2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
strese girmemek icin diyilde,Allah korusun bi sorun bile olsa mecbur dunyaya gelmesine mani olacak yetkimiz yok diye yaptirmadim.12 senelik bekleyisin ustune Allahim ne verdiyse hamd olsun.annelik hep stres olmak zaten.36 yasindayim annem 69.hala gozunde bebek oldugumdan stresli kadin.bi konuda rahatlasak baska bir seyini stres yapacaz :)

Orası öyle tabi.. O stres, tedirginlik hiç bitmiyor.. Her kontrole kalbim ağzımda atıyor vaziyette giriyorum mesela.. Allah tüm süreci sağlıklı tamamlamayı nasip etsin hepimize..

Kızlar bişey sorucam ikili testte hangi değere bakıyorduk cinsiyet için? Ne olunca ne oluyordu 🤗

Tutmayan da var tabi ama ikili testteki beta hcg değerine bak ☺️ 50 altıysa erkek, üstüyse kız diyoooğlaaaaar 😁

Kızlar çok şükür hiç bir sorun yok zaten bebeğim 13+5 olması gerekirsen maşallah 14+4 yani zaten 2 Li zamanı geçmiş ona rağmen Dr ayeıntlı olarak baktı ve alakası bile yok ölçümler yanlış dedi çok şükür bana moral verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim 🙏🧿bu arada pipimizi gösterdik bize de bir erkek geliyor 🙏♥️

Yaaaaa inan çok sevindim senin adına, gözünaydın canım 🥰😘

Ben dayanamadım müslin bez aldım. Bir de çakradan hastane çıkış aldım bir set 🙈 onun haricinde kendime rahat sütyen ve kalın pijama arayışındayım. Sütyen tavsiyelerinize açığım kızlar ☺️ Pijama da doğumda ne giycem ben çok daha fazla üşürüm diye kalın polar bir şeyler bakıyorum ama maşallah incecik tüm pijamalar gecelikler falan 😞
Simdilik sutyenlere ek agraf takip uzatiyorum. Dogum sonrasi penti emzirme dutyeni kullanmstim rahatti

aahh ah kizlar, hayirli olsun, saglikli olsun, eli ayagi duzgun olsun ama önce erkek sonra kiz evladim olsun diye dua ediyordum. tabiiki cinsiyet önemli degil asla ama hani herkesin gönlünden gecen bisey vardir ya. bizimki de erkekti ama kiz bebis cikti ☺ belliki bizimki suprizlere doyamicak 🤣 Rabbim herkesin evladina saglikla kavusmayi nasip etsin

İyi akşamlar herkese daha önce burada okumuştum imom kullanan arkadaşlara. İ sorum olacak benim doktorum da i Mom (omega içerikli olandan )verdi bu bi multivitamin. Ama ekstra olarak Demir ve d vitamini de verdi . Ablam da hamile o sadece multivitamin i kullanıyor i Mom la neredeyse aynı içerikte. Sizlerde durum nasıl. Diğer verdiği ilaçlar da şunlar

Eklentiler

• 32703673-1019-4B3E-97D3-3DEBE3971C0D.jpeg
    32703673-1019-4B3E-97D3-3DEBE3971C0D.jpeg
    133,5 KB · Görüntüleme: 104
İyi akşamlar herkese daha önce burada okumuştum imom kullanan arkadaşlara. İ sorum olacak benim doktorum da i Mom (omega içerikli olandan )verdi bu bi multivitamin. Ama ekstra olarak Demir ve d vitamini de verdi . Ablam da hamile o sadece multivitamin i kullanıyor i Mom la neredeyse aynı içerikte. Sizlerde durum nasıl. Diğer verdiği ilaçlar da şunlar
Bana sadece imom verdi bende demir filan yok diye kafama takıldı

X