2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Herkes merakta benim başım kelmi bende merak ediyorum 😂😂😂 bayramın 2. Günü randevum 12+4 gibi olacağız düşünmeye fırsat bulamadığım günler kafa rahat 😌 ama biraz oturuyum şıp diye aklımda 😁 hayırlısı inşallah ☺️ Bazen uzak gözüküyor ama az kaldı şükür bende böyle tahmin yaparmıyım yada gidince bilirler mi ? 😎

Canım benim doktorum bir tahminde bulundu ama bir daha geldiğinde kesin konuşurum dedi. 😂
Ya işte bu yüzden biraz daha beklesem mi diye düşünüyorum. Malum yasaklar var çocuklarla hastaneye gitmek falan zor oluyor 😒
Selam canım ben cinsiyeti feta dna ile öğrendim ama 13+0’da gittiğimde nubdan ve bacak arasından kız olduğunu çok net gördük, tabi pozisyonu çok müsaitti.. belli olmaz öğrenebilirsin ☺️
Evet karında duruşu da önemli 😊
Ben gittim belli oldu inşallah kızım olacak %90dedi baya da baktı bakalım artık 🌼
Hayırlısı olsun 😊 bugün 13+5 belki belli olur ama bilemedim.

Mide yanması kiminde erken başlıyor benim ilkte 4 aydan sonra başlamıştı pek biseyin faydası olmuyor soğuk süt bı süreliğine iyi geliyor doktora söylediğinde şurup yada çiğneme hapı veriyor hangisini tercih edersen
Bu hafta kontrolüm var söyleyim doktoruma belki verir bana da teşekkür ederimm😇🙏

Tam anlamıyla geçmedi akşamları fenayım zor uyuyorum 🥲

benide 20 gün sonra çağırdı geçmio 😬😬

naneli sakız çiğnemeni tavsiye ederimmm

baya sürüyor derkennn 😦😦

gözün aydın canımmm😄😄😙😙😉😉😉🥰🥰🥰

sağlıkla gelsin inşallah canım gözün aydın 🥰🥰🥰🎀🎀🎀💓💓💓

Canımmm gözünaydınn çok sevindimmm içimden kız geçtii 😻😻😻

ayy hepsi çoook küçük Allah yardımcın olsun canımm🙏🙏🙏

ayy çok sevindimmm gözün Aydın olsunnn 🥰🥰🥰🎀🎀🎀 tablodaki bilgileri işetirsen eklerim senide tabloya 💓

hoş geldinn eklerim tabikii 😍😍

Cinsiyet haberleri çoğalmaya başladıı sağlıkla gelsin canımm kesinleşince ekleriz tabloya 🥰🥰

bende hazımsızlık karın şişmesi oluyor akşamları bu da midemi bulandırıyor aynı şeymi acaba hissettiğimiz bilemedim 🤷‍♀️

Çok sevidm canımm gözün aydın minik yavrularımız nasılda özlüyoruz ve sürekli izlemek istiyoruz 🥰🥰🥰💓💓💓

Ben 11+5 de baktırdım

Aslında senin haftan çok iyi neden tahmin bile yapmamış kii 😅

ben ikisinede yaptırmadım ama arkadasım genoksa yaptırdı memnundu canım

Bencede yaptırın içiniz rahat olsun ben hiç 2li yaptırmadan direkt bunu yaptırdım

Normal şartlarda bir kez sabah aç karna canım emilimi iyi olsun diye 1 saat çay süt ürünleri yok

canım sen hangi şehirdesin
Mide bulantısı ayrı oluyor canım sabah ve akşam yaşıyorum ilaç içmeme rağmeen devam ediyor bulantı. Ama bahsettigim sanki böle üşütür insan da taa boğazına kadar nefes alırken bile içi yanar yara gibi acır benim öyle oluyor. Hamilelikte reflü olabiliyormuş gene de doktoruma Danişcam bakalım 😔😅

Ya işte bu yüzden biraz daha beklesem mi diye düşünüyorum. Malum yasaklar var çocuklarla hastaneye gitmek falan zor oluyor 😒

Evet karında duruşu da önemli 😊

Hayırlısı olsun 😊 bugün 13+5 belki belli olur ama bilemedim.
İnşaAllah sağlıklı olsunlar da 🌼

Kızlar aranızda alerji ilacı kullanan var mı? Toza akarlara alerjim var 12+4 uz kullanmadım hiç ama artk her tarafım kabarmaya kaşınmaya başladı burnum tıkanıyor hapsuruk krizleri de var gebelikte alerji ilacı kullanılabiliyor mu

Dayanılacak gibi değil artk gebelikten önce kullaniyodum bıraktım gebe olduğumu öğrenince ama gece kalkıyorum bütün vücudum kaşınıyor şişiyor burnum tıkalı kaşınıyor hapsuruk krizleri bu hafta çok yordu beni

Renkli ultrason belirli bir haftada mı yapılıyor canım?

