2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hosbulduk hanimlar, tesekkur ederim. Bir de bana 12+3te kıza benziyor dedi. Kiza benziyor denilip de degisen var mi acaba? Tabi önce sağlık ama çok istiyorum kızımın olmasını 😊
Burda var mıdır bilmiyorum ama değişen çok oluyor. Benim bir tandigim adini bile koymuşlar her yerde paylasmislardi, derken erkek oldugunu ogrendiler sonra🙈 insallah gonlune gore olur, tutma oranı daha yuksek oluyor genelde 🥰

Kızlar biliyorsunuz gebelikte burun tıkanıklığı oluyor benim aynı zamandan alerjik rinit im var toza karşı alerjim 12+3 um hiç ilaç kullanmadım fakat burnum iyice tıkanmaya başladı sürekli hapşırma burnumdan zor nefes alıyorum buhar soluyorum sürekli burnum kaşınıyor dayanılmaz bir hal aldı kadın doğum a söyledim kulak burun boğaz a yönlendirdi. KBB ilaç yazıyor mu sizde böyle bir durumla karsilas tiniz mi ?

Sağol canım. bende anlamadım zaten bana değil kuzenime soylucekti kalktık tam. belli mi cinsiyeti dedim bı düşündü iki hafta sonra bakarız erken şimdi dedi. Çok istedim ama olmadı nasip değilmiş artık

Günaydın hanımlar 🤗🤗 bende21 Nisan'da gittim 2. Kontrolümde 11+6 sin ikili teste gir dedi randevu falan almam lazimmi dedim hayır hemen karşı binadav yap gel dedi gittim ultrasona girdim 5 dk sürmedi Dr ekranda cikicak gidebilirsin dedi Dr odasına gittim kan ver 10 gün sonra gel dedi pazartesi sonuçlar için gidicem hayırlısı artık. Özele gidemiyorum devlete gidiyorum. Kalp atışı dinlemedim göremedim herşey iyi kalkabilirsinle bitiyo muayeneler 🤣🤣 eşime diyorum görmediğim duymadığım bı canlı var içimde😄 3. Sürpriz olsun diyo oda☺️

Son haftalarda 2. Kızma gittiğim özel Dr ma gidicem mauyne paraları çok fazla birikim yapar doğuma harcarim diye düşündüm açıkçası 💸 nst haftalarında gider doğum zamanında anlaştığı hastanede doğumumu yaparım Dr çok iyi istediğin saatte doğuma girsen geliyo ilgileniyo sevecan bir hanım bakalım artik hakkımızda hayırlısı diyelim sağlıklı aklı fikri yerinde hayırlı evlatlarımızı bir avazda doğurup evimize kavustursun mevlam. (Hamilelik sürecinden nasıl biktiysam biran evvel kucağımda evde hayallerim hep😄😄)

Kızlar dün kuzenim yaşadığı şoku anlattı bende anlatayım 8 aylık hamile ve farklı farklı drlara da gitmiş ayrıntılı usg de girmiş 5 ayda olana neyse 8 aydır erkek denen bebeğe bi dr kız bu demiş 😱 kuzenim şok erkektir diyor, 😂 inanamadı ve dr bacak arasının fotosunu da vermiş hayırda pipiye noldu 😂😂😂

Son haftalarda 2. Kızma gittiğim özel Dr ma gidicem mauyne paraları çok fazla birikim yapar doğuma harcarim diye düşündüm açıkçası 💸 nst haftalarında gider doğum zamanında anlaştığı hastanede doğumumu yaparım Dr çok iyi istediğin saatte doğuma girsen geliyo ilgileniyo sevecan bir hanım bakalım artik hakkımızda hayırlısı diyelim sağlıklı aklı fikri yerinde hayırlı evlatlarımızı bir avazda doğurup evimize kavustursun mevlam. (Hamilelik sürecinden nasıl biktiysam biran evvel kucağımda evde hayallerim hep😄😄)
Hayırlı olsun canım ,inşallah sağlıkla kavuşalım 🙏
Iki bebişinde kız mı ? Bu uçuncu mu olacak 😍

Kızlar dün kuzenim yaşadığı şoku anlattı bende anlatayım 8 aylık hamile ve farklı farklı drlara da gitmiş ayrıntılı usg de girmiş 5 ayda olana neyse 8 aydır erkek denen bebeğe bi dr kız bu demiş 😱 kuzenim şok erkektir diyor, 😂 inanamadı ve dr bacak arasının fotosunu da vermiş hayırda pipiye noldu 😂😂😂
amanınnnn korkulu rüyam bu valla 😂

helloooo kızlar uzun zamandır uğrayamadım buralara çünkü sadece işe gidip uyumalı bi hayatım var. haftaya doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım 😍

Kizlar ben hiç su içemiyorum ya😓sizde durumlar nasil susuyorum icmek istiyorum ama midem bulanıyor su bile kokar mi ya, aynı şekilde banyiya da cok zor giriyorum mecburiyetten
Tıpa tıp aynıyım cok su ıcen biri olarak 2 bardak anca sanırım onında 1 bardagı ılac için 😔 inanılmaz bulanıyo içince ama cokta susuyorum.

Merhaba arkadaşlar persembe doktora gitmiştim. 13 haftalık olduk şükür. Resim paylaşıyorum cinsiyet tahmini yapabilecek var mı kızlar

Eklentiler

• IMG_20210501_121550_BURST001_COVER.jpg
    IMG_20210501_121550_BURST001_COVER.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 60
Kizlar ben hiç su içemiyorum ya😓sizde durumlar nasil susuyorum icmek istiyorum ama midem bulanıyor su bile kokar mi ya, aynı şekilde banyiya da cok zor giriyorum mecburiyetten
Ben de öyleyım. Normalde de sevmem. Ama suyu soguk sekılde koklamadan gunde ıki bardak içtim. İçince de bulantı yapıyodu bazen de içmıyodum. Cıkolata yıyıp ardından ıcmeye çalış. Banyoya da sakızla gırıyordum benım de mıdemk bulandırıyodu su.

X