2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Selam kızlar 🥰
12+6 olarak bugün kontrolümüz vardı. (Ultrason ölçümünde 13+3 çıktı)Bir erkek haberi de benden gelsin o zamaaannn hayırlısıyla 🎉🎉🎉👼🏻👼🏻👼🏻 Çok net gördük pipiyi valla her yerini gösterdi bizimki😂😂 başka bişey olmasın diye ısrarla sordum doktora yok benzemiyor bu başka şeye dedi😁

Bugünkü kontrolümüz ise o kadar keyifliydi ki ilk kez böylesine duygulandım ve mutlu oldum🥰
Sizlerin yazılarından yola çıkarak sabah sağlam bi kahvaltıyla gittim ve gerçekten de kıpır kıpır gördük şükür🙏🏼 Rabbim herkese nasip etsin inşallah bu duyguları 🙏🏼
Ense ve burun ölçümlerimiz normal çıktı. Eşimin de ısrarıyla( hazır olmak adına) İkili için kan verdim haftaya belli olacakmış. Fiyat merak eden arkadaşlar görmüştüm, biz özelde 130 gibi bişey ödedik.
Bir de doktorum d vitamini takviyesi verdi multivitamine ek olarak. Benden haberler bu kadar 🥰🤗 darısı merakla bekleyen herkesin başına. Bir ay şimdi nasıl geçecek bilmiyorum 😅
Maşallah çok güzel 🧿 darısı bize inşallah 🥰 buradaki mesajları dinleyerek kahvaltı yapıp gitmek en iyisi herhalde 🥰

Benim drum çok küçük bi çıkıntı var deişebilir dedi. Içimdeki belki kızdır umudu sönmüyor 😂😂 net öğrenmek harika bence 2 oğlum var da çok yaramazlar oğlanların 3 lenecek olması fikri beni kalp krizine sürüklüyor 😂
Demek sende de 2 oğlan var hmmmm 😁 bakalım hangimizin kızı olacak 🥰 hayırlısı tabiki 🤲 benim küçük fena 🤪

merhaba, ben İzmirdeyim henüz benim de net değil malasef :KK43: siz de sorun nedir?
Bende kromozomlarımda sorun var translokasyon diye geçiyor bebeğimin hasta olma riski diğer insanlar a göre daha fazla 😔 ilk defa hamile kaldım çok zor oldu şimdi bir zarar gelmesinden korkuyorum ama yaptırmak da zorundayım özelde mi daha iyi olur tepecikte mi bilmiyorum siz karra verirseniz ya da yaptırırsanız bana da yazar mısınız kaçıncı haftadasınız

Birde göğüs uçlarınız kaşınıyor mu bırode sureklı midem kazınıyor
Önceden bulantılar nedeniyle sürekli tıkınıyordum, şimdi bulantılar geçti bu sefer de iştah arttığı için sürekli midem kazınıyor tıkınıyorum 😂 İnşallah çok kilo almam ya 🥺 Korkuyorum

telefondan uğraştım ama ne uygulamadan nede sayfadan yazılanlara dönüş yapamadım kusura bakmayın olur mu aynı zamanda fotoğrafı da ekleyemedim bir de buradan deneyeyim şansımı :)

Eklentiler

• 20210503_163023.jpg
    20210503_163023.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 46
Ben de 2 ssvd yapmak isteğimi doktoruma söyledim. Ssvd olsaydı denerdik dedi. Şimdi biraz zor dedi. İkinci ile üçüncü arasinda 6 sene olacak
Benim doktorum sorun değil zaten son haftalarda belli olacak rahim uygunluguna bakacagiz dedi ki sizin baya ara varmis benim 2. Ile 3. Arasi 26 ay falan olacak

telefondan uğraştım ama ne uygulamadan nede sayfadan yazılanlara dönüş yapamadım kusura bakmayın olur mu aynı zamanda fotoğrafı da ekleyemedim bir de buradan deneyeyim şansımı :)
Canım sen bir kac gun önce cinsiyet mi sormustun dimi yanlıs mı hatırladım o zamanda yuklemede sorun vardı sanki?

Ob
Aman takma esim bana sen yürüme ben seni yuvarlarim diyordu😅2 doğum yaptım 3.ye 54 kilo ile hamile kaldim dogumdan sonra gidiyor emzirirken falan
Takmıyorum ne takıcam kendisine baksın şaka yaptığını sevdiğini sanıyor saçma saçma.. Kendi göbeğine baksın 9 aylık hamileler gibi 😂

X