızlar.. Güzel haberlerinizii bekliyoruuz Biraz da şu olumsuz düşünceleri atın yahu içinizden artık, pozitif olun, güzel düşünün.. Endişe hep var içimizde, özellikle kaybı olanları çok iyi anlıyorum ama çok uğraştığımız, beklediğimiz güzel süreçlerden geçiyoruz, keyfini çıkaralım biraz Biz totem yapmıştık, covid’den dolayı çok endişelendiğimiz için eğer bebek iyiyse kutlamak için ilk bişiyini alacağız demiştik, iki küçük kıyafet aldım geçen gün Bu arada proluton ve oksapar dışında ilaçlarım bitti benim de, şükürler olsunn

Yaa hadi gözün aydın ilacların bir kısmının bitmesi.bile rahatlatıyor insanı gercekten sen nasilsn nasıl oldn esinde bir belirti oldu mu

Aynı düşünce ve korkuları ben de yaşıyorum her gittiğimde kuzum. Yavaş yavaş azaltmaya çalış. Ben artık çok dilime almamaya çalışıyorum kalbi durmuşmudur acaba diye mesela en azından eski bene göre. Muayeneye gittiğimde bismillah diyip yatıyorum sedyeye hiç o soruyu sormuyorum artık kendin kalp atışını hemen görmeye çalışıyorum hani ekranda gördüğümüz minik kıpırtı var ya
Korkular bitmez bence ama en azından törpülenip frenlenebilir
Çünkü fazlası mutluluğu heyecanı yaşamaya be yazık ki çok engel oluyor. Ben olumsuz duygumu da olumlu duygumu da dozunda yaşama özgürlüğü vermeye başladım ruhuma, bana kalkıp yok efendim çok sakınma bu kadar korkma diyenlere de ben böyleyim diyip geçiyorum her duyguya saygı.

Yaa hadi gözün aydın ilacların bir kısmının bitmesi.bile rahatlatıyor insanı gercekten sen nasilsn nasıl oldn esinde bir belirti oldu mu
Eşimde hiç bişi çıkmadı canım, karantinanın bitmesine de çok az kaldı şükür ağırlaşmadan atlattım. İnşallah sonrası için de bir sıkıntı çıkmaz, bu da böyle geçmiş gitmiş olsun

Oksapar da kullanıyorsun zaten Allah ın izniyle bir sıkıntı olmaz insallah bol antikor olusmustur bari insallah böyle düsün birde

Hayır olsun Kilya noldu iyimisin
Neresinden tutsam bilmiyorum kısaca kayınvalidemin evine hırsız giriyor onu da yerde sürüklüyor bağırınca kaçıp gidiyor kolunda kırık var düzgün yürüyemiyor geceden bu yana polis hastane ben evdeydim ama çok gerildim ağla ağla başım ağrıyor bütün vücudum kas katı. Bize getirdi eşim işte neyse sabah kalktım lavaboya kan bulaştı peçeteye çook az. Dedim heralde yanlış gördüm neyse sonra gittim yine. Korktum ama akıntım filan olmuş bir şey yok. İçten gelse akıntı temiz olmaz sakinleş dedim ama ağlıyorum tabii gerginim de. Kime ne diyeyim. Sadece iki saat sızmışımdır heralde onda da kötü rüyalar. Eşimi çağırdım uzakta duruyoruz şimdi maske filan hak getire o hengamede acilde en az 200 kişi varmış zaten onların aşıları var belirti vermezler de diye ben odaya kapandım eve kapandığım yetmedi Nereye kadar hepsi bakıma muhtaç. Ayy işte bir bakar mısın dedim dışarıda bir yerde kanama görünüyor mu. Afedersiniz makatta sivilce gibi bir şeymiş Öyle ağrı acı yok bir şey gelmiyor elime offf geril geril inşallah bebekler iyidir. İçeriden geliyor gibi de değildi ama o kadar minik minik bulaşıyor ki ay kanama mı başlayacak filan iyice mahvoldum. Bende ki şans. Allah beterinden korusun yine diyorum elbette de. Ne hamileliğim hamilelik gibi ne bileyim insan üzülüyor düşünce zorla hamile kal onca tedavi bekleme stres uğraş saçma sapan bir olay yaşanıyor. Hangisine üzüleyim bilemedim. Kendimi ağlamaktan alı koyamıyorum

Oksapar da kullanıyorsun zaten Allah ın izniyle bir sıkıntı olmaz insallah bol antikor olusmustur bari insallah böyle düsün birde
Ben de öyle avunuyorum gerçekten.. Doktorum aşıya temkinli yaklaşıyordu, o öyle diyince içim rahat etmeyordu aşıya karşı bi türlü.. Tabi keşke olmasaydı ama oldu, elden bişi gelmiyor. Şimdi heralde doğuma kadar az çok antikorlanmışımdır antikor testi yaptırcam, merak ediyorum

Çok üzüldüm Kilyacım, geçmiş olsun. Daha büyük birşey olmamış çok şükür, insanın aklı almıyor gerçekten. Ama eminim bebekler iyidir, kendini biraz rahatlatmaya çalış, biliyorsun streste hiç iyi değil.. Ağla, içini boşalt ama sonra bu kötü enerjiden çık, çok şükür bak hamile kaldın, ikiz hamileliğine rağmen yine de güzel ilerliyor, bundan sonrası da güzel olacak, sağlığın yerinde.. Küçük sivilceler olsun sorunumuz yeterki kayınvalidene de acil şifalar diliyorum biran önce toparlanır inşallah

Amiin kuzum Allah razı olsun İşte kendimi toparlayamadım bir türlü. Rabbim beterinden korusun

Daha önce kanama geçirmiş arkadaslarım ev süpürmeye başladınızmı. Ben bugun üstten üstten kendmi yormadan süpürdüm ama süpürme işlemi bittikten sonra bi vicdan yaptım ya dyson ın şarjlı el süpürgesi ile süpürdüm bişi olmaz heralde diyyymi yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…