2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kötüyü düşün şükret demek aşağılamak mı oluyormuş Sen benim ve benim gibi düşünen arkadaşlarımın Allah’a yakınlıklıklarını sorgulayamazsın hangi sıfatla
Ben birebir size mi yazdım aşağılamak sözünü? Genelleme yaptım farkında iseniz ayrıca Allaha yakınlığı sorgulayan ben değilim ben düştüm yanlışa ve buradaki bazı kişiler sorguladı benim yakınlığımı sanırım siz beni yorum yapan kişi sandınız? Bence konuyu artık kapatalım ne birbirimizi kıralım ne sorgulayalım mantıklı olan bu şuan değil mi? Uzattıkça bir yere varılamıyor malesef

Ya lütfen bu konu kapatilsin artık çok uzadı içimiz şişti. Herkesin hakkında hayırlısı olsun diyelim
Yemin ederim yorum yapan sıkıntımı paylaşan benşmama bezdim gerçekten ne kadar uzadı bu konu asla birdaha yorum yazmam herhangi bir konuda ne iyi ne de kötü

Hangi şehirdesin özellerde kadın dogumcu olmalı ya ben ıstanbuldayom benım hastanemde hep var. Sonucta dogumlar beklemez. Kendi doktorun ızınlı olsada baska doktor vardır

İnsanın kalbi her ikisinide tatmak istiyor tabi ama belli de olmaz benim arkadaşım 4.de kızı buldu kuzeniminde bi kızı bir oğlu vardı 3. Bebeğine 8 ay erkek dediler kızmış eltimin de başna geldi 8 ay kız dendi bir oğlu vardı yine oğlu oldu şunu unutmaki Allaha dua ettin hayırlıysa ver dedin vermedi. Ya hayırlı değildi yada daha hayırlısını nasip edecek kimse bilemez orasını bize düşen sadece şükür yeter ki hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun 3. Yaparsn

Butun ozelleri aradim canim yok diyorlar nasil bir sey anlamadim zaten toplasan 4 ozel var 4 ude ise yaramazmis vallahi adet agrisi gibi agrim vardi yatis icin gittigimde suan yok cok sukur sadece camur gibi oluyor pecete wc de afedersiniz
Bulunduğun yerde kadındoğum hastanesi var mı? Varsa direk git hep nöbetçi kadn doğumcu oluyor daha önce kızımda yaşadm direk gitmiştim zeynep kamil kadndoğuma şimdi erzurumdaym burda da nene hatun kadın doğum var hep acil de kadn doğumcuları var

Gerçekten Allah sizden bin kere razı olsun beni o kadar iyi anladınız ki çok sağolun. Benimki Allahın nasip ettiğini sorgulamak değildi haşa o anlık üzüntü ile yanılgıya düşüp çok üzüldüm ağladım yalan değil nefisime yenildim ama şimdi diyorum ki Allahım affet yanlış yaptımDediğiniz gibi vermiyorsa ya hayırlısı değildir yada geciktirir. Zaten rabbim duaları kabul eden değil dualara karşılık verendir ama olumlu ama olumsuz. Biz kullar ben dahil yanlışı düşünüp şeytana uyuyoruz belki çoğu zaman. Ama sağolsun buradaki bazı arkadaşlar olumlama yapmak yerine vay efendim sen nasıl sorgularsın diyerek üzüntüme üzüntü kattılarBen de farkındaydım ama dinletemedim yüreğime yanlışım kız diye yanıp tutuşmaktı yanlış ettim ama fark ettim sonunda. Çok sağolun değerli cevabınız yalınlığınız için

Ayaklarini hafif yükselterek uzanabilirsin. Koyu renk doktorları korkutmuyor ama sen dikkat et inşallah pazartesi de doktorundan içini rahatlatacak seyler duyarsın

Bir de alışveriş için minik minik biseyler almaya başladınız mı ben geçen ebebek indiriminden 3lü set aldım badi patikli alt ve şapkalı bişey pazartesi gelir belki

Bebeğiniz hayırlı olsun sağlık ve sıhhat ile kavuşun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…