2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Tam bi hayal kirikligi haftalar gecince duzelirim diyordumki uzun zamandir olmayan cikartma 14. Haftayla yeniden basladi.kahvalti yapib ilaclarimi icdim,ta bardak elimde bi bulanti geldi,elimi agzima tutub wc yetiseyim dedim,bir adim atmadan oyle bir cikardimki her taraf batdi ta sutyenime kadar islandim.basima ölümcul agri girdi,aksam esim gelene kadar lokma koyamadim agzima,gelince mecbur ye dedi ,yiniden cikardim,ayni sekilde hemde iki defa.ac susuz mu kalicaz bilemedimki.hani 3 ay dolunca geciyordu😢 3 gun once asansor bozulunca 19 kati yuruyerek endim,onun etkisi ola bilirmi.cocuga birsey olub zeherlenme olur diye geliyor aklima.doktorada zirt pirt gidilmiyorki😷

Perşembeye randevu aldım inşallah kötü bişey yoktur kanaman geçti mi peki nasıl oldun
Kanamam bitti canim,üç gün sürdü. Öncesinde bel ağrısı yaşadım,bel ağrısı düşük riski belirtisymis. Kendini yorma dinlen geçer ins,ben pek dikkat etmiyordum evi süpür,çamaşır sepetini vs taşımıştım. Ağır da kaldırmak iyi değil

Dr. La hiç ikili test muhabbeti olmadı 28 nisandı randevu 10 mayısa aldım 10 mayısta12+2oluyom o gün test yapar mı

X