2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben de bakiniyorm ama daha almadım, liste yaptım annem muslin almis
Listeler oğlumdan büyük eşyalar hep duruyor ama kıyafetleri hep bağışlamıştım onları sil baştan alacağım sadece ne kadar ne alsam konusunda kararsızım çünkü 0-3 ay olanları oğlum 15 gün giydi. Kiz daha minnak olursa daha çok lazım olur o dönem alabilir miyim eksik gelirse gibi lüzumsuz kafa karşılıkları yaşıyorum,

Benimde sabah kahverengi lekelenmem oldu bende hastaneye gittim burada hastane var doğum hastanesi oradaki Dr taze yeni kan yoksa korkma dedi yerleşme yada eşinin yerleşmesinden olabilir dedi bana

Hala değişir
Bebeğiniz hayırlı olsun sağlık ve sıhhat ile kavuşun
sizde inşallah sağ salim kucaklayın yavrunuzu

Butun ozelleri aradim canim yok diyorlar nasil bir sey anlamadim zaten toplasan 4 ozel var 4 ude ise yaramazmis vallahi adet agrisi gibi agrim vardi yatis icin gittigimde suan yok cok sukur sadece camur gibi oluyor pecete wc de afedersiniz

Sürekli parça da geliyor mu peki? Bir kez falan mı oldu? Bir kez olduysa belki de sadece kan pıhtısı falandır. İyi düşünelim iyi olsun inşallah

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Ben de arkadaşlar gibi başka doktora git dicektkm ama doktor yok demişsin pazartesi ye kadar dinlen. Hâlâ geliyor mu lekelenme yoksa kesildi mi ? Strese girme aklına kötü şeyler getirme

Ben yarın 13+0 olucam nasipse henüz bende hissetmiyorum 2. Gebelik umutla beklıyorum bebeişimin tekmelerini şuan sık WC çıkma , acıkma hissi, diş eti kanaması ve hassaslığı yaşıyorum bazen bulantı oluyor bazen olmuyor değişiyor Sizler de nasıl Benin daha çok var dimi hissetmemebende çok kafaya takıyorum

Bugün takvimim bana da isim önermiş isim belirleyen var mı. Yada kafasında liste yapan. Bizde daha yok ama tek isim ve kısa anlasilir isimlerden yanayım
Kızım Duru, nasipse kız da olsa erkekte olsa Deniz olacak. Duru Deniz imiz olacak kısmetse
Bizim kız olursa Duru olacak o belli ama erkek olursa henüz bir fikrimiz yok. O zaman düşünmeye başlayacağız
Bizim de kızımız Duru. Şimdi Deniz imizi bekliyoruz Duru Deniz olacak ins

Kizlar merhaba oncelikle umarim herkes bebisiyle iyidir. Ben dun camur gibi akintim oldugu icin hastaneye gittim 1 gece yattim suan evimdeyim ama cok korktum ve korkuyorum. Hala kapkara akinti geliyor parcqlarda oluyor bazen icinde kendi doktorumu aradim eski akinti korkma dedi tabircu olurken sabah devletteki doktor hizlica bakip bebek iyi dedi gecti zaten 7 8 kisi ayni anda aldilar bizi odaya ama icim hic rahat degil 14 15.haftalarda bunu yasayan var mi bana bir akli verin rabbim evlatlarimiza saglik versin cok zormus korkusu bile...

Özel hastaneler doluda olsa kanamanız olduğunu söyleyin bakarlar acil bir durum bu....yada direk pazartesi özele acilen girin.cok geçmiş olsun

u gün 3 vuruş hissettim ben otururken sağ tarafımda güçlüydü

Bence o tekme olamaz daha çok erken bunu hissetmek icin

Bir de alışveriş için minik minik biseyler almaya başladınız mı ben geçen ebebek indiriminden 3lü set aldım badi patikli alt ve şapkalı bişey pazartesi gelir belki
Ben bu zamanlarda almayı doğru bulmuyorum 6 ay geçsin kismetse

Az almak lazım sanırım, ihtiyac oldukça ek yapilir, hep fazla kaliyor deniyor ya ondan tutabildgmz kadar tutmak lazim kendimizi cok cabuk buyuyor bebisler

.
Geçmiş olsun bu haftada yaşamadım ama bebişin iyi olduğuna çok sevindim sakın strese girip üzülmeyin.6 7 haftada benimde oldu ama 1 haftada geçti.sizinde geçer yatıp dinlenin sadece siyah parça dediğiniz de eskidir korkmayın

Hiç acıkmıyorum ya midem bulantım yok ama birçok seyide içim almıyor. Minigin gözü mü tok gönlü mü tok anlamadım ama ben hiç acıkmıyorum

Suan azaldi gibi canim ama azalmasina da guvenemiyorum hastanede azalmisti eve gelince bosaldi resmen bol su icmeye calisiyorum

Yok tatlim egitim arastirmada yattim aksam sabahda hızlıca bakip bebek iyi dedi pazartesi doktoruma gidicem yer yoksa baska hastaneye gecicem kalbini duymam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…