2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağlıklı günlerde kullansın bebişler bende ctesi doktor kontrolümden sonra gidecem Allah nasip ederse

Ha bu arada kızlar katlanır küvet almayı düşenen Bime geliyor cuma günü diğer yerlerden daha uyguna kovası maşrapası küveti .katlanır olması en güzeli zaten yerden tasarruf. ben alıcam diğer yerlere kıyasla uyguna geliyo haberiniz olsunnn

Yaaa kızlar çok tstlısınız daha pozitif olmak için gün beklerken bugünlerin hayalini kuruyoduk şimdi konuşuyosunuz resmen geldi o günler inşallah sağlıkla kıcağımıza da alalım takip ediyorum çok geriden sizi ben bile love dady yazılı zıbın aldım dayanamadım sizi düşünemiyorum cinsiyeti öğrenince nasıl tutcam kendimi bilmem

Ama ozamn oda yapamam işteee dolap olsa doğumdan önce iyi olur diyorum aldığımız herşeyi içine koyarız sence?
Ben doğumdan önce almayı düşünmüyorum kuzum dolap vs. Zaten annemlere gitmeyi düşünüyorum doğum iznim ve sonrasında ücretsiz izne çıkacağım. Uzun süre olmam evde. O yüzden sonra nasipse

Öyle bir adet var beşiği kız annesi dizer diye ama ikiz olunca kıyamıyorum her şeyde çok pahalı. Ailede ilk torun olacak kardeşlerim erkek ve küçük sayılırlar yani kimse yok öyle bir eşya alacak. Eşim tek çocuk zaten kayınvalidem para verir ama bir şey almaz. Ben her şey bize aitmiş gibi düşünüyorum. Rabbim canımıza sağlık yavrularımıza sağlık versin de olur. Olduğu kadarıyla idare ederiz . Allah huzur versin yeter ki

Bana ebe 24. Haftaya kadar vakit var dedi ve 6 Eylül e aşı randevusu verdi , şimdi kafam karıştı yaa herkes 19 20. Haftalarda yapiyo ,bana niye öle dedi ki
Erken olması sıkıntı olabilir geç olması olmaz bence hiç düşünme doktoruna sor yine de canım

Ben doğumdan önce almayı düşünmüyorum kuzum dolap vs. Zaten annemlere gitmeyi düşünüyorum doğum iznim ve sonrasında ücretsiz izne çıkacağım. Uzun süre olmam evde. O yüzden sonra nasipse
Hmm ozamn senşn şimdi almaman mantıklı olur canm

bende şimdilik hiç bişey alamıyorum malum yaşanmışlıklardan dolayı en azından bi 25i görelim diyorum ayrıntılı ultrason fln geçsin belki öyle bakarım şimdilik sadece öyle internette bakıyorum

Canım özel degilse senin diger gebeligin neden sonlanmıstı bebekte mı anomali vardı yoksa baska bir problem mi sorun neydi tam olraj

Kac kılo aldın ki canım
Ben fullll meyvelerle beslendım ayynen meyve kılo aldırıyor
Tedavı basından 72 kg dım
Şuanda 79.küsür ama bana kımsede fazla almıssın da demedi

Amin canım kesinlikle önemli olan o bende bir tanesini aldırcam canım bende kıyamıyorum onlarda birine ne yaptıysa diğerinede aynısını yapmak istiyorlar

Yaa pek evden dısarı cıkmıyorum bu ara galiba havasızlıktan basım agrıyor benim cok sık agrımazdı öyle ilac icecek kadar degil ama hep benimle beraber bir sızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…