2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynı his bende de var, sanki artık hareket edişini ben hissediyorum ya ama eşim gülüyor hayır bağırsakların çok hareketli o yüzden diyo doktor da artık tekme atıyor maşallah demişti ama hissedersin hissetmezsen demedi bilemiyorum kafalar karışık

Cumartesi sonuçlara bakmak için gelebilirsin dedi , farklı takiplerim de var idrar tansiyon vs

sonrasında ne Zamana çağırır bilemiyorum En az 3 hafta diyeceği kesin
Güzel sonuçlar al da mecbur bekleyecegiz artık napalim ben de bugün gidecegim ama tahmin yürütecek mi hic bilmiyorum, yurutmezse ben de bekleyecegim iste mecbur saglik olsun da bunlar tatlı telaslar
Ben kahvalti edip, cikolata yeyip, bol su içip girmistim, oturuyordu ve gr kipirdamadi doktor durttu, iteledi, bastirdi vs cikolata da yemiştim dedim yok ondan bir sey olmuyor hareketli anina denk gelmedk sadece dedi. Neden sonra hareket etti iste kipir kipir bakalim bugün ne olacak
Sadece burun tıkanıklığı alerji belirtisi degildir, kemik egriligi, et siskinlgi olabilir ama tabii alerji de olabilir. Ayni zamanda akinti, kasinti varsa alerji olma ihtimali yüksektir.

Sen de cok guzel sonuçlar al insallah heyecanla bekliyorum zamanı
Günaydın Dr kız a benziyor ama değişebilir dedi ikili test ultrasonu normal kanda verdim ilk doğum sezeryan bunda ssvd olacağım inşaallah Dr normal doğumu yaptıracak sıkıntı çıkmazsa
Hayırlısı olsun, sonuçların icin cok sevindim
Kimden utandin daha neler yani, onda olsa sen ayyy ne biçim adam filan mi diyecektin. Iyi gunde kotu gunde diyoruz, tabii ki temizleyecek de gorecek de bugünleri. Hic dusunme bile, sağlıgina bak, keyfine bak
Bu arada ikili test sonucum temiz çıktı şükürler olsun. Sadece yas riski 294/1 cikti. Drum temiz sonuclar ama genede isterse nifty yaptırabilirsiniz dedi bende gerek görmedim. Cunku 12700/1 cikti
Yas öyle otomatik olyor zaten, herkesin yasi biraz yüksekse risk de aynı çıkıyor, o yüzden onemli olan total risk ki o da cok guzel

O anlık ruh halimden bahsettim yoksa biliyorum bunları eşim de zaten öyle hissetmediğim diye çok uğraştı ama işte o an bütün duygularım karıştı 6. Haftadan beri yoğun bulantı artık ruh halimi etkiledi

Dün iyi gecti gibiydi galiba azaliyor dedim akşam yatarken prilami 1 tane ictim yavas yavas bırakayım diye ama sabah kalktım felaketti ac karnına kusmalar yemekde hic birşey yiyemedim off geçmiyor ya

Kızlar 15 haftalık gebeyim tahta kemik gibiydim şimdi duba oldum benim gibi hızlı kilo alan varmı acaba

Kızlar 15 haftalık gebeyim tahta kemik gibiydim şimdi duba oldum benim gibi hızlı kilo alan varmı acaba
Ilk gebeligimde almistim canim ilk ay bile 3 kilo almistim ebe böyle hızlı kilo alirsan ooo demistitoplam 16 kilo aldim doğumdan 6 ay sonra eski halime dönmüştüm tamamen

Ilk gebeligimde almistim canim ilk ay bile 3 kilo almistim ebe böyle hızlı kilo alirsan ooo demistitoplam 16 kilo aldim doğumdan 6 ay sonra eski halime dönmüştüm tamamen
Eşim sabah bana balina dedi 54 kilo dan 62 kiloya çıktım memelerim oldu 85beden

Günaydınlar bende ikili için kan verdim geldim, tabi hastane içince ara ara bulabilirsen şu iğneden korktuğum gibi doğumdan bile korkmadım elim ayağım titriyor resmen hayırlı haberler alırım inşallah Allah’ın izniyle gönlüm rahat zaten hafta cuma kontrol var çok merak ediyorum

Ay canım bilmiyorum vallaa ama ekşi yemekten bi fena oldum içimden erkek geçiyo zaten
Doktor kontrolümüzde 4 boyutluda bacaklarının arasında bişiiii gördüm ama emin olamiyorum

Teşekkür ederim arkadaşım. Hiç kimse böyle haberler almasın. Hiç bir anne karnındaki parçasını kaybetme korkusunu yaşamasın.
Geçmiş olsun bebeğinizin ense kalınlığı kaç mm çıktı. Benim 12. Haftada fark edildi. Amniyosentez yaptırdık sonuç bekliyoruz. Fetal DNA da yaptırmıştık sorun çıkmadı ana ense kalınlığı devam ettiği için amniyosentez de yapılması gerekti. İnş doğuma kaşar düzelir sağlıkla kucağımıza alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…