2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Tabiki zaten bu his illa doğurcam meselesi değil sadece sağlık açısından çok isterdim.nasip şuan göze alamıyorum

Yok yaşamadım ilki sezeryan olanlarda gözüküyor Muş sezeryan olduğu için herhalde yerleşti inşallah düzelir şuan için kontrole karar surekli yatmami söyledi
Benim de 1 düşüğüm var bu ilk olacak inşallah başlarda bişey yoktu herşey yolundaydı biraz iş yaptım yordum kendimi sonra aşağıda dedi plasenta ondan beri dikkat ediyorum sezeryanla ilgisi olduğunu da bilmiyodum senden duydum inşallah düzelir bizimkiler de

İnşallah inşallah umutlu olalım.

Güzel bir set gibi görünüyor canım. Yakından görme fırsatın varsa daha iyi plur besıgı falan görmüş olursun

Bu tarz arabalar çok ağır oluyor. Görmeden sipariş verme derim. Yada gelsin beğenmezsen gönderirim diyorsan sen bilirsin tabi ama katlamasina falan bakmadan sakın alma derim

Çok sağolun kızlar az çok birseyler şekillendi kafamda hafif ve kullanışlılığı önemli ama görüp beğenip sürüp almam daha iyi olacak zaten anne yanı beşiği falan da çok iyi birsey değil gibi boyutu küçük kullanışlı olmaz sanırım

Sancı dedıgın şeyde oluyormu bildigin sertlesme gıbı bende oluyorda evet hissedilen dönem daha iyi rahat oluyor
Sertleşme değilde kramp sancı gibi kısa süreli her dk değilde arada oluyor günde 2 kez o gün çikolata yemiştim Dr bakarken o oynadıkça bende o his oldu ondan o sanıyorum o sancı

Kizimi ilk 24 haftada hissetmiştim baya geç...Su an hala tik yok bakalim bekliyorum merakla

Sertleşme değilde kramp sancı gibi kısa süreli her dk değilde arada oluyor günde 2 kez o gün çikolata yemiştim Dr bakarken o oynadıkça bende o his oldu ondan o sanıyorum o sancı
Ha ne guzel o zaman o oldukca ıyı dıye dusunebılırsın :)

Kizimi ilk 24 haftada hissetmiştim baya geç...Su an hala tik yok bakalim bekliyorum merakla
Baya gec hissetmıssın :) bakalım bu ne zaman hissettirecek

Bende daha hissetmedim ama ikincide erken hissettim oda malum göbeğinin yoktu zayıftım ondan olsa gerek oğlumdan kalkma minnak bşr göbeğim kaldığından ne kadar göbeğim de bişeyler oynasada kesin bağırsaklar

Kızlaaaaaarr 15+3 ten yazıyorum.Sanırım ben bugün ilk hareketi hissettim
Böyle kalbimi sanki karnıma koymuşlar gibi pıt pıt pıt ya da içeride minicik balonlar patlıyor gibiydi Eğer bu bağırsak hareketi değilse tabi çünkü uzun sürdü ve beklemediğim yerden geldi hareket göbek deliği etrafında. Siz ne dersiniz?? (bu arada ilk gebelik, erkek bebek bekliyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…