2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet canım bizim dedemi ve babamız da öyle hemde bariz belli yani bebek yokken bile konuşulmuş bir konu o sebepten içim bir nebze rahat yarın Dr um bakalım ne diyeçek harika biri ve çok inceleyecektir bu gün bile saçmalama dedi inş yarın herşey yolunda gider 🙏🙏🙏dua edin bana 🥲bınu da kaybetmeye dayanamam evladım kardeşi için ağlasın istemiyorum zaten geçmişte ağladı korkum bu 😢
İçimi ferah tut canım böyle kötü şeyleri düşünme inşallah bi sıkıntı çıkmayacaktır🥰

Selam kızlar bu gün 13+4 üz Dr perşembe gel demişti enseye bakalım demişti ama 3.2mm. 3.5 mm ölçtü ölçmekte zorlandı bebek çok hareket ettiğ için zaten özel hastane yok bulunduğum yer de bebek çok hareketli ve sıra da çok hasta olduğu için resmen salladı ama bilmiyorum bu korku bana yetti yarın özele gideceğim başka bir şehire kendi Dr ma lütfen bana dua edermisiniz🙏😢 tam sınır da olduğunu takip etmeliyiz tarzı konuştu ama burun kemiği gayet güzel oluşmuş babamızın ensesi de kalın genetikte olabilir dedi kafam çok karıştı ve hep ağlıyorum sabahtır
Canım ben bişey çıkacağını sanmıyorum cut off değerinin altında yazıyormuş zaten.İcini ferah tut🥰ben nifty yaptır demeye geldim.Ama dediğim gibi bence bebişin sağlıklı🌸

Yanında olduğun için çok teşekkür ederim rabbim yardımcım olsun kızıma ve eşime çok üzülüyorum bebeğime bişi olurda evladım çok üzülecek bu gün ben ağlarken anladı o çok güçlü ve bişi olmayacak korkma dedi sadece ense sınırda die zaten bişi belli değil burnu basık değil iskelet sistemi sorun yok kafatası gelişmiş sanırım genetikte olabilir eşim 6 kilo ve gerçekten koca kafalı kalın enseli doğmuş çocukluk resimlerinde hep gülerdik koca kafalı diyormuşlar acaba ona mı benzeyecek ama tabi bu sorular beni kahrediyor korkuyorum isyan etmiyorum asla herşey rabbimden burası sınav yeri ama işte annelik çok zor saol moral verdiğin için yarın ola hayrola inş Dr um saçmala desin açıklasın durumu 🙏🙏🙏🙏tek dileğim bu bunu da kaybetmek istemiyorum 🥲
Allahın izniyle herşey yolundadır merak etme pozitif ol kötü şeyler düşünme dua en iyi ilaç insana 🤲🤗

Maşallah canım Rabbim yavrularınla sana uzun ömür versin. Bu mucize de tüp bebek mi acaba?
Amin canm hepimize inşallah yok bu yam bir mucize sürpriz bebek
Aramızda hoşgeldin önce canım . Maşallah kuzularina Allah bağışlasın ❤️ umarım bu gebelikte sağlıkla ve zamanında alirisn kucağına 🙏
Hoşbulduk 🤗Amin canm inşallah hepimiz sağlıcakla kavuşuruz bebeklerimize

Bu hafta okullar açıldı bizim baya zor bir hafta geçti 2 liye gittim cinsiyet öğrendim 😉bir paşam daha olacakmış bir ihtimal kız olabilir mi acaba dedim yok dedi 🤗hayırlısı ve sağlıkla gelsinler de cinsiyet 2. Planda artık ... 2 linin ıltrason görüntüsü iyiydi ama kan çıkmadı henüz orada yaşım 39 olduğundan risk yüksek çıkar dedi bakalım görücez

Bu hafta okullar açıldı bizim baya zor bir hafta geçti 2 liye gittim cinsiyet öğrendim 😉bir paşam daha olacakmış bir ihtimal kız olabilir mi acaba dedim yok dedi 🤗hayırlısı ve sağlıkla gelsinler de cinsiyet 2. Planda artık ... 2 linin ıltrason görüntüsü iyiydi ama kan çıkmadı henüz orada yaşım 39 olduğundan risk yüksek çıkar dedi bakalım görücez

O zaman ikinci pipilin hayırlı olsun 😍 sağlıkla kavuşun..

Selam kızlar bu gün 13+4 üz Dr perşembe gel demişti enseye bakalım demişti ama 3.2mm. 3.5 mm ölçtü ölçmekte zorlandı bebek çok hareket ettiğ için zaten özel hastane yok bulunduğum yer de bebek çok hareketli ve sıra da çok hasta olduğu için resmen salladı ama bilmiyorum bu korku bana yetti yarın özele gideceğim başka bir şehire kendi Dr ma lütfen bana dua edermisiniz🙏😢 tam sınır da olduğunu takip etmeliyiz tarzı konuştu ama burun kemiği gayet güzel oluşmuş babamızın ensesi de kalın genetikte olabilir dedi kafam çok karıştı ve hep ağlıyorum sabahtır
İçini ferah tut canım 🤲🏻♥️ Allah’ın izniyle bişi olmaz , başka doktora daha git için rahat etsin
Ama stres yapma bence bebeği de endişelendirme ♥️

Bu arada “ikili test” sonuçlarım çıktı.. Doktora da mesaj ile gönderdim, baktı.. Çok şükür her şey normalmiş.. Darısı sonucunu bekleyenlerin başına 😍

Cok şükür cnmm, cok sevindim🥰🌼 maasallah annesiii😍😍
Merhaba kizlar,
Bugun doktora gittim, Nifty testi sonucum cikmis.Bebegimde herhangi bir kromozom bozuklugu yokmus cok sukur. Suan genel durumu da iyi gozukuyor.
Cinsiyetimiz de belli oldu..

