2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Haaha sag ol kuzummm🤭

Bende de oldu birkacina karsi mesela lahmacun kiymali pide vs kokusunu duymak gormek istemiyorum birkaç haftadir, ama cok fazla bir seye karşı yok çok şükür, insallah senin de geçer🥰

Cok geçmiş olsun canim, insallah en saglikli şekilde seninle olacak bebeğin cok kisa zamanda 🙏🙏🤎

Harika cok sevindim cnm hayirlisi olsun 🥰🤎
İnşallah canım :)

Günaydın arkadaşlar. Dun soylemeyi unuttum toplamda 2 kilo almisim:olamaz: Aslında hiç almadan gecirebilirdim ama evde olduğum için yuruyus yok butun gun ev boğazım durmadı. Kizimda aldığım kiloları 7 sene veremedim. Tam verdim gebe kaldim ins bunda cok almam
Ben 11+2 yım 4 kilo verdim ☹️

Ya benim de bulantım çok var ona rağmen yiyorum sonra acı çekiyorum hem bulantı hem mide ağrısı 🙄Zaten pisboğazdım iyice arttı 🤪

Ya ben ne kadar sansızım ben bulantı yasayıp hem hızla kılo alıyorım cunkuu yemedıgım zaman daha cok kusuyorum 😯🤷‍♀️
ALLAH yardımcınız olsun ikinizinde...ben bulantı nedir bilmem hiç. Sadece bi tatsızlık oluyor arada ağzımda o kadar....birde sanirim cok yiyince midem kotu oluyoro_Oo_O

Ikra meyra Ikra meyra 13+3 cinsiyet tahmini yapabilir misin ultrosonda 12+5 çıktı

Eklentiler

• IMG_20210430_093326.jpg
    IMG_20210430_093326.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 61
Günaydın arkadaşlar. Dun soylemeyi unuttum toplamda 2 kilo almisim:olamaz: Aslında hiç almadan gecirebilirdim ama evde olduğum için yuruyus yok butun gun ev boğazım durmadı. Kizimda aldığım kiloları 7 sene veremedim. Tam verdim gebe kaldim ins bunda cok almam

Yaaaaa sen aynı ben 😂😂😂😂😂
Oğlum 7 yaşında. 7 sene sonra anca oğluma hamile kaldığım kiloya geldim (aralıklı oruç yöntemiyle 22 kg verdim) O ay hamile kaldım 😆

Kontrolden döndüm çok şükür güzel geçti herşey yolunda dedi doktor cinsiyeti belli olmadı iki hafta sonra yine bakarız dedi. 5 gün geride çıktı sadece 12+5 göründü ultrosonda 13+3 olmuştuk bugün olabilir normal dedi onada hareketliydi maşallah 😍😍🥰

Ooooh maşallah 🤩🤩🤩

Iyi gunler herkese.bi turlu vakit bulupta yazamadiydim.soylemistim is ortagimizla sorun vardi(adam bizim ofiste asistaniyla kiristirmiş).iflas etsekde şutladik cok sukur.cok sinirlerim bozukdu.korktuk cocuga birsey olur diye gittik,cok sukur iyi,biraz minnak kalmiş.gerci babasi askere 50 kg gitmis diye sorun etmedik.babasini gorunca hasbam donup durdu.cinsiyet netleşti.kiz.ama yinede milyonda bir deyise bilir .kenkli ultrasyonda yuzu cok kemikli aşiri zayif,bu haftalarda normalmi?
Hayırlı olsun canım 💕
İşte spirale rağmen ben burdayım diyen beybisi 😍 hayırda o ayak 🙈 yerim ❤️
Valla Allahın hikmeti 🥰 maşallah 🧿
:KK9:dutun fiyatı ne acaba? nüsretin etleri gibi diyildir inşaAllah
Pazarda kutusu 10₺ idi

Masallah bu cidden buyuk sans 😍
Evet ama fazla kilo olarak geri dönüyor malesef
Yaaaaa sen aynı ben 😂😂😂😂😂
Oğlum 7 yaşında. 7 sene sonra anca oğluma hamile kaldığım kiloya geldim (aralıklı oruç yöntemiyle 22 kg verdim) O ay hamile kaldım 😆

Ooooh maşallah 🤩🤩🤩
Aynıyız gercekten. Bende toplamda 21 kilo verdim. 15 i diyetisyen desteğiyle. Bir 5 kilom kalmıştı gebe kaldığım kilom donmeye tekrar gebe kaldim. Ama zaten 1senedir istiyorduk sukur nasip oldu.
Bu gebeligimde bari ayni hatayı yapmayayim diyorum ama görünen köy kılavuz istemez🤢

Kontrolden döndüm çok şükür güzel geçti herşey yolunda dedi doktor cinsiyeti belli olmadı iki hafta sonra yine bakarız dedi. 5 gün geride çıktı sadece 12+5 göründü ultrosonda 13+3 olmuştuk bugün olabilir normal dedi onada hareketliydi maşallah 😍😍🥰
Yaaaa cok sevindim canim, maasallah kuzuya, ultrason ileri geri cikariyor takilma cok, her sey yolunda olsun yeter, saglikli oldugunu biliyoruz ya şükür 😍😍😍
Benim de son 2 saat rimdim rimdim 🙈🙈🤣🤣

X