2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Haberdar et canım yarın kacıncı hafta diyecek

Tabii olabilir bende 16. Haftada hissetmiştim böyle pıt pıt atar gibi bağırsak hareketinden biraz farklıydı

Kontrolüm güzel geçti bugün çok şükür.. İnanılmaz zıpzıptı benim pattis.. Videoya çekmiştim baştan sonra, durup durup o zıplamaları izliyoruz bayıldık bayıldık Fakat bacakları hep bağdaştı, doktor ne yaptıysa açtıramadı ve cinsiyet tahmini yok malesef.. Geçen hafta “pipili gibi” dediği o ufak ihtimal hâlâ geçerliliğini koruyor Yeni kontrol 1 ay sonra.. O nedir ya? KOSKOCA 1 AY

İlk duyunca bana da kız çağrıştırdı ama yanına ikinci bir isimle kullanılabilir belki
Nifty yaptıran kızlar kaç günde çıktı sizin sonuçlar?Ben geçen pazartesi kan verdim henüz çıkmadı.
Benim tam bir haftada gelmişti.
Merhabalar herkese cın takvımı tutan oldu mı aranızda
Benim tuttu. Zaten bir tek o tuttu

Bu aylarda çok hareketli oluyorlarmış canım siz de öyle görmüşsünüz ne güzel. insanın içinin yağları eriyor vallahi geç olsun güç olmasın cinsiyet öğrenilir elbet

Öyle hissettiğinde elini karnına koy gerçekten tekmeyse hissedersin
Merhabalar herkese cın takvımı tutan oldu mı aranızda
Tutmadı kız yazıyordu oğlum olacakmış

Öyle hissettiğinde elini karnına koy gerçekten tekmeyse hissedersin

Tutmadı kız yazıyordu oğlum olacakmış
Koydum koydum canım koymam mı önce çekindim koyunca keser diye sonra koydum kesmedi, aynadan filan baktım çok kuvvetli hissedince dışarıdan görünüyor sandım ama yok görünmüyormuş

Bu aylarda çok hareketli oluyorlarmış canım siz de öyle görmüşsünüz ne güzel. insanın içinin yağları eriyor vallahi geç olsun güç olmasın cinsiyet öğrenilir elbet

15’er gramlıktan 2 paket çikolata yiyerek gittiydim de

ÇOK teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…