2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynı durumdayız canım hamilelikten önce uyanır uyanmaz güne filtreyle başlardım sonrada gün içerisinde 2 fincan falan türk kahvesi içerdim. Şu an kahvenin olduğu dolabı bile açamıyorum, yanımda içilmesi bile rahatsız ediyor

Aynennn herkes şaşırıyo şuan o kadar tiksindim ki sanki bir daha asla içemicek mişim gibi

Kızlar bende covidten cok korkar oldum tvlerede cıktı ya gencecik kadın 31 yasında 8 senelik evli bebekleri olmadıgı için serdar koçta tüp bebek yaptırıyor o kadar sene sonra hamile kalıyor kızı olcagını öğreniyor ama 5 aylık hamileyken covidten hastaneye yatıyor durumu ağırlaşınca bebeği almak zorunda kalıyolar 2 saat sonrada kendi vefat ediyor ben o haberi izledikten sonra çok korkar oldum mümkün olmadıkca cıkmayn biyere koruyun kendinizi lütfen Rabbime emanetiz

Amin amin çok zordur kalbini duyduktan sonra kaybetmek. benim de 5 haftalıkken kaybım bile çok üzdü sizi düşünemiyorum.ama dediğin gibi Allah büyük bizi hayırlara çıkarsın inşallah
Sizin supurgede haritalama ozelligi yok mu?Evin haritasini cikarttigi icin en ufak bir yeri bile atlamiyor.
haritalandırma var.haritadan izlediğim de yok robota da baktığım da atladığını gördüm.ama tek bir odaya kapatınca her yerin üstünden tekrar tekrar geçtiğinden olsa gerek ufacık bir toz bile bırakmıyor cillop gibi yapıyor .tüm evi gezince saç ya da toz bırakabiliyor.ben uzun süre gözlemleyip arkadaşa olumlu olumsuz yönünü anlattım :) her ürünün olumlu olumsuz yönü vardır satılan sayfanın yorum kısmında benimle aynı yorumda onlarca yorum görebilir. başında baya durdum gözümle gördüm.gerisi ona kalmış.belki üst modellerde böyle bir şey yoktur yine de tavsiye ederim oda oda temizletmek bile büyük kolaylık insana
Canim skkin hala... Toparlanmaya çalışıyorum cnm keyfim yok
sıkma canını minnakta üzülmesin geride kalana çok zordur tabi Allah sabır versin

Allah korusun.. Bir an önce inşallah kurtuluruz şu illetten

Kizlar bu nasil bisey ,hic mi bittiyine sevinmicez yahu.tam sabah bulantisi gecdi diyorum,ogle bulantisi cikiyor ,tam tiksinme yok diyorum,herseye oguruyorum.tam rahatladim diyorum koku hassasiyeti tavan yapiyor.az once aksam yemeyini yeyip tabaklari birakdigimin kokusu baydi,kaldim herseyi yikadim,bu kes esimin kokusu rahatsiz etti,odayi deyistirdim.9 ay boylemi oluyor?

Ya kızlar walla ben çok korkuyorum bu sefer hamileleri çok etkiliyormuş bu virüs madem öyle neden idari izinde 24. Haftadan başlatıyorlar anlamıyorum
Hamileleri çok etkilediğine inanmıyorum. Ben de covid geçirdim, bugün karantinamın son günü, ama ben sıradan bir nezleden daha hafif atlattım, sadece 1 gün belirtim oldu o kadar.
Bence bağışıklığı zaten zayıf olan hamileler sıkıntı yaşamıştı; hamile olmayanlar gibi. Doktorumun hastaları arasında da çok covid olan olmuş, hepsi ayakta geçirmiş hastalığı. Vitaminlerinizi, özellikle complex vitaminleri almayı atlamayın.

Yok canım 2 gebeligimde de 13 .haftalardan sonra çok rahatlamıştım o günleri dört gözle bekliyorum

Herkeste farklı seyrediyor malum. Kim ne dese aksi çıkabilir Bulantı, kusma, öğürme en zor kısmı sanırım hamileliğin. Hiç yaşamadım çok şükür (Allah’ta yaşatmasın) ama umarım bir an önce normale döner bunu yaşayanlar.

Kızlar bilgisi olan varsa yazabılır mi
Dün aksam sütcüden süt aldım acık süt ve bugun kaynayıp yogurt yapacaktım unutmusum sımdı aklıma geldı yarın sabah kaynatıp mayalasam sorun olur mu sizce

Kızlar bilgisi olan varsa yazabılır mi
Dün aksam sütcüden süt aldım acık süt ve bugun kaynayıp yogurt yapacaktım unutmusum sımdı aklıma geldı yarın sabah kaynatıp mayalasam sorun olur mu sizce
Bu konuda fikrim yok ama dısardan süt onerilmiyor gebelikte , pastörize olması gerekiyor.bende artık şise süt alip o sekilde yapiyorum yogurtlarimi.

yok 3 hafta sonra gel dedi. o da haftaya pazartesi 12+0 İlk çocuk olduğundan bilmiyorum neye nasıl bakıldığını.artık 12 olacağımdan detaylı da bakılır diye düşündüm
Merhaba randevuyu perinatologa mi aldınız. Ben doktoruma sordum normal kadın doğumdan al randevu o seni yönlendirecek dedi. Bende öyle yaptım. İkili tarama için benimde hiç bir fikrim yok çarşamba randevum var hayırlısı artık

Canim skkin hala... Toparlanmaya çalışıyorum cnm keyfim yok
Canım basın sağolsun çok üzüldüm. Kendini çok üzme bebeğin için elinde değil biliyorum ama güçlü olmaya çalış
Mesajınız içime su serpti resmen.. kaç haftalıkken geçirdiniz covid i? Doktorum şöyle bişey de demişti bana vücudunuz bebeğine göre çalışıyor onu korumak için siper oluşturmuş gibi dışaridan gelen her şeye karşı bebeği korumaya almış o yüzden bebeğin için endişelenme. Moral alabileceğin en iyi tedavi yöntemidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…