2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Alinti silindi kiyamam ya gecen vir video vardi kulak delinirken cekilmis ve ne kadar aglamis minik
Hadi ya hiç kıyamam ki ben daha çok ağlarım kalsın şimdilik
Sonradan deldirenler alışamıyor sanırım.ama doğru diyorsun kararı kıza bırakmak lazım :/

Maşallah miniğe yarasın böbreklerin iyi olmasına da sevindim

Hadi ya hiç kıyamam ki ben daha çok ağlarım kalsın şimdilik

Sonradan deldirenler alışamıyor sanırım.ama doğru diyorsun kararı kıza bırakmak lazım :/
Bence ondan degil, ablam da karari kendi vermisti ama kupe delisi, kulaklarinda 2ser 3er delik var
Maşallah miniğe yarasın böbreklerin iyi olmasına da sevindim
Yaaa ben de aşırı sevindim, cok şükür bütün bebeler çok çok iyi olsun inşallah

İyi bari sonuçlar güzelmiş sevindim cnm...havuçla avakado yu nasıl verdin

Sag ol cnm ben de çok sevindim
Havucu buharda hasladim, avokadoyla ezip karistirdm, birazck da zeytinyağı, o kadar cnm
Ben de avokadonun olgunlaşmasınıbekliyorum muzla vericem,benim oglan meyve sevdi sanırım kabak havuç patates zorla bi kasik verdim ama muz bayıldı elma da sevdi.Yogurt baslicam yakinda...
Bebeğinin böbrek problemi neydi acaba geçmiş olsun senin bebis istahliydi sanırım yer bence ek gıdayı havucu oyle sevdiyse

Ah insallah sever ya, iştahlı evet. ben hic yemek ayirmam, cok severim yemek yeme işlemini komple, bana çeksin istiyorum
Meyvelerde nasil tepki verecek acaba ben de merak ettim ve yogurdu da merak ediyorum maasallah kuzucuga, insallah cok sever senin minnos da, belki sebzelere de zamanla alisir
Hamilelikten itibaren bobrekte genişleme vardı, yuksek boyutta değildi ancak takip edilmesi gerekiyordu, azalmis o genişleme cok şükür, ilk zamanlar 2-3 haftada bir bakilmsti, sonra 3 aya cikmisti, smdi de 6aylik aralığa cikti kontrol suresi kuculme olunca cok sukur çok teşekkür ederim

Cok sevindim tamamen geçer inşallah meyveyi daha çok sevecek muzu sevmeyen minnoş olmadı daha

Yoğurt için niye bekliyorsun ki cnm...ev yoğurdu çok faydalı bence bir an önce basla

Cok sevindim tamamen geçer inşallah meyveyi daha çok sevecek muzu sevmeyen minnoş olmadı daha
Evet yaa, muz da sevilmeyecek gibi degil valla
Cok sag ol cnm aminnn inşallah
Canim kendim mayalayacagim o yuzden yoksa başlardım önce biraz sebze gideyim dedim tatlara alışsın diye
Canm, belki arastirmissindir ama fikir olarak yazayim, günlük cam sisede satilan pastörize sut ile mayalaman daha iyi olabilir. Brusella bakterisi sebebiyle onerilen bu. Ama sen bilirsin tabii ki

Evet canim araştırdım biz kendimiz de asla hazır yoğurt yemiyoruz koy yoğurdu aliyorz ama oğlana ayrı sütle mayalicam pastörize olan günlük süt.Ben de öyle okumuştum.Organik lor alacağım peynir yapamam gibi simdilik becerebilirsem labne yaparm belki,kizim cok severdi bebeklerin en sevdiği peynir bence

Labne nasıl yapılıyor canım ?? Bende kendi mayaladıydım yoğurdu kestirip lor yaparım diye düşünüyorum, doktoruda yapabilirsin dedi ama labne nasıl yapılır bilmiyorum.

Canim kendim mayalayacagim o yuzden yoksa başlardım önce biraz sebze gideyim dedim tatlara alışsın diye
Bende kendim mayaliyorum hep cnm çok seviyor yoğurdu ..sağlık ocağı dru gece uyumadan önce ver güzel uyur dedi hakketen öyle gibi...sen bekleme yoğurdu ver bence hem sağlıklı hem ara ogun

Selam kızlar 6 ay kontrolüne gittik pazartesi günü şükür sorun yok tahlillerinde ama kan düşük çıkmış biraz malum kan ilacına bi türlü başlayamamıştım kabızlıktan dolayı şimdi sidefer e başladım doktor Probiyotiği değişti biogaia kullanıyodum nbl atp verdi toz şeklinde çok iyi geldi artık kakasını kendi yapıyo kaç aydır yaptırmaktan kurtuldum tabi daha 5 gün oldu inşallah böyle devam eder ama kan ilacına başladığımız için galiba gaz sorunu arttı geceleri uyuyamıyo kıvranmaktan onun için de ayrı gaz ilacı aldım ne gazlı bi bebekmiş hiç te gaz yapan şeyler yemiyorum ..
Şimdiye kadar kabak havuç patates armut elma püreleri ve yoğurt verdim yumurta ve peynir de yiyo başka ne yapabiliriz ilerleyen günlerde

Çok sevindim tuvalet olayına cnm...çorbasını çeşitlendirebilirsin..ben brokoli koydum yemedi pırasa koydum onuda yemedi kahvaltıda bir kaşık pekmez başladım Dr önerdi. Avakado verdim birde muz verdim onu çok sevdi . Bebe bisküvisi yaptım hergun değil ama iki günde bir az veriyorum içine ceviz dovuyorum

Bende bunu düşündüm sağıp vermeyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…