2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar merhaba nub teorisini yen duydum ultrason resmimi atsam çok net olmasa da bakabilir misiniz 6 mayısta tekrar gidicem kontrole ama dayanamıyo insan

Eklentiler

• 20210421_100033.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 61
Aboo ben poşetle geziyorum poşet iyi oluyor inş geçer biter kurtuluruz inşallah. Sen 11 haftasın 3 haftaya bulantin biter ben 17 hafta oldum bulantı sadece sabah tüküruk çok zorluyo oda bitseydi
İnşallah canım tam bulantı geçer mide yanması ekşimesi çıkar doğuncaya kadar bişeyler gelcek başımıza galiba

Canim senin bulanti vs. Gecti mi
Tam anlamıyla geçmedi akşamları fenayım zor uyuyorum
İkili tarama sonrası da hep 1 ay sonra çağırmış tüm doktorlar yav O kadar beklenir mi hiç aaaaa
benide 20 gün sonra çağırdı geçmio
naneli sakız çiğnemeni tavsiye ederimmm
Benimki baya sürüyor tüm erkek bebeklerimde vardı kzmda yoktu genelde erkekse oluyor diyorlar
baya sürüyor derkennn
gözün aydın canımmm
sağlıkla gelsin inşallah canım gözün aydın
Canımmm gözünaydınn çok sevindimmm içimden kız geçtii
Dile kolay ama reelde gör bide 5 yaş 3 yaş 1 yaş
ayy hepsi çoook küçük Allah yardımcın olsun canımm
Merhabaa arkadaşlar bugün kontrole gittim hem gördüm hemde cinsiyetini %90 kız olduğunu öğrendim
ayy çok sevindimmm gözün Aydın olsunnn tablodaki bilgileri işetirsen eklerim senide tabloya
Hanimlar hepinize mrb, sizi yeni kesfettim. Tahmini dogum tarihi 5 kasim, kese görme 5+3, kalp atışı 6+5, ilk bebegim olacak insallah, yaşım 30. Listeye beni de ekler misin canım.
hoş geldinn eklerim tabikii
Kontrolden geliyorum çok tatlıydı uyuyordu hep ama zorlayınca zıpladı biraz doktora cinsiyet için baskı yaptım kıza benziyor dedi
Cinsiyet haberleri çoğalmaya başladıı sağlıkla gelsin canımm kesinleşince ekleriz tabloya
bende hazımsızlık karın şişmesi oluyor akşamları bu da midemi bulandırıyor aynı şeymi acaba hissettiğimiz bilemedim
Çok sevidm canımm gözün aydın minik yavrularımız nasılda özlüyoruz ve sürekli izlemek istiyoruz
Arkadaşlar burun ense kemigine falan bakılıyor ya kaçıncı haftada baktirdiniz 12+ lar normal mi
Ben 11+5 de baktırdım
Aslında senin haftan çok iyi neden tahmin bile yapmamış kii
ben ikisinede yaptırmadım ama arkadasım genoksa yaptırdı memnundu canım
Teşekkür ederim aklımi kurcalayacagina yaptırayım için rahat ama aklımı sürekli kurcalamasini istemiyorum. Hiç kimseler evladiyla sinamasin inşallah
Bencede yaptırın içiniz rahat olsun ben hiç 2li yaptırmadan direkt bunu yaptırdım
İyi akşamlar bana doktorum kan ilacı verdi eczacım da sağolsun yazmamış nasıl kullanacağımı kaç defa olduğunu falan. Ferrum housmann fort
Normal şartlarda bir kez sabah aç karna canım emilimi iyi olsun diye 1 saat çay süt ürünleri yok
canım sen hangi şehirdesin

Kızlar merhaba nub teorisini yen duydum ultrason resmimi atsam çok net olmasa da bakabilir misiniz 6 mayısta tekrar gidicem kontrole ama dayanamıyo insan
Canım nub gözükecek bir foto degil maalesef
Perinatolog %70 kız dedi bu arada , sağlıklı olsun kuzum da. Testi yaptırınca kesin sonuç çıkar listeye o zaman ekleneyim
Hayırlı olsun ilk bebiş neydi

Çok teşekkür ederim sabah yapmaya çalışacağım

Benim 6-7 kadar sürdü ikisinde de

Z Zeynepzhra bugün doktora gidicektin naptın canım
Valla gittik ama saniyelik surdu ultrasyon kalktim hemen detaylı hiç baklimadi NT baktı sadece 1 mm çıktı. Kan felan verdim haftaya cikvakmis sonuç . Baya sinir oldum. Bebeğimi hiç goremedim şimdi yasaklardan sonra gideceğiz artık.

Sag ol canım benimmmm, sorma valla yaaa uzuuun uzun izlesek, hazir da ağlamıyorken ahahhsha neyse ki haftaya bir daha cagirdi cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…