2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım ölçüler normalse teste hic takılma bence yaşın kaç ? nerede yaptrıdn testi

Canım ölçüler normalse teste hic takılma bence yaşın kaç ? nerede yaptrıdn testi
Devlet Hastanesi'nde yapıldı ölçümler. Testte orada yapıldı. Bütün testlerde bu risk karşına çıkar sen bilirsin dediler yaptıracagim ama bu firmaları bilenler varsa diye sordum. Bir çok yaptıran arkadaş vardı ama kimlerdi unuttum. Sen yaptırmış mıydın?

benimde dün ölçüm yapıldı normaldi hersey
kan verdim 3 Mayısta cıkıcak sonucum
nifty testinden bahsediyorsun heralde ben ondan yaptırmadm ama burda yaptıran arkadaslar var

Çok kişide öyle çıkıyor ya duyduğum ben de yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünüyorum

Merhabaa arkadaşlar bugün kontrole gittim hem gördüm hemde cinsiyetini %90 kız olduğunu öğrendim

Yaaaaa ne mutlu sana

Hanimlar hepinize mrb, sizi yeni kesfettim. Tahmini dogum tarihi 5 kasim, kese görme 5+3, kalp atışı 6+5, ilk bebegim olacak insallah, yaşım 30. Listeye beni de ekler misin canım.

Merhabaaaaaa hoşgeldin aramıza

Arkadaşlar 12+2 olduk bebeğimle bugün kontrole gittik cinsiyet tahmini yapabilen var mı? Eki Görüntüle 2838084

Kontrolden geliyorum çok tatlıydı uyuyordu hep ama zorlayınca zıpladı biraz doktora cinsiyet için baskı yaptım kıza benziyor dedi

Mutlu haberlerle dönen bir kadın daha. Ne güzel, maşallah

Yaaaaa ne güzel haberler. Gözünaydın

Riskli grupta yaştan dolayı mı çıktı doktor bişey dedi mi canım? Kaç yaşındasın?

Yaaaaa ne mutlu sana

Merhabaaaaaa hoşgeldin aramıza

Mutlu haberlerle dönen bir kadın daha. Ne güzel, maşallah

Yaaaaa ne güzel haberler. Gözünaydın
Sağ ol canimmm
Evet canım kız gibi dedi %50 mi yoksa dedim yok kız görüyorum dedi
Ben nuba gore yorum yaptim düz duruyor çıkıntı ama doktor başka bsy de gorms olablr belki

Canım ozletme kendini
Yaştan dolayi yüksek cıkmistir canım ,benim iki arkadasım genoksa yaptirdi 3 bin fiyat

Canım ozletme kendini
Yaştan dolayi yüksek cıkmistir canım ,benim iki arkadasım genoksa yaptirdi 3 bin fiyat
Teşekkür ederim fiyatlar yakın zaten aşağı yukarıda aynı şeyi yapıyorlar yurt dışına gönderiyor biri biri Ankara'da yapıyor. Sanırım bende ona yaptıracağım. Hayırlı sonuçlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…