2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ay valla ben hiç düşünmüyorum 2.yi Allah isteyene nasip etsin İnşaAllah tek yeter bana
Saglikla büyüsün insallah kadini resmen çökertiyor hele bir de mizmiz bebekse...Anneliğin kutsallığı bu çektiklerimizde zaten,etrafımda çocuklarını büyütmüş kuaföre rahat giden,gece deliksiz uyuyan herkesi kıskanıyorum.Ben hic goremeyecek gibiyim sanki

Benim oğlumun 4 aya girmesiyle gece on kere uyanmalar başladı 6 ayda biraz düzeldi 3 sefere indibgenelde kalkması...tabi dayanamayip yatağa aldım eşim salona gitti..çünkü uyan otur emzir çok yoruluyordum şimdi dönüp emzirip uyutuyorum..ama geri yatağına henüz geçirmedim korkudanbizi 4 ay atagi ayırdı resmen

Valla bende çok kıskanıyorum kim onlar benim saçımın dibinin dibi geldi banyoya 2-3 güne bir girebilirsem benim için mükemmel

Valla bende çok kıskanıyorum kim onlar benim saçımın dibinin dibi geldi banyoya 2-3 güne bir girebilirsem benim için mükemmel
Valla çevremde çok var onlardan,ben artık doğal saclarimlayim hem dökülüyor diye korkudan gidemiyorum hem oglani o kadar bırakamam gibi durmaz...Gececek insallah bu günler ne diyelim sağlık olsun

Vallahi benimki de bağımlı gibi sürekli mamamama diye ağlıyor uyanıyor emiyor uykusuzluktan gözüm seğiriyor artık ama. Bizimki dişten üstler geliyor
Doktor kontrolünde sordum üst dişleri daha bişey yok dedi .. Diş olsa yaa sabır derdim belki .. analar demek böyle böyle yaşlanıyor .. bugün 2-3 kez ağladım uykusuzluktan .. bu gece nolcak hiç bilmiyorum daha uyumadı .

Onu da denedim .. bu sefer memeyi hiç bırakmıyor .. 4 saat meme ağızda durur mu bi bebe.. sütde çekmiyor ama izin vermiyor çıkarmama öyle daha sefil oldum .. benim eşim vardiyalı çalışıyor öyle olunca zaten yaa gündüz işte ben full yalnızım, gelince yemek vs gece uyuyor ya da gece full yalnızım sabah geliyor ama yine full uyuyor .. bildiğin tek büyütüyorum bebeği. Bi annem var arada geliyor gündüz birkaç saat uyuyorum . Annem olmasa herşeyi bırakıp kaçardım galiba sırf uyuyabilmek için

Valla çevremde çok var onlardan,ben artık doğal saclarimlayim hem dökülüyor diye korkudan gidemiyorum hem oglani o kadar bırakamam gibi durmaz...Gececek insallah bu günler ne diyelim sağlık olsun
Benim kayınvalide bana laf söylüyor bir de.. Artık kendini toparla , saçlarını kestir boyat, biraz makyajlı çık dışarı diye .. Sanki ben çok memnunum bu halimden ama hiç birşey gözümde değil . Bi vakit bulsam sadece uyuyacağım, onu bile yapamıyorum. Tabiki onlara kalsa, ne varmış.. millet 2-3 tane çocuğu hem bakımlı olup hem desteksiz büyütüyorlarmış. 2. düşünmüyordum zaten şimdi asla düşünmüyorum

Bizimki belirdi o yüzden sormama gerek yok benimde gözüm seğiriyo eşime sardım bir de kv geldi birkaç gündür iyice yoruluyorum

Ama kuaför insana çok iyi geliyor..kadın olduğumu hatırlatıyor
Öyle iyi geliyor ki gözün arkada kalmayacağın kişi varsa ona bırakmak...6 saat birakmisligim var kardeşimle dsari çıktık ..öyle rahatladım ki...neyse ki halasina çok alışkın ona eziyet etmiyor...halası benim kardeşim gbi oldugundan tek ona bırakabiliyorum..zaten başka kimsem yok kv dem rahmetli oldu nur içinde yatsın annem yaşlı baban hasta ona bakiyor
4 saat mi .yok artık ...benimki on dakika emip birakiyo hemen yan döndürüp pispisliyorum uyuyo....bugünlerde üç dört sefer kalkıyor...yanımda yattığımdan bende yorulmuyorum
Ona neymiş..sinir olurum ben öyle ..sanki biz çok memnunuz aynen...ben boyattimda noldu dsari çıkarken bir fön çekecek vakti bulamıyorum .dadı topuzu tüm günhatta bir anımı anlatayım iki ay önce havalar soğukken akşam gezmesine gideceğiz arkadasima ..iki çocukla evden çıkmak kolay mı..eşim önden indi arabayı cikarmaya..ben çocukları toparla , uğraş, bebiş ağlar durmaz..neyse dsari çıktık arabaya bindim halla halla çok üşüyorum. Bı baktım meğer üstüme mont giymeyi unutmusum resmen incecik ustle çıkmışım...öyle gittik artik...akilmi bırakıyorlar insanda

