2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba bize de doktor 11+5 te erkek dedi kesin konuştu benim gibi erken öğrenen var mı acaba cinsiyeti erkek olarak? Kesin konuştu ama acaba diye bir şüphe var içimde kordon vs olabilir mi diye

Merhaba bize de doktor 11+5 te erkek dedi kesin konuştu benim gibi erken öğrenen var mı acaba cinsiyeti erkek olarak? Kesin konuştu ama acaba diye bir şüphe var içimde kordon vs olabilir mi diye
Ben 12+4 Te gittim yüksek ihtimal bile vermedi yinede kesin değil dedi hayırlısı biraz daha sabır

Sizin hatanız Allahın dualara cevap vermesine inanmak olmuş. Oyle olsa hıc bı cocuk ölmez, savaşlar olmaz, açlık olmazdı.....

Kizimda 11 hafta içinde öğrenmiştim ben hatta hiç aklımda yoktu doktor pat diye soylemisti eminmisiniz demiştim omurga kemik Vs yapısından anliyorum demişti

Mesajınızı okuyunca ben de duygulandım valla Bize bir tahmin yaptı doktorumuz ama ay sonu kesinleşecek. Bende de aynı heyecan var Geçsin günler

Bizimde 27sinde randevumuz az kaldı tatlı heyecanlar sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah
Tarihlerimiz ayni sayılır bana da 29unda gel cinsiyet için dedi o kadar bekleyemem dedim 18ine randevu aldim bakalım 15 haftanın basi olcak ins ogrenebiliriz

Verilen emanet saglikliysa daha ne istenir. Bence sevin oğlunuzu hem ilerde abi kardeş o kadar güzel paylaşımları olacak ki bir kız bir erkek o kadar çok şey paylasamiyor kardeşi sever tabi ama hemcins paylaşımı apayrı bişey. Allah onlara ağız tadı geçim versin. Yazık bebisinize istenmedigini hissetse
Alışmaya çalışın yanlış tahmini düşünmektense aslan gibi iki oğlum olacak dersiniz. Birde hayırlı gelinler nasip oldu mu kızınız gibi inşallah

Boşluğa düşmüş gibi hissettim ilk öğrendiğimde kendimi o kadar çok inandırmıştım ki dualarım kesin kabul olur gözüyle bakıp yanlış düşüncelere girdim demek hayırlısı bu imiş diyorum şimdi. İnsanoğlu nefisine engel olamıyor bir de kız olsaydı keşke deyip sağlıksız yada allah korusun daha kötüsü ile sınanabileceğini aklına getiremiyor ama kendime geldim hep buradaki yazılanlar sayesinde. Çok sağolun

Kusura bakmayın ama bence destek almalısınız tutarlı konuşmuyorsunuz.Rabbim inşallah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip eder evladınızı.

Ne güzeeel
bizde de eşim erkek gördü rüyasında, ben kız.. bakalım hangimizin tutacak
Bizde de tam tersi bakalım hayırlısı
Sizin hatanız Allahın dualara cevap vermesine inanmak olmuş. Oyle olsa hıc bı cocuk ölmez, savaşlar olmaz, açlık olmazdı.....
Allah dualara cevap verendir bazen o kişi için hayırlısını verir bazen imtihan eder daha çok mükafatlandırmak için.bazen de geç verir o süreç de daha çok ona yönelip dua etmemiz için.Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin
Tarihlerimiz ayni sayılır bana da 29unda gel cinsiyet için dedi o kadar bekleyemem dedim 18ine randevu aldim bakalım 15 haftanın basi olcak ins ogrenebiliriz
bana da 24ü dedi anca 27sine buldum o da tam açılma saatinde girip :/ inşallah öğrenebilirsiniz büyümüş olcak biz de 5.aya girmiş olcaz görürüz diye düşünüyorum hayırlısı

Ben de 84luyum oradan dikkatimi cekti.
Benim 2.5 yasinda bir oglum var. Bu ikinci :)

Söyle düşünün isterseniz, belki duaniz "henüz" kabul olmadi, sonra olacak. Ama hayirlisi icin samimi bir inancla dua ettiyseniz sunu da hatirlamaniz lazim. Belki Allah bu cani elinizden alacak, sonra bir daha gebe kalip kiz doguracaksiniz. Soru şu: deger mi? Eger içinizden küçük bir "evet, değer" yanıtı geçiyorsa bence psikolojik destek almalısınız. Cunku dogum sonrasi cocuga bakmakta da sikinti yasayabilirsiniz.

Tabii ki vardır bir hikmet biliyorum ama kendimi çok inandırdığım için olacağına sağlıklı düşünemedim 2 gün kendime zor geldim ama sonradan sağlıklı düşünüp idrak edebildim.Hani hiç beklemediğiniz bir haber alırsınız da vediğiniz tepki çok farklı olur istemsizce sonra sonra anlarsınız hafiflersiniz onun gibi bişeydi. Yoksa inancım sonsuz çok şükür yanlış düşüncelere girdim. Şimdi Rabbim kötüsü ile sınamasın sonav etmesin diyorum sadece

GünaydınBende inançlıyım namazımı kılarım 5 vakit şükür Eğer çok dua ettim de olmadı ise hayırlısıyla bir kız çocuğum olsun dediğim için demekki hayırlısı değildi benim için diye düşündüm. Ama aklım bilgim bir yerde bana yetmedi Yaradan Allahım istese şer olanı benim için hayra çevirip kulum bunu benden çok istiyor deyip verirdi mesela ol deyince olduran rabbim. Hani hayırsızsa da hayırlı edip verirdi gibi. Bunu bile düşünüp günaha mı giriyorum bilmiyorum ama sağlıklı düşünemiyorum sanırım pek

Tatlım artık bunu unut ve yeni bir sabaha merhaba de Allah ol der olur .... büyütmeye garantimiz var mı böyle düşün marketten alıyoruz eve yığıyoruz ama yiyebilicekmiyiz böyle bak ve artık yorum yapma derim kendini üzme belki bu evlat sayesinde sana kızın gibi olacak gelin geleçek bilemezsin bundaki hayrı

Benm bir tane oglum var kız olmasını isterdim 2.yi Allah bilir yeterli saglıklı olsun içimden kız olsa diyorum sonra Allahın zoruna gidip saglıksız Bi bebegi nasip eder diye dillendirmiyorum benim yüzümden acı cekmesin diye Cok saglıksız düşünceniz var psikoloğa gitmenizde yarar var bebek dogunca ona bakacagınızdan emin değilim lohusa depresyonla daha beter olursunuz şu anda yaptığınız büyük bir yanlış Allah isyanımız yüzünden masum bebeği alabilir sizden bu yönü dusundunuz mü hiç benm verdiğime mutlu olmayandan onu geri alırım der benmşe beraber dogum yapan arkadaşımın bebegii doğduğundan beri yorgun bakımdaydı 11 aylıkken hala 2.500 kiloydu hortumlarlar besleniyordu sürekli kalbi duruyordu böyle mi olmasını istersiniz verdiğini de böyle mi imtihan etsin düşüncelerinizden dolayı ban yersem yiyeyim annesin sen kız erkek farketmez kendine gel Allahın sana verdiği emanet istersen git bunu 10-15 sene cocuk hasretiyle yanan kişilere soyle yada asla cocugu olmayacak kişilere şükür etmeyi bil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…