2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
icimdekisess icimdekisess @Mursec @Sibelim84 dayler dayler dayler dayler hayırlı olsun kızlar 😍sağlıcakla kucağınıza alın inşallah ❤️❤️❤️
Amin hepimiz alalım sağlıkla kucaklarımıza inşallah 😍
Amin insallah.
Gerci senin haftan ileri ama evet degisen cinsiyet hikayelerini okuyunca insan ister istemez suphe duyuyor. Benimkisi nifty ile belli olacak. Sanirim oyle olmasaydi ben de ayrintili ultrasona kadar emin olamazdim. 😁
Evet senin kesin sonuç belli olacak neyse haftaya tekrar gidicem doktorla konuştuk o zaman da derse kız diye tamamdır 😁
İyi geceler kızlar bugün doktora gittim her şey normal nasipse erkek olacak 😊 ayrıca covid ilk doz aşımı oldum inşallah hayırlı olur
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah😍 ben sormadım hiç doktora haftaya sorsam ama o da hiç bişey söylemedi aşı ile ilgili

Hoşgeldiiiin aramıza 🥰

Aaaa ne güzeeeel.. hayırlı olsun 🙃🙃🙃

Oooooy oy oyyyy o da nee yarabbim 🤩 gördüğüm en güzeeeeel en net görüntülerden. Cinsiyetin değişmesi çok bomba 🙈😬 Aaay merak ettim, hangi hastane burası? Hangi şehir? Cihaz çok iyiymiş.

Ooooh maşallah gözünaydın canım..
Bende sonuçları bekliyorum heyecanla..

Aramıza hoşgeldiiiin 😇
Hoşbulduk🙏😇 hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah canım 😇💙🙏😍

Ayyy çok teşekkür ederim, hoşbuldum. Tahminler erkek yoğunlukta ☺️ ama benim içimden bir ses kız diyor bakalım 😇 sağlıklı olsun da 🙏 amin

Hoşbulduk çok teşekkür ederim ❤️ hemen haber vereceğim iple çekiyorum ☺️
Oyy bakalim ne olacak ☺️☺️❤️🙏
icimdekisess icimdekisess @Mursec @Sibelim84 dayler dayler dayler dayler hayırlı olsun kızlar 😍sağlıcakla kucağınıza alın inşallah ❤️❤️❤️
Sag ol kuzuumm amin insallah, hepimiz saglikla alalim 🥰❤️❤️
Hoşgeldiiiin aramıza 🥰

Aaaa ne güzeeeel.. hayırlı olsun 🙃🙃🙃

Oooooy oy oyyyy o da nee yarabbim 🤩 gördüğüm en güzeeeeel en net görüntülerden. Cinsiyetin değişmesi çok bomba 🙈😬 Aaay merak ettim, hangi hastane burası? Hangi şehir? Cihaz çok iyiymiş.

Ooooh maşallah gözünaydın canım..
Bende sonuçları bekliyorum heyecanla..

Aramıza hoşgeldiiiin 😇
Sag ol canimm, senin de cooook iyi gelecek 🥰🥰🙏
Merhaba arkadaşlar ben de 12 haftalık hamileyim Gruba katılabilir miyim
Elbette, ilk sayfadaki bilgileri ygmygm ygmygm yi etiketleyerek yazarsan, musait zamaninda ekler🤗 hoş geldin❤️
Ben de ishal icin limon ile turk kahvesinin karistirildigini biliyorum. Hatta yaptim kac kez ve ise yaradi. 😁
Yogurdu hic duymamistim.
Yeni bsy ogrendim ben de, cepte dursun🤭
İyi geceler kızlar bugün doktora gittim her şey normal nasipse erkek olacak 😊 ayrıca covid ilk doz aşımı oldum inşallah hayırlı olur
Hayirlisi olsun kuzucuk sağlıkla gelsin🥰 kasimda erkekler dolacak burda🤣 saglik olsun aşın insallah😍😍

Kızlar ikili test yaptırdınız mi. Ben yaptırdım sonucun cıkmış yarında 19 mayıs doktor yoktur büyük ihtimal .. Sonuçlardan anlamıyorum anlayan var mı aranızda.

doktorun yok dediyse güven canım yoktur risk haritası var mı risk olmayan bölgedeyse grafik yoktur için rahat olsun
Canım doktora daha göstermedim işte yarın giderim dedim yarında 19 mayıs.. risk haritası tablo var tabloda sadece mavi .. anlamadım bisey .. fotoları ekledim

Eklentiler

• Screenshot_20210519-002833_Chrome.jpg
    Screenshot_20210519-002833_Chrome.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20210519-002819_Chrome.jpg
    Screenshot_20210519-002819_Chrome.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 47
Ikili test taraması tablo fotoları ekte bana bir sıkıntı yok gibi geldi ama anlayan varsa ..

