2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bayanlar bebeği hisseden var mı hareketleri haftanız kaç
14+3 bugün tatlı bişeyler yedikten sonra sert bir tekme yedim sonrasında elimi koyduğumda sert bişey vardı karnımda. Orada olduğunu anladım. Kesinlikle hareket etmeye başladıktan sonra farklı bir bağ oluyor bebek ve anne arasında. Üçüncü gebeliğim yaklaşık iki haftadır hissediyordum. Ama bugün farklıydı

Bir de alışveriş için minik minik biseyler almaya başladınız mı ben geçen ebebek indiriminden 3lü set aldım badi patikli alt ve şapkalı bişey pazartesi gelir belki

Ben de bakiniyorm ama daha almadım, liste yaptım annem muslin almis
Oo kızlar neden ilklerinizi paylasmadınız saglıkla kullansın minikleriniz inşallah

Alışveriş sadece 1 adet hastane çıkışı alacağım ev erkek bebek kıyafetinden geçilmiyor 2 abiyle
Ahaha oh süper

Benimde cinsiyet kesinlessin kız olursa birçok şey ablasından kalma var zaten ama yinede alınacak şeyler var ne var ne yok cinsiyet kesınlessın bi dökerim ortaya

Ama bu haftalarda tekme hıssetmemız ımkansızmıs drlar öyle söylüyor . Mıde hareketlerını bebek sanıyoruz galıba bana öyle gelmiyor

Yaklaşık 2 haftadır demişsiniz 12. Haftadan beri mümkün değil diyor uzmanlar ama hatta 14. Hafta da bile. Mümkün değil en erken 17. Hafta belki siz şanslı kısımdasınız

Suan azaldi gibi canim ama azalmasina da guvenemiyorum hastanede azalmisti eve gelince bosaldi resmen bol su icmeye calisiyorum
Perşembe benim de siyaha yakın akıntım oldu devam etmedi eskiden kalma büyük ihtimal dedi konuştuğum doktorlar.. progestana başlattılar yine nasıl olsa zararı yok riske atmayalm dediler ufak kasık ağrılarım olurdu progestan rahatlatıyo cnm sen hiç sıkma canını bak bebeğin iyiymiş hiçbir şey olmaz sen hiç canını sıkıp günlerini zehir etme

Daha önceden de bu duyguları yaşayanlar 2. , 3. gebeliği olanlar daha sabırsız bekliyoruz o anları di mi Anlatırken dinlerken bile çok heyecanlı..

Ama bu haftalarda tekme hıssetmemız ımkansızmıs drlar öyle söylüyor . Mıde hareketlerını bebek sanıyoruz galıba bana öyle gelmiyor
Üçüncü gebeliğim gayet net hissettim internette azıcık araştırma yaparsanız ikinci üçüncü gebelikte 12. Haftadan itibaren hissedilebilir yazıyor,
Yaklaşık 2 haftadır demişsiniz 12. Haftadan beri mümkün değil diyor uzmanlar ama hatta 14. Hafta da bile. Mümkün değil en erken 17. Hafta belki siz şanslı kısımdasınız
Şöyle söyleyeyim çok net bir şekilde değildi zaten hafif şeylerdi öncekiler ama bugün resmen tekmeyi yedim
ikinci ya da üçüncü gebelikse 15. haftadan itibaren hissedilebilir. arkadaşta 15. haftanın içinde galiba. olabilir bence.
Aynen öyle hatta 4. Gebeliğim bir tane de kaybım var
Daha önceden de bu duyguları yaşayanlar 2. , 3. gebeliği olanlar daha sabırsız bekliyoruz o anları di mi Anlatırken dinlerken bile çok heyecanlı..
Kesinlikle öyle çünkü hareketlerini hissedince orada olduğunu yaşadığını bilmek rahatlatıyor insanı

Ben 13+3 elimlede bastiriyrm hissetmeye çalışıyorum ama tık yok

Merhaba kızlaaar size danışmak istediğim bi şey var. Su içince midem bulanıyor günde 2 bardak zorla içiyorum. Her içtiğimde de mutlaka çıkıyorum. Böyle sorun yaşayan var mı aranızda ya da yaşamış olan? Ne yapacağımı bilemiyorum. Bulantı ilacı içiyorum koku hassasiyetim azaldı, yemeklerden bulantım azaldı ama su beni mahvediyor

Sagol canim takmamaya calisicam elimde olsa ultrasonla yatip kalkarim suan sanada cok gecmis olsun

8 9 10 11. Haftalarda dogal canim 12 den sonra rahatlamaya basliyosun yavas yavas ben de hic icemiyor yemek yiyomuyordum sorun yok merak etme

Suan azaldi gibi canim ama azalmasina da guvenemiyorum hastanede azalmisti eve gelince bosaldi resmen bol su icmeye calisiyorum
Ya genelde kahverengi çamur rengi gibi akıntılar içerde kalan eski kan deniyor korkulacak bişey değilmiş ama insan yine de korkuyor. Pazartesi günü gider görürsün bebişini

Aynen bende öyleyim normalde günde 3 litre içerdim neredeyse ama hamilelikte ilacı zorla içiyorum aslında susuyorum ama ictikce midem dönüyor bulanıyor suya pekmez felan kâtip tatlandiriyorum artık çözümü bunda buldum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…