2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hanımlar tecrübeli anneler cinsiyet tahmini yapabilir mi acaba

Merhaba cinsiyet tahmininde bulunabilirmisiniz acaba doktorum önce kız sonra erkek dedi Eki Görüntüle 2839553

Canım çok anlamıyorum ben ama bacak arasında bişey yok gibi :)
Teşekkür ederim
Ooooy poza bak. Nasıl güzel

Ey yarabbi bide arkasını dönmüş
Kaç haftalık canım ??
bence erkek bacak arasında yumurtalıkları var gibi
16 haftalık doktor önce kız sonra erkek dedi kafamız karıştı
O kısım tamamen kapalı görünmüyor ki ben de hiç anlamam ama resmen suratını da dahil kapatmış baksana bıdık
1 ay sonra detaylıya giricem ozman kesin belli olur heralde sağlıklı olsunda merak işte
Bana da erkek gibi geldi. Hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah
İnsallh teşekkür ederim rabbim isteğen herkese nasip etsin inşallah
Yaaa çok tatlı maşallah bencede erkek ama hiç anlamam ara boş gibi değil

Güzel hamişler kontrolden geldim :) her şeyin yolunda olduğunu duyduk çok şükür 14+4 olmamız gerekiyordu ama 15+3 dedi doktor biraz öne geçmiş..... ikili testimiz de güzel çıktı çok şükür....
Veeee cinsiyeti de öğrendik bebişimiz erkek
tek istediğimiz sağlıklı olmasıydı ilk çocuğumuz olduğu için zaten cinsiyetin hiç hiç önemi yoktu.
Nub teorisi tuttu bu arada :)

Sağlıkla gelsin. Gözünüzaydın
Darısı bizlere

Bende tam kızlara bunu soracaktım :) nub tutan varmı diye :) saglıkla gelsin inşallah

Evet kızlar cinsiyetı kesın olanlar nub tuttu mu :)
Ben kızımınkine baktım o zamanlar nubtan haberım yoktu ama kızımda cidden tutmus nub :) ve şimdi minnagımda nuba göre kız görünüyor :) eşim doktora sordu doktor baktı bişey demedı bizde tekrar sormadık tabi :) bu kontrolden sonra merak etmeye basladım saglıkla gelsınde inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…