2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnşallah inşallah bol bol yatıyorum Perşembe doktora gitcez inşallah güzel şeyler duyarız tekrar kanama olacak diye çok korkuyorum
İyi düşünelim iyi olsun şuan kanama yokmuş belki de artık olmayacak boşa sıkmayın kendinizi.hem progestan baya etkili bir ilaç faydalı olmuştur oluyordur.inşallah perşembe güzel haberler verirsiniz burda

Benim oğlumun ismi Aren çok beğenirler farklı geliyor sanırım fikir olsun size de Şimdi 2. Oğlum nasipse bi isim bulmam lazım duyulmamış değişik bir isim olsun istiyorum ama bulamadım
Aren ismini ben de çok beğeniyorum. Erkek olsaydı bu ismi koymayı düşünüyordum ama doktor kıza benzetti ve bir sonraki kontrolüm salı günü. Bakalım Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Merhabalar, çok çok geçmiş olsun. Benim rahim ağzını kapamamış bir sonraki günkü muayenede 1,5 cm Aralık görüldü. Ama ayakta pek duramıyorum hemen gene ağrım oluyor. Bu ağrılar aşağı yerleşimli plesanta ile mi ilgili bilmiyorum ama progestan 200 e sabah akşam devam ediyorum fitil şeklinde ve mümkün mertebe uzanıyorum. Fakat bugün işe başlayacağım doktor rapor vs kesinlikle al yat demedi şu aşamada. Yukarı çıkar haftan ilerledikçe dedi hem normal gittiğim kadın doğımcu hem perinatolog. Ama tamamen kapamış olsaydı istirahat önereceklerdi. Siz istirahat edin mutlaka, sakın moralinizi bozmayın 20. haftadan sonra çok çok çok büyük ihtimalle yuları çıkacaktır. Plesanta previa 200 de 1 görülen bir durummuş.

Eskiden bende cok yapardım hele patates soğuksa daha da iyi gelirdi. Ama kahveyi hiç duymadım. Cok geçmiş olsun.
Ikili tarama testinde beta hcg yazar ama bosa bakma tutmuyor o. E nabizda değerlerinin yaninda + işaretine tıklayınca aciliyor. Yada tarihi seçin pdf olarak indir tıklayın. Sayfa sayfa gozukuyor

Doğum hikayenizi okudum. Çok zor günler geçirmişsiniz umarım bu hamileliğiniz çok güzel geçer ve bebeğinizi zamanında sağlıkla kucağıniza alirsiniz. Yazılarınız o kadar kibar ve naif ve düşünceli ki hayran kaldım. Burası paylaşım platformu sonuçta dertleşmek istediniz hikayenizi yazdınız kendinizi kötü hissedeceğiniz hiç biseey yok mesleğiniz de çok kutsal siz de çocuğunuz da öğrencileriniz de çok özelsiniz görünce yazmak istedim

Benzer doğum hikayem var. Yazıp moral bozmak istemem. Sizi okurken o günlere gittim. Allah kuzularımıza sağlık uzun ömür versin

Malese Malesef öyle hepsi ayri bi tecrübe benimde sabah biraz tadım olmuyor ama bu günleri de atlatacagiz ina az kaldi.ben ilaci 12 bitti bıraktım cok sersem yapıyordu beni

İsim arayan arkadaşlarım ‘bera’ ismi nasıl sizce? İlk duyunca kız yada erkek çağrışımı yapıyor mu sizce fikrinizi almak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…