2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla kızımda çok uyurdum tüm gün sanırım oğluşum da uyku olmayacak erkenden kalktığıma göre artık öyle yoruyorum

Ben hemsireyim ultarason cihazi boşta görürsem hemen bakiyrm napiyo diye 1 ay beklemiyorum yani
Aaaa çok büyük şans yerinizde olmak isterdim kıskandım sizi bizim toplumumuzda vardır ya sağlıkçı gördüğün an soru sormak bende size soruyum sıklık ne olmalı ultrason için bebeğe Bi zararı var mı sık bakmanın mesela biliyomusunuz

Arkadaşımız balon patlatma için çok hevesli o çarşamba günü hazırlık yapıcak
Hadi bakalım hayırlısı ins

Daha bırakmadınız mi yuzustu yatmayı. Ayni haftalardayiz. Drum gecen hafta artik yuzustu sirtustu yatmak yok bebek için tehlikeli dedi. Dikkat edin lütfen yapmamaya calisin. Beni de sirtustu yatmamak zorluyor ama alışmamiz lazim

Ben de bırakmadım daha. kimisi rahat edemeyene kadar yatılıyor tadını çıkar diyor.perşembe doktoruma sorucam.herkesin doktoru farklı görüşte sanırım

Gunaydin kizlarbol kalça tutulmali bir gün yaşıyorum magnezyum da iciyorum ama neden böyle oluyor
Canım pelvik ağrısı diyorlar bu kalça olayına.Bendede oluyor cuma randevum var sorucam muhakkak doktoruma.Resmen yürürken batıyor biraz yürüyünce açılıyor

Son düzenleme:
Her doktor farklı bir kere daha anladım minel06 benim doktorumda yatış pozisyonunun bebeğin gelişimini etkilediğine dair kanıtlanmış birşey yok 25. haftaya kadar nasıl istiyorsan öyle yat dedi. Sırt üstü yatmak tansiyonu etkileyeceğinden öyle yatamazsın zaten ama yüzüstü sağa sola dönük nasıl istersen yat dedi. Karnın büyüdükçe yüzüstü yatamayacaksın istesende dedi.

Ikı hamılelıgınde de doktora sormadım onlarda birşey söylemedi normalde en rahat yuzustu yatarım fakat hamıle oldugumu ogrenır ogrenmez bırakıyorum gece tam dönecekken uyanıyorum baslarda sonrada alısıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…