2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hayırlı olsun canım sağlıkla kavuş inş bebişine 💙💙💙🤩🤩🤩😍😍😍
Teşekkür ederim. Hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah 🥰🥰🥰
Hepinize hayırlı olsun kızlar..
Öğrenenlerin mutluluğuyla, biz öğrenemeyenler (hatta daha ikili test bile yaptırmamış olanlar) heyecanla bekliyoruz.. Kocaman maşallah size 😍😍😍
Teşekkür ederiiiz🙂 henüz öğrenememiş olanların de güzel haberlerinizi bekliyoruz en kısa zamanda🤗

Merhaba güzel anneler, bugün 15 haftalık olduk. 2. Hamileliğim. İkili tarama testim orta riskli çıktı 😕 bugün nifty için kan verdim, güzel haberler alırım inşallah 🙏🏻
Yaş kaç canım hemen olumsuzluğa kapılma henüz belli birşey yok güzel düşün onlar sadece değer kesin birşey değil yani 🙏

Teşekkür ederim 🌸 o zaman normal değer diye bir sınır yok sanırım

evet evet o değer neyi ifade ediyor bilmiyorum ama normal/anormal diye bi ölçüm yapılmıyor o sonuçla bildiğim kadarıyla..

Merhaba güzel anneler, bugün 15 haftalık olduk. 2. Hamileliğim. İkili tarama testim orta riskli çıktı 😕 bugün nifty için kan verdim, güzel haberler alırım inşallah 🙏🏻

O çıkan değerler sadece ihtimal. Yaş ileriyse o bile şekillendiriyor sonucu. Yaş kaç mesela? Ya da genetik bir hastalık vs. var mı?

Eklentiler

• IMG-20210511-WA0033.jpg
    IMG-20210511-WA0033.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar cinsiyetimiz belli oldu doktor yüksek ihtimalle kız dedi . Çin takvimi Rus takvimi ramzi teorisi maya takvimi japon takvimi hep erkek gösteriyordu hiç biri tutmadı. Bir tek nub teorisi tuttu bebeğin çıkıntısı düzdü yukarı doğru değildi ☺️ Cinsiyet değişir mi bilmiyorum tabi çünkü daha 13+6 yiz🥰
O çıkıntı ne çıkıntısı acaba ya🤔 benim dr çıkıntıyı gördü erkek bebişe benziyo dedi beyaz nokta gibi bişey

Selam kızlar, dün çok kasık bel ve böbreğime vuran ağrı yaşadım, acile gittin idrar testi yaptılar iki dikkat çekici sonuç var, paylaşıyorum. Anlayan değerler için yorum yapabilir mi? Teşekkürler,

Eklentiler

• Screenshot_20210512_034443_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210512_034443_com.android.chrome.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 86
evet evet o değer neyi ifade ediyor bilmiyorum ama normal/anormal diye bi ölçüm yapılmıyor o sonuçla bildiğim kadarıyla..

O çıkan değerler sadece ihtimal. Yaş ileriyse o bile şekillendiriyor sonucu. Yaş kaç mesela? Ya da genetik bir hastalık vs. var mı?
kafamı karıştıran da bu oldu, yaşım 27 ve ne benim ne de eşimin ailesinde yok hiç bir genetik hastalık. Hatta eşimin teyzesi 34 yaşında anne oldu ve çok sağlıklı bir oğlu var. Bu testlerde eşlern yaşıda mı etkiliyor acaba🤭

X