Herşey yolundaydı ki patates verdim 2 gün ve kabız oldu ya da armut vermedim 2 gündür ondan da olabilir bize armut çok iyi geliyo yine ben yaptırıyorum kakasını malesef
Gaz ilacı veriyorum yatırırken o gece ağlamaları kıvranmaları azaldı geçti gibi dönüyo duruyo ama gaz çıkarması çok zor oluyo patır patır çıkarsa rahat edecek aslında
Sevdi mi Ben de dün netten bakıyordum müzikli olanlarına.10 dakika da olsa böyle bir şeye ihtiyacım var.
Ben verdim bile sipariş müzikli olandan çünkü erva durmuyo oturup oynaması 5 dk sonra yanına adam ariyo yürümek istiyo sürekli

Kaşımı aldırırsam iyi benim kız bana yapışık babada çok durmuyor yoluyor onu

Yürümeye calisacagina önündeki oyuncağı ağzına sokmaya çalıştı durdu on in beş dakika kurtarıcı oldu sonra aldım cm. Oyalandi özellikle mutfakta işe yarayacak ins
İyi yapmışsın.güle güle kullanın ben de alınca kesin öyle yapar ağzına ne bulsa atıyor mutfakta mama sandalyesine koyuyorum ama onda da sıkılabiliyor.artık 10 dakika orda 10 dakika burda idare edicez
Bu erken kalkmalar olmasa ikinciyi düşünüyordum.araları iki yaş mı olsa fikri kafamda dönüyor. çık aklımdan
Güle güle kullanın biz de dedeye aldırcaz Ece de dik durmayı seviyor yürür mü bilmem artık

Nasılsınız arkadaşlar bizim ek gıda iyi gidiyor gibi çok şükür kabagi da cok sevdi, kasenin içine dusecek, öne egiyo kafayi iyice ya vermezsem diye önce kabagi tek verdik 1 ogun, sonraki ogunlerde yine avokado ile karıştırdım. Bebek avokadolarim bitene kadar her seye katacagim devami yok mevsimi bitti sonra ara ara iyi buldukca, denk geldikce buyuklerinden alirim artik. Bu aksam kabak ile havuc karistiracagim. Yarin da tatlı patatese geçeceğim. Once buharda haslayip sade veririm, sonra da havuc, kabak, patates ile yogun bir corba gibi yaparım.
Süt de aldım, yogurt yapip patates tadimi bittikten sonra onu deneyeceğim bakalım sevecek mi

Bizim pek iyi gitmiyor yoğurt asla yemiyor. Bugün güzel yedi dediğim 3-4 kaşık umarım ilerleyen zamanlarda alışır. Şimdilik anne sütü yetiyo sanırım enerjisi hiç bitmiyor. Sürekli hareket halinde evin içinde çocuğu kaybediyoruz bazen. Yatağında da kendi kendine ayağa kalkmayi öğrendi geceleri hep tedirgin uyuyorum korkudan

Msh kaç günlük acaba be bis erkekmi

Bizimkine hicbir sey yetmiyor hep ac yavrucum havuc, kabak, avokado tamam, bakalim devami nasil gidecek, hep boyle gider insallah. Senin bebis de sever inşallah
Benim yavru da zink orda zink burda, bıraktığın noktada bulman mumkun değil saglikli olsunlar da, gerisi gelir

Maşallah canım bencede anne sütü yetiyor baksana hareketlere. Nasıl ayağa kalkıyor ben şok.Tekrardan maşallah diyeyim aman nazar olmasın.

Sizede maşallah en sevdiğim çocuk tipi yemek seven bebe. Bizim kızda bi tuhaf muzu bile sevmememişti benimde moralim bozuldu.Inş.alışırlar ek gıdaya alışamayan bebişlerde güzel güzel yerlerde annelerini üzmezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…