2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Geçmiş olsun canım sıcaklarda dikkat etmek lazım

Selam güzel anne adayları,
Nifty testi yaptıran var mı aranızda? Fiyat soracaktım yaptıran varsa. Yarın ikili tarama testim var, acaba doğrudan nifty mi yaptırsak diye bi düşündük ama karar veremedik.
Dr bana 3000 -4000 civari oldugunu soyledi. ALLAH korusun ikili testte risk çıkarsa yaptırmaya karar verdik

Yok canım normal :) yarın gıderken yarım saat once cıkolata ye cumartesı doktorada sordum etkısı var dedi

Tansiyonla alakalı demek. Aaay geçmiş olsun canım. Bebek için ben de zararlı olacağını düşünmüyorum ama yine de bi görün. Hem için rahat etmiş olur hem de bahaneyle bebişi görürsün

Hoşşşgelllldiiiiinnnn

Merhabaaaa hoşgeldin canım

Nifty testi yaptıran var mı aranızda? Fiyat soracaktım yaptıran varsa. Yarın ikili tarama testim var, acaba doğrudan nifty mi yaptırsak diye bi düşündük ama karar veremedik.

ygmygm ve ipek_annesi yaptırdı canım

Minnağının uyuduğu zamana denk gelmişsin demek. Olur tabi, normal. Hem karnın tok olarak hem de çikolata yiyerek git kontrole

Bugün karnımdan belime vuran sancım var dünden beri de çok yoğun ve katı kıvamlı akıntım var normal midir acaba

Aslında normal gibi düşünüyorum. Akıntı da ağrı da normal. Sürekli ve artarak ya da kanama olmadıkça. Ama için rahat etmiyorsa git doktora canım. Geçti mi peki, nasıl oldun?

Canım bende de tansiyon düşüklüğü var. Ara ara başım dönüyor, kendimi koltuğa atıyorum. Doktorum hamilelik de bu durumu tetikler, eve tansiyon aleti al demişti. Çok geçmiş olsun

Niye endişelendin ki uyuyordur annesi...gitmeye yakin yemek ye su ic bide cikolata tamamdır bu is

Merhaba. Ben yaptırdım. Farklı firmalarda farklı fiyatlar var. 2500-3700 aralığında değişen fiyatlar vardı.

Aslında normal gibi düşünüyorum. Akıntı da ağrı da normal. Sürekli ve artarak ya da kanama olmadıkça. Ama için rahat etmiyorsa git doktora canım. Geçti mi peki, nasıl oldun?
Evet hepsi tek tek normal aslında. böyle hepsi birden olunca korktum birden doğumda olduğu gibi karnımdan belime yayıldı ağrı şükür geçti sonra biraz ayakta kaldım yine başladı. Dinlenince geçti yine iyiyim çok şükür.

Canım bende de tansiyon düşüklüğü var. Ara ara başım dönüyor, kendimi koltuğa atıyorum. Doktorum hamilelik de bu durumu tetikler, eve tansiyon aleti al demişti. Çok geçmiş olsun
Sağ ol canım, bende aldım sürekli ölçüyorum hep düşük bu günler de geçecek inşallah sağ sağlim kucağımıza alalım da

benm bebekte öyleydi uygun pozisyonu alsın diye kuvvetlice öksürttü doktor benide öyle oynadı biraz cok hareket etmiyor ama gelişimi kalp atısı yerindeydi

Bana da cok oluyor canım tansiyon düşük benimde bende korkuyorum bayılıp kalacam diye korkma bebeğe birşey olmaz insAllah soda iç iyi gelir gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…