2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay sorma ama ihtiyaç dışına çıkmıyorum aklımda ya çoğu hep önce temel ihtiyaçlar🙃 hastane çıkışı aldım 2 set zıbın aldım 6 al 5 öde. Ağız mendili 5 liraya geliyor 5lisi. E bebekte indirim var kızlaaaar.
Hamile uyku destek yastığı baktım
Anne yanı beşiği baktım onlar indirimde değil pahalıydı yaa 😏
Sağlıklı günlerde kullansın bebişler 🥰 bende ctesi doktor kontrolümden sonra gidecem Allah nasip ederse 😊

Ha bu arada kızlar katlanır küvet almayı düşenen Bime geliyor cuma günü diğer yerlerden daha uyguna kovası maşrapası küveti .katlanır olması en güzeli zaten yerden tasarruf. ben alıcam diğer yerlere kıyasla uyguna geliyo haberiniz olsunnn 📢📢📢📢

Yaaa kızlar çok tstlısınız daha pozitif olmak için gün beklerken bugünlerin hayalini kuruyoduk şimdi konuşuyosunuz resmen geldi o günler inşallah sağlıkla kıcağımıza da alalım 🧿🥰 takip ediyorum çok geriden sizi ben bile love dady yazılı zıbın aldım dayanamadım sizi düşünemiyorum cinsiyeti öğrenince nasıl tutcam kendimi bilmem 😂

Ama ozamn oda yapamam işteee dolap olsa doğumdan önce iyi olur diyorum aldığımız herşeyi içine koyarız sence?
Ben doğumdan önce almayı düşünmüyorum kuzum dolap vs. Zaten annemlere gitmeyi düşünüyorum doğum iznim ve sonrasında ücretsiz izne çıkacağım. Uzun süre olmam evde. O yüzden sonra nasipse

Zaten heralde bir tek eşyalarda kızın ailesi alıyor 😂 benim annemler bir tane beşiğimizi alacak birde kıyafet falan sağolsunlar abimde arabalarını ben alacam dedi yine en azından büyük parçalar bir nebzede olsa gitmiş oluyor 😊 iki tane olunca dahada masraflı oluyo zaten o yüzden böyle şeyler çok iyi oluyo. Eşime diyorumki annenler birşey alır mı sor hani ona göre alışverişimizi yapalım ama eşim öyle birşeyi soramam diyor bakalım ne olacak. Ya ama bizde erkek tarafıda kız tarafıda hep yardımcı olmak için alırlar birşeyler ama kayınvalidemler alacak mı meçhul 🤷‍♀️
Öyle bir adet var beşiği kız annesi dizer diye 😬 ama ikiz olunca kıyamıyorum her şeyde çok pahalı. Ailede ilk torun olacak kardeşlerim erkek ve küçük sayılırlar yani kimse yok öyle bir eşya alacak. Eşim tek çocuk zaten kayınvalidem para verir ama bir şey almaz. Ben her şey bize aitmiş gibi düşünüyorum. Rabbim canımıza sağlık yavrularımıza sağlık versin de olur. Olduğu kadarıyla idare ederiz . Allah huzur versin yeter ki

Bana ebe 24. Haftaya kadar vakit var dedi ve 6 Eylül e aşı randevusu verdi , şimdi kafam karıştı yaa herkes 19 20. Haftalarda yapiyo ,bana niye öle dedi ki 🙄
Erken olması sıkıntı olabilir geç olması olmaz bence hiç düşünme doktoruna sor yine de canım

bende şimdilik hiç bişey alamıyorum malum yaşanmışlıklardan dolayı en azından bi 25i görelim diyorum ayrıntılı ultrason fln geçsin belki öyle bakarım şimdilik sadece öyle internette bakıyorum

bende şimdilik hiç bişey alamıyorum malum yaşanmışlıklardan dolayı en azından bi 25i görelim diyorum ayrıntılı ultrason fln geçsin belki öyle bakarım şimdilik sadece öyle internette bakıyorum
Canım özel degilse senin diger gebeligin neden sonlanmıstı bebekte mı anomali vardı yoksa baska bir problem mi sorun neydi tam olraj

Ayy sorma canım ya acaip ağrı yapıyor zonkluyor. Çok şükür iyi o zaman benim kiloma daha çok kızdı valla. Neyi abartıyorsun yemek için dedi. Yemeklerle aram iyi değil meyveden almışımdır dedim ben de. Sanırım biraz porsiyon ayarı yapacağım
Kac kılo aldın ki canım
Ben fullll meyvelerle beslendım ayynen meyve kılo aldırıyor
Tedavı basından 72 kg dım
Şuanda 79.küsür ama bana kımsede fazla almıssın da demedi 😅

Öyle bir adet var beşiği kız annesi dizer diye 😬 ama ikiz olunca kıyamıyorum her şeyde çok pahalı. Ailede ilk torun olacak kardeşlerim erkek ve küçük sayılırlar yani kimse yok öyle bir eşya alacak. Eşim tek çocuk zaten kayınvalidem para verir ama bir şey almaz. Ben her şey bize aitmiş gibi düşünüyorum. Rabbim canımıza sağlık yavrularımıza sağlık versin de olur. Olduğu kadarıyla idare ederiz . Allah huzur versin yeter ki
Amin canım kesinlikle önemli olan o 😊 bende bir tanesini aldırcam canım bende kıyamıyorum onlarda birine ne yaptıysa diğerinede aynısını yapmak istiyorlar

Yaa pek evden dısarı cıkmıyorum bu ara galiba havasızlıktan basım agrıyor benim cok sık agrımazdı öyle ilac icecek kadar degil ama hep benimle beraber bir sızı 😅🤪

X