2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Siz benim yazdıklarımı ve bana yazılanları baştan sona kadar sanırım okumadınız. Benimki bi anlık gafletti düşündüm dua ettim tövbe ettim toparlandım. Her insan anlık boşluğa düşüyor yanlış yaptığını üzerinden zaman geçince farkına varıyor. İlk öğrendim üzüldüm ağladım sonra ben napıyorum böyle deyip şükrettim. Kötü hissettiğim anda da burada duygularımı paylaştım. Ama sağolsun anlayışlı cevap yazandan çok Allah sana akıl versin doğruyu göstersin şükret kötüyü düşün deyip çoğu aşağıladı resmen. Ben bu yaklaşımı yapanlardan çok daha yakınım Allahıma çok şükür

Siz bana akıl vermiyor beni yargılıyorsunuz farkındasınız değil mi? Boş vaktiniz çok anlıyorum sizi de ama anlık duygu değişimleri ile yazılanlardan çok gerçek duygu ve düşüncelerdir önemli olan. Vay halimize ki biri yanılgıya düşse işin içinden çıkamasa sen misin böyle düşünen deyip resmen aşağılıyorsunuz helal olsun cidden Allah ile benim aramda olan şeye bile resmen laf ediliyor. Siz benim evladım için üzülmeyin baştan sona yazdıklarımı okuyun. Doktor sormuş olabilirim içimde umut varsa gelecek olan yine Allahtan anlaştık mı?

Hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli kucağınıza alın ben size bişey yazmayacağım.

Bugün takvimim bana da isim önermiş isim belirleyen var mı. Yada kafasında liste yapan. Bizde daha yok ama tek isim ve kısa anlasilir isimlerden yanayım

Bizim kız olursa Duru olacak o belli ama erkek olursa henüz bir fikrimiz yok. O zaman düşünmeye başlayacağız

Kizlar merhaba oncelikle umarim herkes bebisiyle iyidir. Ben dun camur gibi akintim oldugu icin hastaneye gittim 1 gece yattim suan evimdeyim ama cok korktum ve korkuyorum. Hala kapkara akinti geliyor parcqlarda oluyor bazen icinde kendi doktorumu aradim eski akinti korkma dedi tabircu olurken sabah devletteki doktor hizlica bakip bebek iyi dedi gecti zaten 7 8 kisi ayni anda aldilar bizi odaya ama icim hic rahat degil 14 15.haftalarda bunu yasayan var mi bana bir akli verin rabbim evlatlarimiza saglik versin cok zormus korkusu bile...

Parça mı geliyor? Keseye bebeğe falan doğru düzgün bakıldı mı için rahat etti mi peki? Bahsettiğin yer muhtemelen devlet hastanesidir. Kendi doktorunun da bakmadan etmeden normal demesi biraz garip geldi bana ama inşallah önemli bir şey değildir. Ama ben olsam riske atmazdım ve içimin rahat edeceği bir hastaneye gider düzgün muayene olurdum.

Tekrar okudum kusura bakma devlete gitmişsin. Kızıma hamıleykrn kahverengı akıntım olmustu yogun doktorum telefonda kırmızı degilse korkma demişti fakat hastaneye gidince kanama alanı görünmüştü özele bir git derim eger coksa

Maalesef bayram sebebiyle hastanelerde kadin dogumcu yok inan benimde icim icimi yiyor pazartesi kendi doktorumden randevu almaya calisicam olmazsa baska doktora gidicem suan yapabilicek bisi olmamasi bana kendimi nasil kotu hissettiriyor bir bilsen. Evet bazen parcali ama siyah resmen kirmizi yok hic pufpuff

Aynen canim mecburen devlete gittik. Doktorum cok rahat korkma diyor dinlen diyor aklim karisti vallahi devlette ilac yazdi 2 adet onlara basliycam ama pazartesi ozel icin randevu alicam aksi gibi esimde carsambadan itibaren yok pazartesi sali insallah yer bulurum dua edin

İgne yapıldımı peki

Dun ozeldeki doktorum kalcadan yaptir dedi acile gidip yaptirdim canim bugun aradim bilgi verdim ilac yazildi diye tamam dedi igneye devam falan demedi eski kanama o korkma dedi sadece
Dedigim gibi canım banada öyle demişti ama muaynede kanama alanı gormustu. Tabi sen parcada geliyor diyorsun telefonla gorusmeye pekte guvenmemek daha iyi. İlaclar inşallah iyi gelir

Özel hastanelerin bazılarında oluyor böyle günlerde de kadın doğumcu. Yok mu gitme ihtimalin? Böyle beklemekte stresli. İnşallah kötü bir şey değildir. Ağrı sızı var mı?

Kötüyü düşün şükret demek aşağılamak mı oluyormuş Siz benim ve benim gibi düşünen arkadaşlarımın Allah’a yakınlıklıklarını sorgulayamazsınız.Size söyleyecek çok şeyim olurdu normalde ama tek söyleyeceğim bebeğinize sağlıkla kavuşun..Buda aşağılamak oluyor mudur ki düşünmek lazım

Son düzenleme:
Özel hastanelerin bazılarında oluyor böyle günlerde de kadın doğumcu. Yok mu gitme ihtimalin? Böyle beklemekte stresli. İnşallah kötü bir şey değildir. Ağrı sızı var mı?
Butun ozelleri aradim canim yok diyorlar nasil bir sey anlamadim zaten toplasan 4 ozel var 4 ude ise yaramazmis vallahi adet agrisi gibi agrim vardi yatis icin gittigimde suan yok cok sukur sadece camur gibi oluyor pecete wc de afedersiniz

Dedigim gibi canım banada öyle demişti ama muaynede kanama alanı gormustu. Tabi sen parcada geliyor diyorsun telefonla gorusmeye pekte guvenmemek daha iyi. İlaclar inşallah iyi gelir
Eski kanama alanim vardi 1 ay ilacla gecmis dedi ama birden bu olunca hani gecmisti nerden geldi bu diye telaslaniyorum tabi ki. Insallah canim sagol rabbim saglik versin bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…