2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende de var canım kasık ağrısı da dahil,
Prilam içtiğim sürece bulantım olmuyor eskiye göre çok çok iyiyim

Doktorların kalp atisina gore cinsiyete inanmadıklarıni saniyordum. Kac atıyordu peki
İnşallah minnak dogunca uykucu olur hepimizinki uykuya düşkün olsun inşallah
Nerdeeee kizimda da böyleydim kizim doğdu 2.5 sene uyutmadı beni. Ins bu öyle olmaz :)
Testim de pozitif çıktı malesef kızlar. Sakin olmaya çalışıyorum beceremiyorum
Gecmis olsun. Sakin olun stres yapmayin bolbol vitaminli şeyler yiyin. Çevremizde cok sadece koku kaybıyla geciren
Kızlar ben. Bu gün 10+5 im bebek 5-6 günde önde çok sık WC çıkıyorum gece 3 kez uyanınca da her 20 dk da bir nerdeyse normal mi acaba
Ben gecen gece tam 6 kez kalktim tuvalete...doktor rahim büyüyor normal diyor
Ben geçen ay tüp bebek tedavisi görmüştüm embiryo oluşmamıştı bile sadece yumurta toplanmıştı tekrar adet olmayı bekliyordum ama hamile olduğumu öğrendim
Cok guzel bir haber. Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah

7. Haftada bulantim başladı ama geçen haftaya kadar üst düzey devam etti şuan da bir gün daha iyiyim diyorum ertesi gün burnumdan geliyo böyle böyle azalır inşallah
Benm ilk hamileligimde ilk 3 ay mide bulantısından hiç birşey yiyemezdim limon rahatlatrdi anca 4.ayda anında kesildi inşallah çabuk biter bulantıların çubuk kraker faln ye

Benm ilk hamileligimde ilk 3 ay mide bulantısından hiç birşey yiyemezdim limon rahatlatrdi anca 4.ayda anında kesildi inşallah çabuk biter bulantıların çubuk kraker faln ye
Aminn canim... Bu hafta azalır gibi oldu ama bıçak gibi kesilmiyo tabi 1 gün cok bulanıyorsa 1 gün daha az bu da bir şey diyorum şükrediyorum artık

Bi umut işte

kızlar merhaba ultrason görüntüsünden anlayan var mı varsa bana özelden yazabilir mi birşey danışıcam kafama takldı moralim bozuldu biraz

Sen nasıl cekiyorsun ,muayene olurken mi , yattığın yerden ?
Bende cekindim şuana kadar ,abest olur mu acaba diye tam muayene olurken elimde telefon

Evet evet yattığım andan itibaren muayene bitene dek çekiyorum. Arada kendimi, arada doktorumu ama çoğunlukla ekranı

Kızlar robot süpürge kullananız var mı ya ben pek ciddiye almadım yakınım almış tesadüf araştırdım çok övüyorlar
Benımde var xiaomi vacuum mop pro .. silme özelliğini henüz kullanmadım halılardan dolayı yaza inş süpürge olayı gayet güzel kurtarıcı bende kedide var baya topluyor tüyleri
Bende zaten yalnis yazmisimbenimkide 0,1 mm yaziyor ctr 47 mm
Ense de 2 cm altı normal kabul ediliyor
benımde akşam yemekten sonra karnım taş gibi oluyor şişiyor hazımsızlık yani çok tuhaf ya çok rahatsız edici naneli sakız çiğniyorum durmadan en büyük kurtarıcım bulantı İçin full fresh olandan tavsiye ederim
benım evim 170 m2 tüm evimi bikerede süpürüyor şarj dayanıyor yani
Kızlar ,özellikle 2. 3. kez anne olucaklara sorum henüz 11.haftamdayım ama bebegi hissedebilme ihtimalimiz var mı ? Ben arada böyle damar atması gibi bişey hissediyorum ama emin olamıyorum daha erken mi degil mi
benımde böyle bazen bişiler oluyor ama ne oldugunu anlayamadım her zmaan olmuyor zaten düşündüğüm zaman bebiş çok minnoş daha zamanımız var galiba daha
kızlar merhaba ultrason görüntüsünden anlayan var mı varsa bana özelden yazabilir mi birşey danışıcam kafama takldı moralim bozuldu biraz
paylaş istersen canım bakalım

bulantılar hafif denecek kadar azdı durup durup 10. haftada kusmalar başladı, kabızlık devam ediyor, ani oturup kalktığımda batma hissediyorum biraz korkuttu artık daha yavaş hareket ediyorum

Canım böyle bi resim gordum sağ altta anormal diyor benim ultrason goruntusune baktım ordada öyle 10+5 bebeğim burda anormal olan yere benzettim kafama takıldı doktora sordum hayır değil ona bakma zamanımız zaten şimdi değil dedi ama işte bana anlat gelde

Eklentiler

• FD969900-72ED-4835-A16B-6DF9FF17F199.png
    453,4 KB · Görüntüleme: 83
  • 3F1AA242-CBCA-40AF-9A4F-B8C892015AE8.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 81
Ense kalınlığı burun kemiğine baktımı doktor

Doktorun bi risk görmediyse kafana takıp üzülme canımm ama İçin rahat etsin perinatolaga git bi istersen

Doktorun cihazı oynatmasıyla da bebeğin şekli değişebiliyo öyle denk gelmiştir belki bu foto zaten en iyi ölçüm zamanı 11+4 ve 13+4 arasında oluyo o yüzden şuankine bakarak kötü düşünme

yok cnm az öncede sordumda böyle bsey mi diye hayır değil zaten suan ona bakma zamanımız değil dedi
Ozaman doktoruna güveniyorsan içini rahat tut canımm hayırlısıyla herşey güzel çıkacaktır pozitif düşün lütfen bende bazen sebepsiz kaygılanıyorum karnımı kastığımı farkediyorum rahat olmaya çalış nette bu tarz şeyler değilde mesela puset tulum beşik bunları araştır ben bu şekilde kafamı dağıtıyorum

Doktorun cihazı oynatmasıyla da bebeğin şekli değişebiliyo öyle denk gelmiştir belki bu foto zaten en iyi ölçüm zamanı 11+4 ve 13+4 arasında oluyo o yüzden şuankine bakarak kötü düşünme
doğru diyorsun cnmm beklemekten baska care yok Allahım hayrlara cıkarsın

mantıklı canımm bende rastgele gordum öyle kafama takıldı özelliklede araştırmamıştım ama ultrason görüntülerinde benmkine benzer paylasımlar gordum cınsıyetle ilgli resimlerde sanırım bosuna kurumtu yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…