2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bana ebe 24. Haftaya kadar vakit var dedi ve 6 Eylül e aşı randevusu verdi , şimdi kafam karıştı yaa herkes 19 20. Haftalarda yapiyo ,bana niye öle dedi ki

Ama ozamn oda yapamam işteee dolap olsa doğumdan önce iyi olur diyorum aldığımız herşeyi içine koyarız sence?

Biberonla emziği hangi marka aldın canım aventin biberonlarını almayı düşünüyorum ama bayağı pahalılar

Aynen canım bizim de öyle her şeyi kendimiz alacağız. Bir tek annem bir şeyler alır. Ama be kadar olacak ki. O kadar ıvır zıvır var ki alınacak. Eskiden nasıl yapıyorlarmış diyor insan
Zaten heralde bir tek eşyalarda kızın ailesi alıyor benim annemler bir tane beşiğimizi alacak birde kıyafet falan sağolsunlar abimde arabalarını ben alacam dedi yine en azından büyük parçalar bir nebzede olsa gitmiş oluyor iki tane olunca dahada masraflı oluyo zaten o yüzden böyle şeyler çok iyi oluyo. Eşime diyorumki annenler birşey alır mı sor hani ona göre alışverişimizi yapalım ama eşim öyle birşeyi soramam diyor bakalım ne olacak. Ya ama bizde erkek tarafıda kız tarafıda hep yardımcı olmak için alırlar birşeyler ama kayınvalidemler alacak mı meçhul

Sorma normalde de benim ailem alır eminim ama onlara kalmadan almak istiyorum karsi tataf hicbisey yaıyor sinir oluyorm madem öyle benimkiler de masraf etmesin emekli insanlar diyorum bu erkek tarafı hep mi böyle

Sorma normalde de benim ailem alır eminim ama onlara kalmadan almak istiyorum karsi tataf hicbisey yaıyor sinir oluyorm madem öyle benimkiler de masraf etmesin emekli insanlar diyorum bu erkek tarafı hep mi böyle
Hiç sorma canım bende sinir oluyorum benimkiler bu kadar düşünceli olurken karşı tarafın böyle olması insanı sinir ediyor aslında benimde ikiz olmasaydı bende senin gibi düşünürdüm ama masraf iki kat olunca birşeyde diyemiyorum hatta geçen gün karşı tarafın birşey almayacağını düşünüp anneme yok dedim istemiyorum birşey yapmayın falan yok dedi daha bende birşey demedim

Ikiz zor tabi ne alsan 2 tane Allah hepimizin yardimcisi olsun

Neler aldın insan mağazaya girince gözü herşeyde kalıyorya o kadar çok herşey varki herşeyden almak istiyorsun
Ay sorma ama ihtiyaç dışına çıkmıyorum aklımda ya çoğu hep önce temel ihtiyaçlar hastane çıkışı aldım 2 set zıbın aldım 6 al 5 öde. Ağız mendili 5 liraya geliyor 5lisi. E bebekte indirim var kızlaaaar.
Hamile uyku destek yastığı baktım
Anne yanı beşiği baktım onlar indirimde değil pahalıydı yaa

Yaa hersey yolunda giderse insallah yarn bende bi e bebek turu yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…