2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde 4. Gebeliğim hepsi farklı haftalarda kesildi. Bunda 16 olduk neredeyse bugün ilaç içmeyi unutmuşum mahvoldum her gebelik cidden farklıymış bunu anladım. Birde derler ki aynı cinsiyetse mide bulantısı çabuk geçer. Üçüncü oğlum olacak değişen bişey yok valla

Kusma yokmu

Sibelim84 4,5 yasında cok sukur artık uyuduktan sonra sorun yok ama neredeyse her aksam uykuya ikna etmekle geciyo saglıklı olsunda napalım okula falan baslayınca buda normallesir inşallah
Aynen benim kiz sabahçı olduğunda anasininifnda üzülmüştüm sonradan nasil iyi birsey oldugunu anladim. Erken yatar oldu 9u geçmedi ev düzene girdi eşimle bana vakit kaldi vs vs....

Aynen benim kiz sabahçı olduğunda anasininifnda üzülmüştüm sonradan nasil iyi birsey oldugunu anladim. Erken yatar oldu 9u geçmedi ev düzene girdi eşimle bana vakit kaldi vs vs....
Ne güzel :) cocuklar sabahcı olunca bir düzen geliyor. Öglenci olurlarsa vay halimize
Belli gibi buğra koymayi düşünüyoruz ama kesin karar da vermedik
Tek secenek var en azından arada kalmamıssınız

İnşallah canm güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim

Bugün çok kötü migren tuttu kızlar ve bana ancak majezik iyi gelirdi öğlen uyudum geçmedi kalktım parıl içtim hafifledi. Ama geçmedi akşam şiddetlendi KV patates kesti eski usül üzerine de alnıma gelecek yere türk kahvesi koydu alnıma sardık yarım saatte geçti aklınızın bir.kenarında bulunsun

Merhaba kızlar sizlere bir sorum olacaktı. E nabız dan sonuçlara tam erişemiyorum. Sadece değerler normal yazıyor nasıl içine tıklayabiliriz. Bir de kana göre cinsiyet tahmininde bulunmuşsunuz. İkilide ki kan sonucuna göre mi bakıyorsunuz bende 295 bin yazıyor. Yanlış yere mi bakıyorum sizler iki basamakları konuşmuşsunuz

Merhaba geçen salı gece kanama yaşadım bir gece hastahanede kaldım iğne ve serum yapıldı geldim eve ertesi gün ilaca rağmen siyaha dönüp kanama oldu tekrar hemen doktora gittik alttan muayene etti plasenta rahim.agzina yerleşmiş kanamanin sebebi de bu imiş sürekli istirahat yatış ve progestan 200 fitil olarak al dedi Perşembe gününden beri söylediklerini yapıyorum şuan kanama yok ama o alt tarafa vuran zonklama bel ağrım kasık ağrılarım devam ediyor özellikle otururken veya uzun süre ayakta kalınca Perşembe kontrol var 20 li haftalarda yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi ama daha 15. Haftadayim sizin durumunuz ne oldu

Merhaba bende aranıza katılmak isterim ygmygm 30 yaşındayım 17 Kasım beklenen 2. doğum tarihi 2. Çocuğum olacak 4+6 kese görme 7+5 kalp atışı cinsiyet erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…