Bebek artık şeklini boyutunu tamamen aldıktan sonra daha iyi net görüntü çıkıyor. Belli bir zamanı yok, şu an bile ultrasonları renkli gösteriyorsa gittiğin hastanenin, şu anda da gösterirler renkli. Ama doğuma yakın ya da en azından 1-2 ay kala görünce, ne görüyosan aynısı çıkıyo 😃

Kızlar aranızda alerji ilacı kullanan var mı? Toza akarlara alerjim var 12+4 uz kullanmadım hiç ama artk her tarafım kabarmaya kaşınmaya başladı burnum tıkanıyor hapsuruk krizleri de var gebelikte alerji ilacı kullanılabiliyor mu

Dayanılacak gibi değil artk gebelikten önce kullaniyodum bıraktım gebe olduğumu öğrenince ama gece kalkıyorum bütün vücudum kaşınıyor şişiyor burnum tıkalı kaşınıyor hapsuruk krizleri bu hafta çok yordu beni

Bu konuda bir bilgim yok ama bu kadar zorlanıyorsan doktoruna sor bari. Geçmiş olsun canım 😕

Kızlar nub için fotoğraflar atılınca bi heveslendim benim fotoğraflar uygun mu bilmiyorum 11+6 hafta burda tahmininiz neler 😍Eki Görüntüle 2839523
Kiz bence 🥰💜💜
Kızlar merhaba 13. Haftanın bitmesine bir kaç gün var. Bu hafta gitsem cinsiyet belli olur mu? Yoksa bir iki hafta daha beklesem mi bilemedim 😊
Biraz daha beklersen daha netlesir tabii ki, yani belli de olabilir bu hafta, olmayabilir de, cok muallak ☺️☺️💚

Ahhhh yıllardır alerji astım ilaci kullanıyorum, kullanmadigim donem cok zorlaniyorum ve suan tam polenlerin uctugu zaman, o kadar zorlanıyorum ki ben de😔 alerji ilacini aksattgm zaman astima ceviriyor illa, bu aralar da gogsum ince ince sizliyor yine. Yuzum gozum sis, hapsirmaktan kasinmaktan nefes alamamaktan yoruldum. Nazal yikama bir tik iyi geliyor ama cidden bir tik. Gece yatarken burun çevreme ve alnima wicks sürüyorum. Ancak idare edebiliyorum bunlarla. Gogus hastaliklari doktoruma sordugumda suan bsy kullanamayiz elimizde sadece 1 ilac var cok gerekirse onu kullanacagiz dedi ama bilmiyorum gidip neyse onu isteyeceğim 😒😒😒

Kiz bence 🥰💜💜

Biraz daha beklersen daha netlesir tabii ki, yani belli de olabilir bu hafta, olmayabilir de, cok muallak ☺️☺️💚

Ahhhh yıllardır alerji astım ilaci kullanıyorum, kullanmadigim donem cok zorlaniyorum ve suan tam polenlerin uctugu zaman, o kadar zorlanıyorum ki ben de😔 alerji ilacini aksattgm zaman astima ceviriyor illa, bu aralar da gogsum ince ince sizliyor yine. Yuzum gozum sis, hapsirmaktan kasinmaktan nefes alamamaktan yoruldum. Nazal yikama bir tik iyi geliyor ama cidden bir tik. Gece yatarken burun çevreme ve alnima wicks sürüyorum. Ancak idare edebiliyorum bunlarla. Gogus hastaliklari doktoruma sordugumda suan bsy kullanamayiz elimizde sadece 1 ilac var cok gerekirse onu kullanacagiz dedi ama bilmiyorum gidip neyse onu isteyeceğim 😒😒😒
Valla canım çok zor sana da geçmiş olsun bende

Kiz bence 🥰💜💜

Doktorlar ilaç vermiyor mu ya en azından çok kötü olduğumda kullanmak istiyorum dayanamıyorum çünkü

Valla canım çok zor sana da geçmiş olsun bende

Doktorlar ilaç vermiyor mu ya en azından çok kötü olduğumda kullanmak istiyorum dayanamıyorum çünkü
Sag ol canim, sana da cok gecmis olsun 🙏🧡

Valla bence doktorundan doktoruna değişiyor. Bazıları veriyor bir sey olmaz diyor, bazilari vermiyor kullanma diyor. Kar Zarar hesabi yapmak gerek iste. Aslında var yani kullananlar.

Kızlar merhaba 13. Haftanın bitmesine bir kaç gün var. Bu hafta gitsem cinsiyet belli olur mu? Yoksa bir iki hafta daha beklesem mi bilemedim 😊
Bence bi on gün daha bekleyin kesin konuşmuyor ve söylemek istemiyor drlar
Doktorunuza danışmadan birsey kullanmayın bence...benim de sabahlari cok oluyor burun akıntısı ve hapşırık

X