2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yaaaa cok sevindim canim, maasallah kuzuya, ultrason ileri geri cikariyor takilma cok, her sey yolunda olsun yeter, saglikli oldugunu biliyoruz ya şükür
Benim de son 2 saat rimdim rimdim
Çok heyecanlı az kalmış ama.insallah çok güzel haberlerle gel canm. Şükür saglikli oldugunu öğrendim bu defa daha rahat gittim zaten sabah erkenden hareketliydi kendini belli ediyor artık miniğim

Çok heyecanlı az kalmış ama.insallah çok güzel haberlerle gel canm. Şükür saglikli oldugunu öğrendim bu defa daha rahat gittim zaten sabah erkenden hareketliydi kendini belli ediyor artık miniğim
Yaaaa kuzucukkkk, yerim onu bennn, maasallah maasallahhhhh
İnsallah canim, harika haberlerle buradayim saat 2de insallah

Resmen kendimi gördüm yazdıklarında

Ee benım hem bulantı hem kilo +3 kıloyum.. Kızıma hamıleykende ideal kiloma kavustuktan 1 yıl sonra hamıleydım. Simdide 1 yıl olmustu diyet bıteli. Bu sefer öyle olmayacak dedim ama tehlıke var dıye ye yat birde yemedıgımde daha şiddetli bulantı oluyor diye habire ye morelim bozuluyor bu konuda.. Aslında yıne normal bir insan gıbı yıyorum ama her zaman daha az yedıgımden sanırım hızlı kılo alıyorum

Kızlar merhaba Dün hiç girememiştim tüm msjları okudum özlemişim hemen burayı kontrolü olan arkadaşlar inşallah çok mutlu haberler alırsınız biz 12+5 olduk bende bulantılara rağmen +1 kilo almışım ama azaldı çok şükür hamilelik başından beri çok sevip yiyemediğim tiksindiğim bşy vardı dün doya doya eski tadıyla yedim sonra dedim ben düzeliyorum yaşaşın

Ayy ne güzel haberler insAllah bizlerde doya doya yiyebildigimiz günlere geliriz böyle cok zor

Gözün aydın canım maşallah

Nasıl yaparlar böyle birşeyi yaa insanların hayatıyla oynuyolar
Ben izledim ,direk doktor ismi vermisler ,yani yeri bile belli merkezin
Bende yüksek kiloda basladim maalesef ,mide bulantım olmayincada kilo almam kaçınılmaz oldu bende 2,5 kilo falan almışım daha şimdiden

Maşallah canım ,gözün aydın
Dile kolay ama reelde gör bide 5 yaş 3 yaş 1 yaş
Yaşlar yakınmıs seninkilerin Allah kolaylık versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…