Eklentiler

• Screenshot_20210519-002833_Chrome.jpg
    Screenshot_20210519-002833_Chrome.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20210519-002819_Chrome.jpg
    Screenshot_20210519-002819_Chrome.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 50
İyi geceler herkese. Tablo mavi mavi dolmaya başlamış🧿 cinsiyet öğrenenlere hayırlı olsun. Kızmış erkekmis candır evlat sağlıklı hayırlı olsunlar yeter.
Pıtır pıtır kipirdasin istiyorum ben artık🙈 oğlum tekmelere başlayınca rahatlamıştım hergun selamsiyorduk kızımla daha baslayamadik sabırsız miyim neyim 😂

Hayirla gelsin bebislerimiz. Benimde 1kiz 1oglum var. Simdi 3.ye hamileyim. Cinsiyetini tahmin edemedim arada kaldim :)

12. Haftada %90kiz demişti şuan 15deyiz %1000000 erkek dedi 😊
Aa cok sasirdim. Bana da 12.haftada aciklik gorunuyor %90 kiz dedi ama dr a daha gitmedim. Değisti mi acaba cunku hep erkek hissediyorum 😋

Kizlar tuvaletim gelince kasıklarım sanciyor sizde de oluyor mu suyu da iyi tüketiyorum aceba üşüttum mu
Bende de oluyor bazen ama idrarımı uzun süre tuttuğumda oluyor geçmiş olsun dikkst et cnm
merhaba güzel anneler:KK36:, bende kasım annesiyim nasipse bugün oğluşumuz olacagını:nazar: öğrendik.
Bende katılmak istiyorum aranıza ekleyebilir misin ygmygm ygmygm :) birlikte takip edelim süreci sağlıkla inşallah :)
doğum tarihi 20.11.2021
nasipse 1. çocuk ( bir tane de düşük yaşadım)
kese görme: 5+5
kalp atışı : 5+5
hepimize sağlıklı sıhhatli bu süreci atlatmayı diliyorum sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah:anne:
Aramızda hoşgeldin canım ♥️
🙋‍♀️ doktor yine kız dedi 2.kez ama ben 3.kez duymadan rahat edemicem hazırlıklara son kez daha duyup başlarım 😄
Hayırlı olsun prensesin sağlıkla gelsin insallah 🙏😍bence hazırlıklara basla değişmez artık ♥️
Simdi yazıyordum bende ygmygm ygmygm ogumuz geliyor kismetse:anneadayı::anneadayı:🤱💙💙💙 bir kızımız vardi simdi oglusumuz gelecek ins
Gozunaydin canım sağlıkla gelsin oğlusun 💙
Cinsiyetimiz değişti oglus geliyoo 😊 bağdaş kurmus bide sıpa Eki Görüntüle 2851906
Oyy maşallah nasıl tatlı çıkmış öyle 🧿hayırlı olsun oğlusun 💙💙
Kızlar bugün ikili test sonuçlarımi aldim, gayet guzel çok şükür, dusuk risk çıktı, 1/10000 ☺️❤️❤️
Gozunaydin canım 😍😍
Selamlar Kasım anneleri,

Ben de Kasım annesi olacağım inşallah 15+3deyiz şimdi. Valla burda yazılanları okuyup çok destek alıyorum. Hep beraber takip edelim

ygmygm ygmygm beni de ekler misin :)

Beklenen doğum tarihi: 7.11.2021
Kese ve kalp atışı:6+2
İlk çocuk
Cinsiyeti cuma öğreneceğiz kısmetse.

Hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum canlar.
Aramızda hoşgeldin canımmm ♥️♥️
Ayy kızlar bende de acayip bir heyecan var. Yarın 15 haftalık oluyor ve doktor randevum var. Cinsiyet öğreniriz büyük ihtimalle 😊 iki oğlum var bakalım yine bir oğluş mu geliyor yoksa kız mı
Yaaa gerçekten çok heyecanlı. Allah gönlüne göre versin inşallah canım bize de haber ver mutlaka 😍😍
Hayırlı olsun canım 💙 geçmiş olsun ayrıca 😍

X