Dun gece ruyamda bir vazo icinde bir suru tomurcuk karanfil cicegi gordum. Birden hepsi hizla acilmaya basladi, cok heyecanlandim. Hepsi de pembenin tonlariydi. Sabah kalkinca dedim kesin kiz geliyor 🌸🌼🌺😆
Ama cinsiyetimiz erkekmis hahaha 😂

Hadi ben simdi alisverise gidiyorum, beni kimse tutamaz 🤭🤭🤭
Hayirlisi olsun cnm cok sevindim harika🥰🥰
Merabalar kızlar bugün 13+3 olduk cinsiyetimiz erkek 💙💙 @ygmygm

Nub tuttu sadece kalp atışı ikili testte ki beta tutmadı hayırlısı olsun doktor tekrar ense ve burun ölçümü yaptı gayet iyi olduğunu suyunun falan söyledi akşama babamıza sürpriz yapıcaz 💐 Rabbim bu güzel günleri isteyen herkese yaşatsın inşallah
Hayırlısı olsun maasallah 🥰🌼
Amin inşallah şimdi çıktım çok şükür ultrason temiz çıktı doktor %99 erkek dedi 😁
Maasallah cnmmm🥰
Ay ne cok erkek bebis var gurupta..Ben de bugun oglum olacagini ogrendim 🤭
Hayirlisi olsun🥰♥️
Erkek bebiş doldu topic😃benim de nub tuttu.İkra Meyraya atmıştım erkek demişti doğru çıktı😃🌸
Hayırlısı olsun🥰♥️

Ense tek başına kıstas değil, evet onemli belki ama tek basina bir sonuç vermiyor, uzme kendini dur bakalım biraz bekle. Genetik faktörler de çok etkiliyor. İnsallah guzel cikacak sonuclar. Hem burun kemigi de oluşmuş bak.

Ense tek başına kıstas değil, evet onemli belki ama tek basina bir sonuç vermiyor, uzme kendini dur bakalım biraz bekle. Genetik faktörler de çok etkiliyor. İnsallah guzel cikacak sonuclar. Hem burun kemigi de oluşmuş bak.
Evet canım bakıldı dün ayrıntılı ama devlet hastanesinde şimdi özele gidiyorum kendi Dr uma burda özel yok die devlete gitmiştim dünkü ayrıntılı ultroson yapan bayanda aynı şeyi söyledi kafatası omurga burun hepsi normal olmadı gerektiği gibi evet sınırda ama ben zannetmiyorum dedi. Bugün de kendi Dr böyle konuşursa çok mutlu olacağım inş camım saol 🙏♥️

Henüz cinsiyet öğrenmedim sormadım ama sanırım erkekte kız da. Olsa babaya benzeyecek iri bir bebek olabilir sanırım genetikte olabilir birde bulantı döneminde çok tuzlu yedim resmen tuz yemek için erik aldım hala şu otobüs tutma hissi bende devam kesilsin die ve canım istiyor diye gazla tükettim acaba etkisi varmı hepsini sorucam bu gün nasipse canım

Evet canım bakıldı dün ayrıntılı ama devlet hastanesinde şimdi özele gidiyorum kendi Dr uma burda özel yok die devlete gitmiştim dünkü ayrıntılı ultroson yapan bayanda aynı şeyi söyledi kafatası omurga burun hepsi normal olmadı gerektiği gibi evet sınırda ama ben zannetmiyorum dedi. Bugün de kendi Dr böyle konuşursa çok mutlu olacağım inş camım saol 🙏♥️
Güzel haberlerle gel canm dualarım seninle

Canım daha önce bahsetmiştim benim ölçümlerimi perinatolog yaptı ,ve ölçerken bana dedi ki iyi ki gelmişsin yoksa boynun altından geçen kordonuda enseye katıp seni ense kalınlığı fazla diye korkutabilirlerdi dedi.Bana sadece ense kalınlıgıyla gelen hastalarımın çoğunda böyle yanlış ölçümler oluyor dedi.İçini ferah tut sadece ense sıkıntılıysa ya yanlış ölçmüştür yada dediğin gibi başından atmıştır..Rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin,kimseyi evladıyla sınamasın inşallah🙏🏻

İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın canım rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 🤲🤲

Canım daha önce bahsetmiştim benim ölçümlerimi perinatolog yaptı ,ve ölçerken bana dedi ki iyi ki gelmişsin yoksa boynun altından geçen kordonuda enseye katıp seni ense kalınlığı fazla diye korkutabilirlerdi dedi.Bana sadece ense kalınlıgıyla gelen hastalarımın çoğunda böyle yanlış ölçümler oluyor dedi.İçini ferah tut sadece ense sıkıntılıysa ya yanlış ölçmüştür yada dediğin gibi başından atmıştır..Rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin,kimseyi evladıyla sınamasın inşallah🙏🏻
İşte bazen bebeğin duruş şekli falan hepsi önemli geçen yarım saatten fazla zaman harcadı doktorum çok salladı oynasın diye

X