2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Selam güzel anne adayları
Bende 9 haftaluk gebeyim de bu ikili tarama testleri vs ne zaman yapılması gerek devlet hastanesi yapiyor mu ozelde ücreti nedir bilgisi olan uardimci olursa sevinirim ❣
selam canm ikili tarama için 12.haftada çağırıyorlar devlette de yapılıyor.ben devlete aldım randevumu. uygun görürse yapılacak haftaya. özel de fiyatı ne hiç bilmiyorum

32yas ilk gebelik keseyi 5+3de gördük beklenen doğum zamanım 08.11.2021

Ben ilk gebelikte kısa süre lieractan sonra hindistan cevizi yağı, kakao yağı (eczaneden), zeytinyağı karışımı sürdüm. Yapının da etkisi vardır elbet ama bu yağlar sayesinde de olabilir, sıfır çatlak oldu.

Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi
senden öte gittim yahu dakikalari sayiyorum artik

Maşallah canım tebrik ederim Sağlıcakla gelsin minnoş

Kaç haftalıkken vermistin testi ? Bende dusunuyorumda ve hangi firma acaba
tam 10+0'da verdim ama ultrasonda 10+4 çıkmıştı. 8 Nisan'da yaptırdım, doktorum elsie genetik laboratuvarı ile çalışıyor veracity test diye geçiyor, çok detayını ben de bilmiyorum canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…