2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Daha çok tatlımı istiyorsun ekşimi tuzlumu
Bende iyiyim Allaha şükür mide bulantı çok fazla oluyor.. 11 hafta oldu geçer inş.. Halsizlik vs.oluuor dinlenmeye çalışıyorum bol bol..cuma günü kontrolüm var ikili test yapılışı sizler yaptırdınız mj

Sag ol canim, sana da cok gecmis olsun

Valla bence doktorundan doktoruna değişiyor. Bazıları veriyor bir sey olmaz diyor, bazilari vermiyor kullanma diyor. Kar Zarar hesabi yapmak gerek iste. Aslında var yani kullananlar.
İns verir burnum tıkalı alerjiden dolayo gece uyuyamıyorum düzgün nefes alamıyorum ağlıyorum

İnşallah tezvakitte geçer bulantın.. ben yaptırmadım ikili taramayı ense burun ölçümleri iyiydi

İns verir burnum tıkalı alerjiden dolayo gece uyuyamıyorum düzgün nefes alamıyorum ağlıyorum
Çok çok zor bir durum ben de öyleydim ama şükür 1 aydır azaldı en azından nefes alabiliyorum arada tıkansa da ama hapşırık yine de devam ediyor o da azaldı nerdeyse günde 100 defa hapşırıyodum nedendi bilmiyorum ama doktora gitmemiştim illaki bi alerji durumu bende de var heralde rabbim şifamızı versin

bende de alerjik rinit var Mart Nisan aylarında çok kötüydüm doktorum zyrtec kullanmaya devam edebilirsin dedi..bir de burun spreyim var flixonase onu da kullanmaya devam ettim..kendimi çok zorluyordum içim biraz daha rahat etsin diye 2-3 gün kullanıp 2-3 gün ara veriyordum.. şu son 1-2 haftadır iyiyim hiç ilaç kullanmıyorum..ama sen yine de mutlaka doktoruna danış canım

merhaba, benim normalde bişeye alerjim yoktur ama 3 hafta kadar önce bir şey felaket tetikledi ve kaşınmaya başladım. doktorumu aradığımda acile git serum yaptır dedi. acile gittim serum yaptırdım ama işe yaramadı... acil doktoru, kadın doğum doktoru ve dermatoloji doktoru kafa kafaya verip allerset yazdı bana, onu içiyorun günde bir tane rahatlatıyor. içmedim mi felaket yine başlıyor. tavsiyem doktor onayında bir ilaç kullanmanız. çok geçmiş olsun

Büyük ihtimalle alerji canım bu mevsimlerde artiyor

Evet canım bugün doktora gideceğim ama bezen doktolar ilaç vermiyormuş gece bu kafama takildu bı yandan burnum tıkalı nefes alamıyorum bı yandan ilaç olmazsa ben napcam böyle bı yandan kullanirsam birşey olur mu derken kafaya taktıgim için bı anda panik atak geçirdim göğsüm daraldı ölecem sandım kendimi

Günaydın herkesee
Büyük ihtimalle alerji canım bu mevsimlerde artiyor
Ömrümde hiç yaşamamıştım bu korona hayatımıza girdi geçen yıl bi alerjik astım geçirdim bu yıl o tekrarlamadı bu sefer de hapşırık burun yolundan bi alerji yaşadım hamile de kalınca doktora sordum ne yapabiliriz şuan bişey kullanamazsın dedi ben de gitmedim kulak buruna 1 ay daha sürdü aşırı şekilde sonra şükür azaldı biraz

Ben çok kötü durumdayım ilaç vermezse ne yapacağım vücudumun her yeri de kabardı hamilelikten önce de toz akar alerjim vardı zaten

Yarısı 52 tl mi? Aaay ne ki o merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…