2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynı kandır canım, onu ilk kullanırken yedekliyorlarmış bu gibi durumlarda tekrar kullanabilmek için. Ama ne saçma olmuş neyse temiz çıksın da.
Evet 😔 bugün 17 gün oldu. İnşallah dedikleri gibi yarına çıkar 🙏🏻 Burda yazan bir arkadaşın yedi günde çıkmış sanırım, benimkini de hemen teste almış olsalar ve yedi gün sonra tekrarlasalar bile 14 günde ikinci testin çıkması lazımdı mantıken. inşallah sizinki hızlı çıkar. Doktorunuz kim bu arada ☺️

Çok teşekkür ederim🙏 evet ilki erkek bu fındıkta kız 🥰 sağlıklı sıhhatli olsunda hepimizin ortak dileği🤲 ben GENOKS firmasina yaptırdım. Bu kadar erken beklemiyordum. Bayram sonuna hazırlamıştık kendimizi sürpriz oldu güzel oldu 😄
Hayırlı olsun 💕 Bizim 17 gün oldu hala çıkmadı 😞

Cinsiyet tahmininden hiç anlamıyorum. Dün doktor henüz bir şey demek için erken dedi 😁 Acaba tahminleriniz ne olur. Bana burnu falan kız gibi geldi ama 😅🙈

Eklentiler

• 2C77BCD3-5ECE-4954-8F15-5C97E04BB3EA.jpeg
    2C77BCD3-5ECE-4954-8F15-5C97E04BB3EA.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 51
teorilere mi doktora mı inanasın var? 😀😀

Evet evet biliyorum. Yaşa +1 ekleniyor. Hem kendim tablodan bakarak, hem otomatik hesaplatarak baktım ben. Kız çıkıyor ☺️ Oğlumda tutmuştu çin takvimi, bakalım 🙂
Kız isterdim çocukluğumdan beri kız bebeklerinle oynama alışkanlığı galiba🤣 sağlıklı olsun ilk çocuk nasılsa gerçi 2. Yapmaktan korkuyorum kusmalar beni bitkisel hayata soktu

Kız isterdim çocukluğumdan beri kız bebeklerinle oynama alışkanlığı galiba🤣 sağlıklı olsun ilk çocuk nasılsa gerçi 2. Yapmaktan korkuyorum kusmalar beni bitkisel hayata soktu

Aaaay bulantı, kusma işi fenaaaa.. Başına gelenlere Allah kolaylık versin..

Geçen gün sanki lc waikiki nin sayfasında görmüştüm bir göz gezdir istersen

LC de var diye biliyorum oluyordu hep

Lc waikikiden sipariş verdim geldi gayet kaliteli netten olunca da hesaplı geldi bana oraya bakabilirsin defactonun sitesinde de vardı sanki 😊

Defacto ya bakabilirsiniz kenarı yırtmaçlıuzun tişörtler var

Sen yazınca baktım lcw ye var canım kalcayı kapatır baktın mı oraya daha mı uzun ıstıyorsun bilemedim ama
Arkadaslar uzun olanların çoğu kışlık triko. İzmir 35 derece. Uzun dediğiniz tişörtleri boyu 175 e yakin olan bende belde duruyor anca.lcw ve defactoya hep bakıyorum ama yok istediğim gbi birsey

Arkadaslar uzun olanların çoğu kışlık triko. İzmir 35 derece. Uzun dediğiniz tişörtleri boyu 175 e yakin olan bende belde duruyor anca.lcw ve defactoya hep bakıyorum ama yok istediğim gbi birsey
Ben tesettürlü olmadıgın için pek bilgm yok canım 🙂 daha inceler 1 aya gelir belki 🤔 şuan normal kıyafetlerın cok mu dar gelıyo

Kızlar günaydınn
İkili tarama testi sonuçlarını atmış doktor hepsinde 1/rakamlar gibi ifade var doktor sorun yok yazmış. Şükür 🤲🏻
burada hcg ile ilgili konuşulmuştu değerin 41bin çıkmışş
Bende bütün teoriler kız diyordu hcgye göre erkek mi şimdiii ??? Bu hcg de cinsiyet tutma oranı nedirr 😬

Kızlar günaydınn
İkili tarama testi sonuçlarını atmış doktor hepsinde 1/rakamlar gibi ifade var doktor sorun yok yazmış. Şükür 🤲🏻
Bende bütün teoriler kız diyordu hcgye göre erkek mi şimdiii ??? Bu hcg de cinsiyet tutma oranı nedirr 😬
Öyle miymiş ben de merak ediyorum nasıl yorumlanıyor aceba sağlıklı olduklarını öğrenince cinsiyet merakı iyice sarıyor😁

Öyle miymiş ben de merak ediyorum nasıl yorumlanıyor aceba sağlıklı olduklarını öğrenince cinsiyet merakı iyice sarıyor😁
Evet yaa bende burada okudum 50bin üstü kız deniyor sizin kız bu durumdaaa, benim de erkek oluyorr. Ama bende tüm takvimler ramzi nub kız diyodu kafam karıştııı iki hafta var daha cinsiyet öğrenmemeee 😅😅

Kızlar günaydınn

Benim de ikili tarama testim çıkmış değerler normal diyor, HCG değerim 96binlerde yani kız mı erkek mi sizce
Benim 40bin çıktı erkek bende tutmuş oldu yani☺️ 50bn üstü kız deniyor

Kızlar 13 haftalık hamileyim sağ boşluğunda ağrı var ve sag kasığımda doluluk hissediyorum .ilk gebeliğim 16 hafta düşükle sonuclandi çok korkuyorum ondan böyle bı durum yasayn var mı yarın devam ederse dr.a gidecem. 😔
ilk gebeliğinde neden kaybettin canım baya büyükmüş basın sagolsun agrılar normal diyolar benmde alt karın agrım var mesela doktora gidince sorucam

X