2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Slm herkese İkili tarama testi yaptım degerler normaldi ama bilateral uterin arterlerde yuksek direncli akim formu mevcuttur diye bisey cıktı ilerde tansiyonla ilgili sikinti olabilir veya bebek zehirleyebilir diye coraspin başlattı 34 haftalıga kadar boyle bir durumla karşılaşan varmi

Ah canım yazını okurken bile o mutluluğunu içimde hissettim çok şükür ne güzel rabbim sağlıkla aldirsin kucağımıza inşallah. Bende carsamba gideceğim. İkili test için. İnşallah kıpır kıpır bir yaramaz görürüm . Bana çektiyse yine uyku modunda olur 😂 birde çikolata me giyim giderken . Oo demek cinsiyet tahmini de geldi. Ay bende çok heycanliyim inşallah bende öğrenirim 😊🤲🤲🤲
inşallah canım çok sağol darısı sana inşallah yarın ikili sonucunu alınca da yazarım 😘 inşallah seninki daha kıprak olur daha hareketli görürsün 😂 benim son zamanlarda çok uykum var babası zaten uykucu bizimki de uykucu olcak anlaşılan😂 bakalım sizinki neler yapıcak 😊 giderken kahvaltı edip üstüne çikolata yersen hareketli görürmüşsün ben kahvaltı etmemiştim o yüzden çikolata pek fayda etmedi herhalde 🤷🏻 hareketsiz olduğundan tahmin yapmadı doktor nasip 3 hafta sonra öğrenicez artık 😊 inşallah sen bu hafta öğrenirsin 🙏🏻
Rabbim şifa versin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı❤

Şükür ki ikiniz de iyisiniz inşallah birkaç güne toparlarsın sen de 😔

O da zorla yaptı balkonu süpürmedi görürlermiş onu temizlik yaparken diye 🤭😂

Allahım inşallah bişey olmaz çok dikkat et hiç kalkma 😔kendiminmiş gibi üzülüyorum kötü şeyler duyunca dualarım senle ve hepimizle allah yardımcımız olsun ❤

Psikolojim bozuk zaten ancak kahkaha atabildim bu tam kapanma haberine inşallah sağ salim geçer şu 18 gün ne diyelim herşey sağlık için umarım değer bu kadar evde kalmaya
görseler nolur ki sanki erkekler balkonu yada evi temizleyemez 😂 ama işte racona ters 😂
O düşüğü, kötü tecrübeyi bir kez yaşayan 3. hamileliği bile olsa hep o tedirginlikle gidiyor malesef. 2 kez ben yaşadım düşük, sonra bir oğlum oldu çok şükür. Şimdi kısmetse ikinciyi bekliyoruz ama yine hep tedirginlik 🤷‍♀️ tadını çıkaramıyorum hamileliğin, zaman duruyor sanki. Bu arada güzel haberlerinize maşallah 🧿
sağol canım sizden de güzel haberler duyarız inşallah 💝 düşük zor oluyor gerçekten insanı etkiliyor. ama 12ye gelince bir rahatlık oluyormuş anladım tez vakitte sağlıkla sizde bu 3 ayı atlatırsınız inşallah 🙏🏻

Slm herkese İkili tarama testi yaptım degerler normaldi ama bilateral uterin arterlerde yuksek direncli akim formu mevcuttur diye bisey cıktı ilerde tansiyonla ilgili sikinti olabilir veya bebek zehirleyebilir diye coraspin başlattı 34 haftalıga kadar boyle bir durumla karşılaşan varmi
İlk gebeliğimde vardı 32 ye kadar kan sulandırıcı kullandım merak etme tansiyon normal gitti-i sürece sorun teşkil etmiyor sadece bebek ufak doğuyor biraz 2570 doğurdum o yüzden hep sol tarafa yatıp protrin ağırlıklı beslen bebeğe ne kilo aldırır o tarz şeyler ye tabi tuza dikkat ve bol su iç ödemde tansiyonu tetikler geçmiş olsun dikkat edilecek ama korkulacak birşey deil 🥰

İlk tecrübe yaşayacakları korkutma kız 😃 Çocuktan çocuğa değişiyo o durum. Benim oğlumun hiç uyku problemi olmadı, gece hep uyuduk biz. Gaz ilk 3 ay oldu sadece. Rahat bi çocuktu yani 😃
Ne güzel. Beni. Kizim da tam tersi 2.5 yaşına kadar uyutmadı beni...ins bu tersi olur
Bu arada rüyamda erkek bebegim olacağını öğrendim babam da öyle görmüş. Bakalim tersi mi çıkacak dogru mu...perşembe doktordan bir tahmin aliriz inşallah

Arkadaslar dünden beri perişanım 😭dün sabah öyle şiddetli kustum ki çene kemiğim yerinden cıktı bogulacaktim ağzımdan burnumdan fışkırdı acile gittik doktor şaşırdı nasıl şiddetli bulantı bu dedi orda müdahale ettiler çene kemiğini düzelttiler bandaj taktılar korktum birde kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi ama ben baya yoruldum😔
Yaaa çok geçmiş olsun çok üzüldüm canım 🥺🥺
Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Canım bol bol dinlen moralini yüksek tutmaya çalış inşallah minigin sana sımsıkı tutunur 🙏

Hep temiz hava almak istiyorum ev kokuyo başkaların evi kokmuyo ama çözemedim yemekte yapmıyom bu aralar arada köye gidiyoz iyi geliyo diye daha ilk çocuğum 2.düşünmüyorum artık 🙂
Canım belki de evde seni rahatsız eden bir koku vardır genelde yumuşatıcı deterjan kokuları çok keskin oluyor belki onlardandir
Kızlaaar günaydın ☀️🌞 🌼💛
Bugün 11:30 randevum var kontrole gidicez doktorun hemşiresi dün arayıp mutlaka sıkışık gel dedi normalde böyle bi şey demiyolardı bir tek ilk randevu için demişlerdi. Heyecan yaptım nedense rüyalarıma girdi doktor 😳
Günaydın. Güzel haberlerle gel cnm 🙏♥️

İlk gebeliğimde vardı 32 ye kadar kan sulandırıcı kullandım merak etme tansiyon normal gitti-i sürece sorun teşkil etmiyor sadece bebek ufak doğuyor biraz 2570 doğurdum o yüzden hep sol tarafa yatıp protrin ağırlıklı beslen bebeğe ne kilo aldırır o tarz şeyler ye tabi tuza dikkat ve bol su iç ödemde tansiyonu tetikler geçmiş olsun dikkat edilecek ama korkulacak birşey deil 🥰
Çok teşekkür ederim icim rahatladı biraz 😊😊

Ben zaten suyu cok seven insandım simdi daha da fazla iciyorum. 19 lt damacana 4 gun zor gdyo. Esim içmez. Ben gece bir sürahi su koyup sabaha onu bitiriyorum. Sonrada her saat tuvalet:KK43:

Tuvaletten zaten çıkamıyorduk sen şimdi hiç çıkamıyorsundur 😄

X